Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy na forum  (Przeczytany 206503 razy)

Offline cocacolasong91

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 66
  • Polubień: 175
  • "nikt mniej i nikt więcej, po prostu człowiek"
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #870 dnia: 29 Lipiec, 2019, 15:30 »
Tak:-) to ja - Patryk Ostrowski z Wrocławia we własnej osobie:-) dawniejszy biegły tłumacz języka migowego nazywany terminatorem wśród tłumaczy, dawny pionier i sługa pomocniczy, człowiek do bólu głowy zinstytucjonalizowany, zdogmatyzowany i wypłukany z własnej osobowości:-)
Chcesz zobaczyć moje wejście na YT?


oooo ktoś z mojego miasta :D Witam :)
Jeśli ktoś traktuje Cię źle pamiętaj że coś jest nie tak z nim a nie z Tobą. Normalni ludzie nie niszczą innych ludzi.


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #871 dnia: 29 Lipiec, 2019, 22:36 »
Dobre, dobre, witamy po drugiej stronie
Czy serducho juz się uspokoiło ? Tak cieżko wzdychałeś  na swym filmiku,ze się obawiałam czy nam nie zejdziesz przedwcześnie. ;)
Spoko, teraz będzie juz tylko lepiej, jesteś wolnym człowiekiem

Pozdrawiam
Dziękuję:-)
oj nie, to chyba jeszcze trochę potrwa...to są głębokie przemiany i sam nieraz miałem wrażenie, że mi wyskoczy z klatki piersiowej, ale to jest chyba właśnie uczucie wolności - rozpierająca pierś emocja poczucia wpływu na własne życie!
Dziękuję za wiadomość:-)
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline krzysiekniepieklo

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #872 dnia: 15 Listopad, 2019, 15:02 »
Witamy serdecznie na forum swiadkowiejehowywpolsce.org.
Forum jest platformą merytoryczną przeznaczoną do dyskusji na temat Świadków Jehowy.
Zanim zaczniesz pisać zapoznaj się dokładnie z regulaminem forum.

Dlaczego powstało to forum?

Nie jesteśmy ani konkurencją ani zagrożeniem, ani nie powodowały nami żadne konflikty. Przecież wszystkim tym miejscom przyświeca jeden cel i jedna idea - Pomóc jak największej liczbie osób. Informować o zagrożeniach i ukrytych faktach. Wszystkie te miejsca są po tej samej stronie barykady.




Cieszymy się, że takich miejsc jest i powstaje coraz więcej, bo znaczy, że są ludzie którzy ich potrzebują.  Dzięki internetowi świat jest otwarty dla wszystkich, również dla tych, którym pod drodze było spotkać ideologię Świadków Jehowy.
Naszą intencją jest życzliwe współistnienie ze wszystkimi.
Administrator forum


Witaj gedeonie. Czyżbyś był przeciwny naukom Jezusa?
Już na wstępie witając wszystkich występujesz przeciwko Jego nauce.

Mt 23
9 Nikogo też na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem5; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie.

Więc dlaczego tytułujesz się ojcem założycielem? "Ojcowie" źle mi się kojarzą.


Offline 30LatPrzyPrawdzie

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #873 dnia: 15 Listopad, 2019, 16:22 »
Ojj, chyba pieklo...


Offline Takajaja

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #874 dnia: 15 Listopad, 2019, 16:42 »

Witaj gedeonie. Czyżbyś był przeciwny naukom Jezusa?
Już na wstępie witając wszystkich występujesz przeciwko Jego nauce.

Mt 23
9 Nikogo też na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem5; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie.

Więc dlaczego tytułujesz się ojcem założycielem? "Ojcowie" źle mi się kojarzą.


Dopiero co wlazł.....a juz się czepia :-) i to jeszcze naszego "Ojca założyciela" ha ha ha.... :-))

Witaj "krzysiekniepieklo"
Moze najpierw powiedz nam cos o sobie .....na poczatek
Milo że zagosciles u nas na forum


Offline hynek

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #875 dnia: 15 Listopad, 2019, 16:43 »

Witaj gedeonie. Czyżbyś był przeciwny naukom Jezusa?
Już na wstępie witając wszystkich występujesz przeciwko Jego nauce.

Mt 23
9 Nikogo też na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem5; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie.

Więc dlaczego tytułujesz się ojcem założycielem? "Ojcowie" źle mi się kojarzą.
Ale o co kaman?
Założyciel forum to to samo co Ojciec w znaczeniu Chrystusa?


Offline Gremczak

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #876 dnia: 15 Listopad, 2019, 20:55 »


Mt 23
9 Nikogo też na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem5; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie.


Nie prawda ,ze jeden. Ojców jest wiele. Ja ma innego ojca. Sąsiad ma innego ojca.Mój dziadek ma innego ojca.






 "Ojcowie" źle mi się kojarzą.
A co ,masz na pieńku ze swoim ojcem.
« Ostatnia zmiana: 15 Listopad, 2019, 21:01 wysłana przez Gremczak »


Offline Kleryk

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 465
  • Polubień: 2245
  • Aby zacząć myśleć musisz przestać brać 'Prozium'
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #877 dnia: 15 Listopad, 2019, 21:14 »
Nie prawda ,ze jeden. Ojców jest wiele. Ja ma innego ojca. Sąsiad ma innego ojca.Mój dziadek ma innego ojca.A co ,masz na pieńku ze swoim ojcem.

Matak natomiast jest tylko jedna ;)
"Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą."
Josef Goebbels


Offline krzysiekniepieklo

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #878 dnia: 15 Listopad, 2019, 21:15 »
No dobra, to się przedstawię. Myślałem, że gedeon odpowie ale chyba ma za mało czasu.
A więc jestem prorokiem. Mój nick składa się z mojego imienia i nazwiska, bo mam występować jawnie. Przeszło trzy lata udzielam się na forach religijnych. Z urodzenia jestem katolikiem i w głowie mam pod tym kątem poukładane. Jako prorok, to musiałem zacząć na te katolickie nauki patrzeć się krytycznie. Na początku wystąpiłem na forum "wiara" po siedmiu miesiącach wyrzucili mnie. Pewnie trochę za ostro pojechałem i tak może nie wprost ale wysłali mnie do psychiatry. W tym czasie miałem już swojego bloga "Komunia dla każdego" To było w marcu 2017, a w lipcu wystąpiłem na forum katolik. Po 4,5 miesiącach ( minus 1,5 miesiąca bany) wyrzucili mnie i stamtąd. Najmilej wspominam ten okres, chociaż jeździli po mnie jak po łysej kobyle. Wiele się tam nauczyłem i zostawiłem sporo ciekawych wątków. Miałem tam żelazną opozycję, która od początku domagała się mojej śmierci.
Wyrzucili mnie 21 listopada 2017r. Znalazłem tam jednego przyjaciela z którym jeszcze mi się zdarza korespondować. Niestety ale też jest moją opozycją. W styczniu 2018 wystąpiłem na forum "Z Chrystusem" Spacyfikowali mnie po dziesięciu dniach. Opozycja z katolika brała w tym udział. W maju przywrócili mnie na katolika ale wyleciałem z jeszcze większym hukiem jak za pierwszym razem. Wyrzucili razem ze mną wszystkie zaczęte w tym czasie wątki. Chyba im zależało żeby mnie jak najwięcej upokorzyć. Jakoś chyba na początku tego roku wystąpiłem na forum "Protestanci" wytrzymali ze mną prawie miesiąc. Wyleciałem razem ze swoimi wątkami, poza jednym - "Prawo zamordowało Sprawiedliwość", oskarżono mnie o trolling forum. No niektórzy trollują wątek, a ja trollowałem całe forum. Później było jeszcze forum "Krzyż" - niecały tydzień. Mam bloga "Komunia dla każdego i takie małe własne forum. Przenoszę wszystko z bloga na forum, bo się liczę, ze i tutaj mogą mnie zablokować, bo jest na portalu "wiara" Zresztą już dwa razy mnie tam blokowali za niektóre wypowiedzi. Mam bardzo dużo zastrzeżeń do nauki katolickiej ale i tak uważam, że stamtąd jest i tak najbliżej do Boga. Najbardziej zakłamana jest Komunia ale gdzie indziej (poza prawosławnymi) jest zakłamana jeszcze bardziej. Na początek to tyle. Muszę się trochę zapoznać z tym forum, zanim zacznę pisać. Będę musiał się trochę przestawić, bo tutaj znajdę trochę inne myślenie. Wyzwań się nie boję.


Offline Bugareszt

  • Pionier
  • Wiadomości: 757
  • Polubień: 848
  • Dzięki bogu jestem ateistą. Nigdy nie byłem w org.
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #879 dnia: 15 Listopad, 2019, 21:38 »
No dobra, to się przedstawię. Myślałem, że gedeon odpowie ale chyba ma za mało czasu.
A więc jestem prorokiem. Mój nick składa się z mojego imienia i nazwiska, bo mam występować jawnie. Przeszło trzy lata udzielam się na forach religijnych. Z urodzenia jestem katolikiem i w głowie mam pod tym kątem poukładane. Jako prorok, to musiałem zacząć na te katolickie nauki patrzeć się krytycznie. Na początku wystąpiłem na forum "wiara" po siedmiu miesiącach wyrzucili mnie. Pewnie trochę za ostro pojechałem i tak może nie wprost ale wysłali mnie do psychiatry. W tym czasie miałem już swojego bloga "Komunia dla każdego" To było w marcu 2017, a w lipcu wystąpiłem na forum katolik. Po 4,5 miesiącach ( minus 1,5 miesiąca bany) wyrzucili mnie i stamtąd. Najmilej wspominam ten okres, chociaż jeździli po mnie jak po łysej kobyle. Wiele się tam nauczyłem i zostawiłem sporo ciekawych wątków. Miałem tam żelazną opozycję, która od początku domagała się mojej śmierci.
Wyrzucili mnie 21 listopada 2017r. Znalazłem tam jednego przyjaciela z którym jeszcze mi się zdarza korespondować. Niestety ale też jest moją opozycją. W styczniu 2018 wystąpiłem na forum "Z Chrystusem" Spacyfikowali mnie po dziesięciu dniach. Opozycja z katolika brała w tym udział. W maju przywrócili mnie na katolika ale wyleciałem z jeszcze większym hukiem jak za pierwszym razem. Wyrzucili razem ze mną wszystkie zaczęte w tym czasie wątki. Chyba im zależało żeby mnie jak najwięcej upokorzyć. Jakoś chyba na początku tego roku wystąpiłem na forum "Protestanci" wytrzymali ze mną prawie miesiąc. Wyleciałem razem ze swoimi wątkami, poza jednym - "Prawo zamordowało Sprawiedliwość", oskarżono mnie o trolling forum. No niektórzy trollują wątek, a ja trollowałem całe forum. Później było jeszcze forum "Krzyż" - niecały tydzień. Mam bloga "Komunia dla każdego i takie małe własne forum. Przenoszę wszystko z bloga na forum, bo się liczę, ze i tutaj mogą mnie zablokować, bo jest na portalu "wiara" Zresztą już dwa razy mnie tam blokowali za niektóre wypowiedzi. Mam bardzo dużo zastrzeżeń do nauki katolickiej ale i tak uważam, że stamtąd jest i tak najbliżej do Boga. Najbardziej zakłamana jest Komunia ale gdzie indziej (poza prawosławnymi) jest zakłamana jeszcze bardziej. Na początek to tyle. Muszę się trochę zapoznać z tym forum, zanim zacznę pisać. Będę musiał się trochę przestawić, bo tutaj znajdę trochę inne myślenie. Wyzwań się nie boję.

Witam kolegę i już po pierwszym wątku kolegi potwierdza się to, że bez choć najmniejszego wykształcenia teologicznego Biblii samemu interpretować się nie powinno. Nie mogę  swojego Ojca nazywać Ojcem ?
« Ostatnia zmiana: 15 Listopad, 2019, 21:41 wysłana przez Bugareszt »
Nie mamy prawa naszej nieznajomości praw rządzących światem uważać za przejaw boskości. To tylko nasza niewiedza.


Offline Gremczak

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #880 dnia: 15 Listopad, 2019, 21:38 »
Matak natomiast jest tylko jedna ;)
Masz na myśli tą  z tego humoru co w lodówce stoi? :)


Offline Takajaja

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #881 dnia: 15 Listopad, 2019, 21:41 »
Wiedziałam że z toba mogą byc problemy :-))
Twoj wstep mnie upewnił. Ale witam ....

P.S tak na marginesie to mogłes powitanie napisac w osobnym twoim watku bo zakłucasz watek naszego Ojczulka.
Porzadek musi byc.


Offline lukier

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #882 dnia: 15 Listopad, 2019, 22:26 »
A ja myślę, że tutaj pobijesz rekord i 'spacyfikują" Cię po 7 dniach ;) Nawet jako nieprorok mogę się o to założyć ;) Jakkolwiek witaj i miej się dobrze, przede wszystkim w realu ;)



Offline krzysiekniepieklo

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #883 dnia: 15 Listopad, 2019, 22:43 »
A ja myślę, że tutaj pobijesz rekord i 'spacyfikują" Cię po 7 dniach ;) Nawet jako nieprorok mogę się o to założyć ;) Jakkolwiek witaj i miej się dobrze, przede wszystkim w realu ;)[/quote

Ja w tej sprawie nie prorokuję, bo to akurat nie ma sensu. Obawiam się trochę, że wylecę wcześniej, no ale taki jest los prawdziwego proroka, że go prześladują. Fałszywych zawsze nosili na rękach, bo mówili to, co ludzie chcieli usłyszeć.


Witam kolegę i już po pierwszym wątku kolegi potwierdza się to, że bez choć najmniejszego wykształcenia teologicznego Biblii samemu interpretować się nie powinno. Nie mogę  swojego Ojca nazywać Ojcem ?

Żeby rozumieć, to nie potrzeba mieć wielkiego wykształcenia biblijnego. Pierwsi apostołowie (rybacy) takiego wykształcenia nie mieli. Uczeni w piśmie i faryzeusze mieli, a okazało się, że to wykształcenie nie pozwoliło im uwierzyć. Zrozumienie daje Bóg. Bez tego, próżny wysiłek ludzki.

Jezus w tym miejscu nie mówił o ojcu rodzonym ale o ludzkim wyborze. Kto wybrał Boga na ojca, ten nikogo innego ojcem nie nazywa. (do rodzonego mówię "Tato")

J 8
42 Rzekł do nich Jezus: «Gdyby Bóg był waszym Ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał. 43 Dlaczego nie rozumiecie mowy mojej? Bo nie możecie słuchać mojej nauki. 44 Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

To tak o ojcostwie z ust Jezusa. W KK tych "ojców" chyba najwięcej się namnożyło.
« Ostatnia zmiana: 15 Listopad, 2019, 22:55 wysłana przez krzysiekniepieklo »


Offline Sebastian

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #884 dnia: 15 Listopad, 2019, 23:05 »
witam proroka,
skoro liczysz się z tym że i tak adminy cię zablokują, to wyłóż nam szybko i w skrócie sedno swego proroctwa
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)