Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dzień dobry  (Przeczytany 2665 razy)

Offline PhD

Dzień dobry
« dnia: 28 Sierpień, 2015, 18:10 »
Dzień dobry na nowym  (dla mnie) forum. Wielu  z Was znam z forum watchtower-forum.pl. Na pierwszy rzut oka forum wygląda co najmniej tak samo profesjonalnie.
W  organizacji spędziłam większą część swojego 40-sto letniego życia. Od  jakiś 5 lat nie czujemy się z mężem związani z tym ugrupowaniem ( chociaż cała  pozostała rodzina  to gorliwi SJ).  Według  zasad organizacji pewnie mamy status nieczynnych bo formalnego "wypowiedzenia" nie złożyliśmy, tak jak na piśmie nie składaliśmy podania o przyjęcie i żadnych legitymacji nie mamy  :) .
Myślę, że emocjonalnie mamy już to za sobą, oczywiście w stopni w jakim jest to możliwe.
Pozdrawiam
"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono" W. Szymorska
"Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.” M. Bułhakow


Offline Roszada

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Sierpień, 2015, 18:17 »
Witaj!
A ja myślałem, nie wiem czemu, że PhD to facet na bratnim forum. Ale ze mnie kopnięty. :)
Dlatego zaraz naprawiam błąd i wciągam Cię tam do moich ulubienic.


Offline PhD

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Sierpień, 2015, 18:23 »
:) Być Twoją ulubienicą to zaszczyt  ;)
"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono" W. Szymorska
"Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.” M. Bułhakow


Offline Roszada

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Sierpień, 2015, 18:34 »
:) Być Twoją ulubienicą to zaszczyt  ;)
Nie powiem, żebym był skrzywdzony przez Ciebie kiedykolwiek. Nie przypominam sobie. Raczej widywałem jakieś zbieżne myśli czy wnioski. :)

Zaszczyt to przesada, ale fajnie jest. ;)


Offline M

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Sierpień, 2015, 18:57 »
Dzień dobry na nowym  (dla mnie) forum. Wielu  z Was znam z forum watchtower-forum.pl. Na pierwszy rzut oka forum wygląda co najmniej tak samo profesjonalnie.
W  organizacji spędziłam większą część swojego 40-sto letniego życia. Od  jakiś 5 lat nie czujemy się z mężem związani z tym ugrupowaniem ( chociaż cała  pozostała rodzina  to gorliwi SJ).  Według  zasad organizacji pewnie mamy status nieczynnych bo formalnego "wypowiedzenia" nie złożyliśmy, tak jak na piśmie nie składaliśmy podania o przyjęcie i żadnych legitymacji nie mamy  :) .
Myślę, że emocjonalnie mamy już to za sobą, oczywiście w stopni w jakim jest to możliwe.
Pozdrawiam

Witaj PhD, cieszymy się że macie to już za sobą i że razem z mężem jesteście w tym względzie zgodni. Mam nadzieję, że będziesz się czuła u nas dobrze :).


Offline PhD

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Sierpień, 2015, 18:59 »
W wielu kwestiach, w szczególności dotyczących "nowych olśnień" nasze poglądy były i są zbieżne. A w pozostałych najważniejsze abyśmy  " umieli się różnić pięknie i mocno"
"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono" W. Szymorska
"Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.” M. Bułhakow


Offline nowa

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Sierpień, 2015, 19:14 »
Cześć PhD
Pozdrawiam!


Offline gedeon

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Sierpień, 2015, 20:50 »
Dzień dobry na nowym  (dla mnie) forum. Wielu  z Was znam z forum watchtower-forum.pl. Na pierwszy rzut oka forum wygląda co najmniej tak samo profesjonalnie.
W  organizacji spędziłam większą część swojego 40-sto letniego życia. Od  jakiś 5 lat nie czujemy się z mężem związani z tym ugrupowaniem ( chociaż cała  pozostała rodzina  to gorliwi SJ).  Według  zasad organizacji pewnie mamy status nieczynnych bo formalnego "wypowiedzenia" nie złożyliśmy, tak jak na piśmie nie składaliśmy podania o przyjęcie i żadnych legitymacji nie mamy  :) .
Myślę, że emocjonalnie mamy już to za sobą, oczywiście w stopni w jakim jest to możliwe.
Pozdrawiam

Witaj, cieszę się że Jesteś z nami.


Offline KAZ

  • Pionier
  • Wiadomości: 565
  • Polubień: 150
  • Chrystus drogą, prawdą, życiem.
Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Sierpień, 2015, 21:40 »
I ja skromnie przyłączam się też do pozdrowień i powitania.
Powstrzymuję się jedynie od pewnych odpowiedzi,
aby mnie nikt nie oceniał ponad to, co widzi we mnie
oraz co ode mnie usłyszy.


Offline Randori

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Sierpień, 2015, 00:40 »
Witam, witam:) Widzę że myślimy podobnym tokiem rozumowania

...tak jak na piśmie nie składaliśmy podania o przyjęcie i żadnych legitymacji nie mamy  :) .