Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy na forum  (Przeczytany 206460 razy)

Offline Tiquill

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #945 dnia: 01 Luty, 2020, 20:40 »
Witam. To mój pierwszy post tutaj. Świadkiem Jehowy nie jestem już od 10 lat, ale dopiero dzisiaj dowiedziałem się o istnieniu forum dla byłych ŚJ. Także dobry wieczór wszystkim.


Offline Roszada

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #946 dnia: 01 Luty, 2020, 20:42 »
Witaj!  :)
A skąd się dowiedziałeś o forum?


Offline Tiquill

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #947 dnia: 01 Luty, 2020, 20:49 »
Rozmyślałem trochę o dawnych czasach i czy by nie pójść sobie na zebranie do jakiegoś zboru w innym mieście, tak dla zapoznania się co zmieniło się przez te lata i wpadło mi do głowy by po prostu wpisać w google "Świadkowie Jehowy Forum". Na początku byłem pewien, że to faktycznie forum aktywnych ŚJ, ale widzę, że jednak jest inaczej, dlatego się zarejestrowałem.


Offline Opatowianin

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #948 dnia: 01 Luty, 2020, 20:54 »
No i słusznie postąpiłeś! Witaj wśród odstępczej braci :) :) :)


Offline Roszada

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #949 dnia: 01 Luty, 2020, 20:55 »
No to fajnie, że jesteś.
Jak chcesz, to opisz swoją historię 'wejścia i wyjścia' tu (możesz na raty):

https://sjwp.pl/nasze-historie/

Załóż nowy wątek.


Offline Tiquill

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #950 dnia: 01 Luty, 2020, 21:00 »
Napiszę w swoim czasie, dziękuję za ciepłe przywitanie.


Offline Takajaja

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #951 dnia: 01 Luty, 2020, 21:00 »
Rozmyślałem trochę o dawnych czasach i czy by nie pójść sobie na zebranie do jakiegoś zboru w innym mieście, tak dla zapoznania się co zmieniło się przez te lata i wpadło mi do głowy by po prostu wpisać w google "Świadkowie Jehowy Forum". Na początku byłem pewien, że to faktycznie forum aktywnych ŚJ, ale widzę, że jednak jest inaczej, dlatego się zarejestrowałem.

Witam Serdecznie na forum :))
Widzę tu trochę sprzecznosci......Niby zatęsknileś za SJ, bo przeszedł bys sie na zebrania, a jak tylko dowiedziales sie ze jest to forum jednak dla exSJ to się zarejestrowaleś.
Czyżby tęsknota kłociła sie z jednak byciem EX? (Nie wiem jsk to nazwac)

P.S fajnie by bylo jakbys zalozył swoj watek :-)
« Ostatnia zmiana: 01 Luty, 2020, 21:03 wysłana przez Takajaja »


Marzena

  • Gość
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #952 dnia: 01 Luty, 2020, 21:00 »
Witam wśród swoich 😊


Offline Tiquill

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #953 dnia: 01 Luty, 2020, 21:05 »
Witam Serdecznie na forum :))
Widzę tu trochę sprzecznosci......Niby zatęsknileś za SJ, bo przeszedł bys sie na zebrania, a jak tylko dowiedziales sie ze jest to forum jednsk dla exSJ to się zarejestrowaleś.
Czyżby tęsknota kłociła sie z jednak byciem EX? (Nie wiem jsk to nazwac)

P.S fajnie by bylo jakbys zalozył swoj watek :-)
Faktycznie brzmi to jak sprzeczność, ale powiem tak - jedyne co w miarę dobrze wspominam ze zboru to wykłady w niedzielę (bo już studium strażnicy z perspektywy czasu wydaje mi się jakimś żartem). Czasem bywały naprawdę interesujące jak był dobry mówca. Obecnie jestem raczej agnostykiem, nie ciągnie mnie zupełnie do katolicyzmu, ale czasem odzywają się we mnie jakieś potrzeby duchowe i posłuchałbym jakiegoś fajnego wykładu, bo z YT to nie to samo. Poza tym do całej reszty mnie zupełnie nie ciągnie.

Założę swój wątek, ale moja historia jest dość skomplikowana i ciężko mi będzie to napisac w sensowny sposób żeby nie było chaotycznie.


Offline Takajaja

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #954 dnia: 01 Luty, 2020, 21:15 »
Faktycznie brzmi to jak sprzeczność, ale powiem tak - jedyne co w miarę dobrze wspominam ze zboru to wykłady w niedzielę (bo już studium strażnicy z perspektywy czasu wydaje mi się jakimś żartem). Czasem bywały naprawdę interesujące jak był dobry mówca. Obecnie jestem raczej agnostykiem, nie ciągnie mnie zupełnie do katolicyzmu, ale czasem odzywają się we mnie jakieś potrzeby duchowe i posłuchałbym jakiegoś fajnego wykładu, bo z YT to nie to samo. Poza tym do całej reszty mnie zupełnie nie ciągnie.

Założę swój wątek, ale moja historia jest dość skomplikowana i ciężko mi będzie to napisac w sensowny sposób żeby nie było chaotycznie.

Pierwsze to moze się rozgość, poczytaj rozne watki, historie forumowiczow....czuj sie jak w domu :-)
A jak bedziesz miec ochote to chetnie poczytamy twoją historie. Spoko...zacznij od poczatki....pomalu.... Czym wiecej chaotyczna i skomplikowana to tym bardziej nas bedzie ciekawic. Nie musisz od razu doprowadzac nas do ataku serca z wrazenia hihi.... emocja trzeba dawkowac :))
Powodzenia


Offline HARNAŚ

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #955 dnia: 02 Luty, 2020, 10:59 »
Pozdrowienia z lubuskiego . Po 10 latach to już inna religia . Biblię czytają z telefonów , pieśni pozmieniali , bo nie pasują do nowych nauk , na zebraniu filmiki szkoleniowe , na kongresach tańce i klaskanie w trakcie pieśni . Także ten .... ;D


Offline Cytryna

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #956 dnia: 02 Luty, 2020, 11:17 »
Tiquil witaj :) Czekam z niecierpliwością na Twoją historie.skomplikowaną czy chaotyczną,ale Twoją !  ;D


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #957 dnia: 02 Luty, 2020, 17:34 »
Witaj wśród nas. Pozdrowienia z kujawsko pomorskiego.  :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Sandra

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #958 dnia: 03 Luty, 2020, 17:00 »
Tak, tak, witamy wśród podłych odstępców, tfu!:D :D :D
One who doesn't care is one who shouldn't be.


Offline Storczyk

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #959 dnia: 03 Luty, 2020, 22:10 »
Witaj :)