Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dzień dobry  (Przeczytany 3542 razy)

Offline bartek212701

Dzień dobry
« dnia: 30 Lipiec, 2015, 19:16 »
:) No, skoro to ładnie się przywitać i to czyni to miejsce lepszym to oficjalnie chciałem się przywitać :)
Bardzo ciekawa stronka, zalogowałem się przede wszystkim ze względu na wpisy o 'nowych światłach' i innych ciekawostkach pisanych przez niezawodnego Roszadę  ;D
Niemniej uwazam, że forum jest świetne i bardzo dobrze, że takie miejsca powstają, bo mogą pomóc wielu zabłąkanym osobom, które nie mogą o swoich wątpliwościach powiedzieć otwarcie.
Moja historia nie jest zbytnio ciekawa, śJ nie byłem, ale mam w rodzinie i często ze śJ rozmawiam. Studiowałem przez wiele miesięcy, uczęszczałem na zebrania, udzielałem się na nich, oj i było się już bliskim chrztu...ale w moje życie wdarł się 'diabeł' w postaci internetu i tych wspominanych czesto w Organizacji 'wątpliwości'.
Zacząłem więc sam czytać, używac mózgu, bo chyba tego przez te kilka miesięcy nie robiłem i....jestem po apostazji, wolnym od religii. Wierze w co chcę, co serce i rozum podpowiada.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę rozwoju forum.
Dobra robota!

Bartek
« Ostatnia zmiana: 30 Lipiec, 2015, 19:20 wysłana przez bartek212701 »


Offline Roszada

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Lipiec, 2015, 19:21 »
Witaj!
Fajnie że jesteś. :)
Ale nie reklamuj mnie tak, bo się czuję zażenowany. :-\
Owszem, tam gdzie nie widzę, to reklamuj forum, by tu wartościowe osoby trafiały.
Z tego co wiem, nie zależy adminom na ilości ale na jakości userów, stąd łatwo podpaść. ;D


Offline M

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Lipiec, 2015, 19:25 »
Witaj Bartku, cieszymy się, że zdołałeś się w porę otrząsnąć, nim było za późno :)


Offline owca

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 91
  • Polubień: 78
  • Wolna od 2015r.
Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Lipiec, 2015, 19:25 »
Czesc, super ze nie zostałeś sj,  gdybyś dziś się ochrzcił a jutro zrezygnował to nikt by się do ciebie nie odezwał,  a tak masz wielu znajomych ..... ;) :D


Offline bartek212701

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Lipiec, 2015, 19:43 »
A no, mam znajomych ze świata, troszkę ich jest :) ale to przecież ludzie niegodni życia itd. Przykre, cóż.

Zawsze gdy przychodzą do mnie śJ, a czasami to się dzieje, ze względu na ciocię, która czasami odwiedza nas, to prowadzimy dyskusje POLEMICZNE. Bardzo często nie zgadzam się z tym co mi się mówi, znaczy z wykładnią WTS-u. Niby zdaje mi się już, ze przekonuję, że jestem blisko, a tu nagle tekst 'to nauki świata' albo 'czcza filozofia', tak, ta filozofia to jakieś oczko w głowie u śJ- wszystko co przeczy ich nauce to złudna filozofia, która może zwieść.

Roszado, gdzież tam zażenowanie, Ty tam się raduj,że Cię ludzie doceniają, ze ta ciężka praca i czytanie tego zostaje zauważone przez ludzi i nie zawsze jest nazywane 'dziełem szatana' :D

P.S. Dziękuję Wam za miłe powitanie :) aha, będę częściej gościem czytającym niż piszącym, bo przez studia 'w świecie' nawet w wakacje mam mało czasu, bo przygotowuję artykuły do publikacji. Niby miało być P.S., a powiem Wam, że mi też się od śJ oberwało za studiowanie :D a za chęć robienia doktoratu to już odebrałem spojrzenie bazyliszka...dzięki Bogu nie skamieniałem.
Amen.


Offline owca

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 91
  • Polubień: 78
  • Wolna od 2015r.
Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Lipiec, 2015, 19:58 »
Tak , latał byś do służby 20 lat , potem za przekonania by cię wykopali , a ty bez potomstwa i emerytury na starość sam zostałby.  ::) ;D :D ;) Rób chłopie doktorat , bo nawet takim biednym i maluczkim wtedy będziesz z miłości mógł pomóc. :D


Offline Dietrich

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Lipiec, 2015, 20:14 »
A no, mam znajomych ze świata, troszkę ich jest :) ale to przecież ludzie niegodni życia itd. Przykre, cóż.

Zawsze gdy przychodzą do mnie śJ, a czasami to się dzieje, ze względu na ciocię, która czasami odwiedza nas, to prowadzimy dyskusje POLEMICZNE. Bardzo często nie zgadzam się z tym co mi się mówi, znaczy z wykładnią WTS-u. Niby zdaje mi się już, ze przekonuję, że jestem blisko, a tu nagle tekst 'to nauki świata' albo 'czcza filozofia', tak, ta filozofia to jakieś oczko w głowie u śJ- wszystko co przeczy ich nauce to złudna filozofia, która może zwieść.

Roszado, gdzież tam zażenowanie, Ty tam się raduj,że Cię ludzie doceniają, ze ta ciężka praca i czytanie tego zostaje zauważone przez ludzi i nie zawsze jest nazywane 'dziełem szatana' :D

P.S. Dziękuję Wam za miłe powitanie :) aha, będę częściej gościem czytającym niż piszącym, bo przez studia 'w świecie' nawet w wakacje mam mało czasu, bo przygotowuję artykuły do publikacji. Niby miało być P.S., a powiem Wam, że mi też się od śJ oberwało za studiowanie :D a za chęć robienia doktoratu to już odebrałem spojrzenie bazyliszka...dzięki Bogu nie skamieniałem.
Amen.

A któż to ciebie uraczył owym bazyliszkowym spojrzeniem? Docent bez pracy i praw do zasiłku, czy ślusarz po 50-tce nie mogący doczekać się emerytury, by zacząć pionierowanie? hehe 
Połamania klawiszy życzę.

Rób to, co kochasz i w czym jesteś dobry. Rozwijaj swój potencjał.




Offline Christianus

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Lipiec, 2015, 21:21 »
Witaj Bartku.
W porę się obudziłeś. Nawet nie wiesz ilu chciałoby być na twoim miejscu i nigdy nie założyć na siebie wielkiego brzemienia, jakim jest chrzest w tej organizacji.
Wycofać się już nie tak łatwo. Wielu z nas ma ten problem. Ale ciesze się z tego, że tobie się udało tego uniknąć :D
Ja miałem 11 lat jak podpisałem ten cyrograf :-\
Mam nadzieje, że będziesz się z nami miło odstępczył do reszty  :P
"Są tak wydajni jak łapka na myszy w klatce słonia."
Black Adder


Offline Noc_spokojna

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Lipiec, 2015, 21:33 »
Cześć Bartek, wydajesz mi się jakoś znajomy... ???
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline gedeon

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Lipiec, 2015, 21:48 »
Witaj Barku, miło nam, ze Jesteś.


Offline nowa

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Lipiec, 2015, 22:25 »
Cześć Bartek,
ja też nigdy nie byłam ŚJ i też rzadko tu wpadam, aby coś napisać. Nie tylko Ty pracujesz w wakacje :)
Pozdrawiam!


Offline oczko3335

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Lipiec, 2015, 22:43 »
ta filozofia to jakieś oczko w głowie u śJ- wszystko co przeczy ich nauce to złudna filozofia, która może zwieść.



No i mnie rozszyfrował Bartek:)


Offline Janosik

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Lipiec, 2015, 23:18 »
Cześć Bartek, wydajesz mi się jakoś znajomy... ???
Z forum webd.pl
Jestem homofobem.


Offline Stanisław Klocek

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Lipiec, 2015, 23:49 »
Zacząłem więc sam czytać, używac mózgu, bo chyba tego przez te kilka miesięcy nie robiłem i....jestem po apostazji, wolnym od religii. Wierze w co chcę, co serce i rozum podpowiada.
Z tym mózgiem to tak jest. Jak nas wskrzeszą z Hadesu z nowym mózgiem, to dopiero będzie gratka. Ale jeśli chodzi o Twe zdanie, które zacytowałem, to jakbyś mój brat.


Offline bartek212701

Odp: Dzień dobry
« Odpowiedź #14 dnia: 31 Lipiec, 2015, 00:59 »
Cześć Bartek, wydajesz mi się jakoś znajomy... ???
biblia.webd, biblios.feen, http://watchtower-forum.pl/ :) dużo by tak jeszcze wymieniać.
Dziękuję wszystkim za powitanie :) co za mili odstępcy, aż miło się 'odstępczać' tu :) no i oczywiście nie-odstępcy równie mili!
Pozdrawiam ciepło wszystkich  ;)
« Ostatnia zmiana: 31 Lipiec, 2015, 01:01 wysłana przez bartek212701 »