Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy na forum  (Przeczytany 206450 razy)

Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #360 dnia: 11 Grudzień, 2016, 08:20 »
 Dziekuje za sympatyczne powitanie ! Jak znajde chwilke czasu to sprobuje cos wiecej o sobie napisac. Pozdrawiam rowniez ! :) :) :)


Offline Nefilim

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #361 dnia: 14 Grudzień, 2016, 22:30 »
Witam , podoba mi się to miejsce ;D. troche o sobie : do ŚJ dołączyłem w połowie lat 80-tych odrazupo wyjściu z więzienia (zaodmowe służby wojskowej) . W zboże poznałem swoją żone ,ktura była w organizacji od urodzenia i tak się to toczyło przez kilka lat do momętu kiedy to żona pukneła się ze sługą pomocniczym. Jakochrzescijanin wybaczyłem jej więcjej nie wykluczyli dla dobra rodziny, i tak trzy razy :( .Miałem tego dosyć , wziołem rozwód ale przed rozwodem ja ją zdradziłem z jej najlpszą przyjaciułką (też siostrą). morał był tego taki żę mie wykluczyli a jej koleżanke ograniczyli (i gdzie tu sprawiedliwość ;) ) . I tak już od 20 lat poza organizacją , to tak na początek.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #362 dnia: 14 Grudzień, 2016, 22:42 »
Witam , podoba mi się to miejsce ;D. troche o sobie : do ŚJ dołączyłem w połowie lat 80-tych odrazupo wyjściu z więzienia (zaodmowe służby wojskowej) . W zboże poznałem swoją żone ,ktura była w organizacji od urodzenia i tak się to toczyło przez kilka lat do momętu kiedy to żona pukneła się ze sługą pomocniczym. Jakochrzescijanin wybaczyłem jej więcjej nie wykluczyli dla dobra rodziny, i tak trzy razy :( .Miałem tego dosyć , wziołem rozwód ale przed rozwodem ja ją zdradziłem z jej najlpszą przyjaciułką (też siostrą). morał był tego taki żę mie wykluczyli a jej koleżanke ograniczyli (i gdzie tu sprawiedliwość ;) ) . I tak już od 20 lat poza organizacją , to tak na początek.
Jak na początku zaczęło się od pukania to czekamy na ciąg dalszy  ;D :P

A poważnie to witaj wśród nas=swoich :)


Offline Lechita

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #363 dnia: 14 Grudzień, 2016, 23:02 »
Witaj nam , Nefilim!

Widzę ,że zacząłeś jak Hitchcock, od trzęsienia ziemi, a potem napięcie będzie już tylko rosło  ;D
Fajnie, że dołączyłeś do naszej gromady banitów i ludzi wszelkiego innego autoramentu. Ja od razu polubiłem to zacne grono i miło , że Tobie także przypadło do gustu.
Przykro mi , że będąc w "jedynej najświętszej" zaznałeś tyle zła i cierpienia od ludzi , którzy powinni być zawsze lojalni. Ale jak to mówią  we Francji "c'est la vie".
Czuj się tu wolny i swobodny. Czytaj , pisz , dyskutuj.
Miłego pobytu!
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline gangas

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #364 dnia: 14 Grudzień, 2016, 23:53 »
 Kiedyś zaczarowany ołówek miał taką minę jak piłeczka skakała mu po głowie. Mi też tak skacze.  :o :o :o :o Ale pujdem jórz spadź.
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline ihtis

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #365 dnia: 15 Grudzień, 2016, 00:01 »
Witaj


Offline zenobia

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #366 dnia: 15 Grudzień, 2016, 00:40 »
SKORO TAK PUKASZ - NO TO WITAJ SERDECZNIE.


Offline gangas

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #367 dnia: 15 Grudzień, 2016, 00:53 »
Kiedyś zaczarowany ołówek miał taką minę jak piłeczka skakała mu po głowie. Mi też tak skacze.  :o :o :o :o Ale pujdem jórz spadź.

 Sorka, że sam siebie cytuję ale myślałem o piłce, która puka po głowie.
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Martin

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #368 dnia: 15 Grudzień, 2016, 09:38 »
Witaj, miło, że tu zapukałeś ☺
"Religia to głupie odpowiedzi na głupie pytania."


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #369 dnia: 15 Grudzień, 2016, 09:52 »
Sorka, że sam siebie cytuję ale myślałem o piłce, która puka po głowie.
Pożyjemy, zobaczymy.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline FreeMan

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #370 dnia: 28 Grudzień, 2016, 19:59 »
Cześć! Razem z żoną przeglądamy forum już od dłuższego czasu i w końcu zdecydowaliśmy się do Was oficjalnie dołączyć. Witajcie!  :)


Offline Salome

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #371 dnia: 28 Grudzień, 2016, 20:11 »
Cześć! Razem z żoną przeglądamy forum już od dłuższego czasu i w końcu zdecydowaliśmy się do Was oficjalnie dołączyć. Witajcie!  :)

I bardzo dobrze zrobiliście! Witajcie kochani!
Gratuluję, sama się zbierałam rok, żeby się zarejestrować, a teraz już pozamiatałam podwórko na czysto i jestem naprawdę wolna.
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline pies berneński

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #372 dnia: 28 Grudzień, 2016, 20:13 »
FreeMan Witajcie,Nie ma,to jak zgodne małżeństwo.
 Czy jako jedno ciało będzie pisać z jednego konta?
Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.


Offline Roszada

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #373 dnia: 28 Grudzień, 2016, 20:23 »
Witajcie!
Jak to dobrze, że jesteście jednego ducha w sprawach wiary.
Wielu Wam pewnie zazdrości. :)


Offline gerontas

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #374 dnia: 28 Grudzień, 2016, 20:28 »
Witam Was serdecznie wolni ludzie.
Niech Wam się darzy na tym forum.