Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam!  (Przeczytany 3828 razy)

Offline JahweMoimBogiem

Witam!
« dnia: 26 Sierpień, 2015, 13:16 »
Witam bardzo serdecznie cały Chrześcijański Zbór Świadków Jehowy! Nazywam się Jan, mam 17 lat i zastanawiam się nad dołączeniem w Wasze szeregi. Czy ktoś mógłby sie ze mną skotaktować? Najlepiej poprzez pocztę elektroniczną - jaskozkorzybia@gmail.com


Offline Roszada

Odp: Witam!
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Sierpień, 2015, 13:19 »
Witam bardzo serdecznie cały Chrześcijański Zbór Świadków Jehowy! Nazywam się Jan, mam 17 lat i zastanawiam się nad dołączeniem w Wasze szeregi. Czy ktoś mógłby sie ze mną skotaktować? Najlepiej poprzez pocztę elektroniczną - jaskozkorzybia@gmail.com
Jaki zbór?
Tu jest forum dyskusyjne a nie zbór.

To forum na którym jest najwięcej exŚJ.


Offline awmala

Odp: Witam!
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Sierpień, 2015, 13:34 »
Witam Cię Janku :) Może zanim podejmiesz decyzję o wstąpieniu w szeregi Świadków Jehowy poczytaj to forum. Jesteś bardzo młodym człowiekiem i zastanów się głęboko nad swoją decyzja. Weź wszystkie za i przeciw.


Offline nowa

Odp: Witam!
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Sierpień, 2015, 13:37 »
Drogi Janku,
dlaczego chcesz wstąpić do zboru Świadków Jehowy?
Pozdrawiam Cię serdecznie,
 :D


Offline Dietrich

Odp: Witam!
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Sierpień, 2015, 13:58 »
Witam również. Zmień nick, bo jesteś zbyt rozpoznawalny.


Offline JahweMoimBogiem

Odp: Witam!
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Sierpień, 2015, 14:00 »
Witam również. Zmień nick, bo jesteś zbyt rozpoznawalny.

Co masz na myśli?


Offline KAZ

  • Pionier
  • Wiadomości: 565
  • Polubień: 150
  • Chrystus drogą, prawdą, życiem.
Odp: Witam!
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Sierpień, 2015, 14:03 »
Witaj.

Czemu Jahwe a nie Jehowa wolno zapytać ? :)
Powstrzymuję się jedynie od pewnych odpowiedzi,
aby mnie nikt nie oceniał ponad to, co widzi we mnie
oraz co ode mnie usłyszy.


Offline Dietrich

Odp: Witam!
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Sierpień, 2015, 14:11 »
Co masz na myśli?
Co mam ma myśli? Prywatność i ostrożność przede wszystkim. Na podstawie maila który podałeś - wybacz, ale śmiem przypuszczać, że nie jesteś osobą, za jaką się podajesz. Twój sposób pisania również zdaje się to także potwierdzać...


Offline JahweMoimBogiem

Odp: Witam!
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Sierpień, 2015, 14:12 »
Witaj.

Czemu Jahwe a nie Jehowa wolno zapytać ? :)

Kiedyś spotkałem w internecie osobę o tym nicku. Zapadł mi w pamięć. Już wtedy zastanawiałem się nad wizytą na tym forum.


Offline JahweMoimBogiem

Odp: Witam!
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Sierpień, 2015, 14:16 »
Co mam ma myśli? Prywatność i ostrożność przede wszystkim. Na podstawie maila który podałeś - wybacz, ale śmiem przypuszczać, że nie jesteś osobą, za jaką się podajesz. Twój sposób pisania również zdaje się to także potwierdzać...

Pisząc ten post nie spodziewałem sie tak szybkiej odpowiedzi. Najwyraźniej forum jest aktywniejsze, niż przypuszczałem. E-mail sprawdzam często, więc bardzo szybko mógłbym się kontaktować.


Offline KAZ

  • Pionier
  • Wiadomości: 565
  • Polubień: 150
  • Chrystus drogą, prawdą, życiem.
Odp: Witam!
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Sierpień, 2015, 14:17 »
Dziękuję za odpowiedź

A konkertnie co skłoniło Ciebie do odwiedzenia tego forum ?
Powstrzymuję się jedynie od pewnych odpowiedzi,
aby mnie nikt nie oceniał ponad to, co widzi we mnie
oraz co ode mnie usłyszy.


Offline JahweMoimBogiem

Odp: Witam!
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Sierpień, 2015, 14:35 »
Jak byłem mały, mieszkałem w małej wsi na pomorzu.  Pewnego dnia pod moim domem zatrzymały się trzy samochody. Z każdego wysiadło po pięć osób, w tym dzieci. Stali chwile w grupie, po czym rozeszli się, podzieleni na trzyosobowe drużyny. Mieszkałem przy drodze krajowej, budynki z obu stron jezdni. Każda z wyznaczonych grup powędrowała do jednego z domów, w tym do mojego. Fascynowałem się ich sposobem działania, jednak bardziej zainteresowało mnie to, oczym rozmawiali z nimi rodzice. Ci jednak nie chcieli mi później nic powiedzieć. Z perspektywy czasu wiem, że byli to Świadkowie Jehowy. Zafascynował mnie sposób ich działania, więc zacząłem szukać odpowiedzi w internecie. Tak też, kiedy dowiedziałem sie o takim forum, załozyłem konto. I oto jestem :)


Offline KAZ

  • Pionier
  • Wiadomości: 565
  • Polubień: 150
  • Chrystus drogą, prawdą, życiem.
Odp: Witam!
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Sierpień, 2015, 14:38 »
Czyli tylko wspomnienie ?
Powstrzymuję się jedynie od pewnych odpowiedzi,
aby mnie nikt nie oceniał ponad to, co widzi we mnie
oraz co ode mnie usłyszy.


Offline Dietrich

Odp: Witam!
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Sierpień, 2015, 15:06 »
Nie sprecyzowałeś, o jaki rejon Pomorza chodzi. Mogę jedynie powiedzieć, że Pomorze Zachodnie znam nieźle i tam Świadkowie Jehowy są widoczni regularnie. Nie stanowią ciekawostki folklorystycznej.
Póki co, powstrzymam się od wyrażania swych dalszych spostrzeżeń.
Nieważne, czego się spodziewasz po zawitaniu tutaj, czuj się tu dobrze.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14346
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam!
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Sierpień, 2015, 15:28 »
Witam bardzo serdecznie cały Chrześcijański Zbór Świadków Jehowy! Nazywam się Jan, mam 17 lat i zastanawiam się nad dołączeniem w Wasze szeregi. Czy ktoś mógłby sie ze mną skotaktować? Najlepiej poprzez pocztę elektroniczną - jaskozkorzybia@gmail.com
Zanim podejmiesz decyzję. Która będzie Twoją (mam nadzieję) decyzją o wstąpieniu w szeregi śJ. Przeczytaj książkę "Kryzys sumienia" a potem przemyśl jeszcze raz tą decyzję. A jeżeli podejmiesz decyzję o kąpieli (chrzcie) to pamiętaj że basen do chrztu jest płytki. Nie skacz do niego na głowę bez zastanowienia, bo możesz (piszę na swoim przykładzie) złamać kręgosłup..moralny. Miłego dnia Ci życzę. :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi