Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: „Dodaj nam wiary”, strażnica z 15 10 2015  (Przeczytany 5352 razy)

Offline Roszada

Odp: „Dodaj nam wiary”, strażnica z 15 10 2015
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Sierpień, 2015, 22:32 »
A ja myślę, że niektórzy po prostu budując takie "wypaśne" piwnice, często zabezpieczają się w ten sposób choćby na wypadek huraganu, co w takich Stanach (i nie tylko) nie jest przecież rzadkością. Nie posuwajmy się  do absurdu w szyderstwach...
A gdzie były te szyderstwa? ;)


Offline Liberal

Odp: „Dodaj nam wiary”, strażnica z 15 10 2015
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Sierpień, 2015, 13:49 »
A ja myślę, że niektórzy po prostu budując takie "wypaśne" piwnice, często zabezpieczają się w ten sposób choćby na wypadek huraganu, co w takich Stanach (i nie tylko) nie jest przecież rzadkością. Nie posuwajmy się  do absurdu w szyderstwach...

Otóż nie. To olbrzymia grupa ludzi, którzy sami siebie nazywają "Dooms-day Survivors" (czyli ludzi chcących przeżyć koniec świata). I traktują to jak najbardziej poważnie.
Marek Boczkowski

Viva la Apostasía!


Offline Roszada

Odp: „Dodaj nam wiary”, strażnica z 15 10 2015
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Sierpień, 2015, 14:34 »
Otóż nie. To olbrzymia grupa ludzi, którzy sami siebie nazywają "Dooms-day Survivors" (czyli ludzi chcących przeżyć koniec świata). I traktują to jak najbardziej poważnie.
Też widziałem taki film w telewizji o tych ludziach.
Niektórzy mi wyglądali na takich co nie mają wszystko w głowach po kolei.
Inni niegroźni 'ekolodzy'. ;)
Zresztą były nawet policyjne akcje na tego typu ludzi tworzących sekty.
Zapasami była nie tylko woda ale i broń (nielegalna i w sporych ilościach), która miała służyć do ataku na prześladowców i tych którzy będą chcieli się wepchnąć do nich by się ratować w trakcie 'końca'. :-\