Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 3902 razy)

Offline Linia

Witam
« dnia: 28 Lipiec, 2015, 22:03 »
Wszystkich Was serdecznie witam. Jestem żoną Christianusa i postanowiłam mieć na niego oko.. bo już się uzależnił od tego forum, ciągle słyszę w każdym miejscu w domu odgłosy z Czata, który chyba jest ustawiony na maksymalną głośność ;p.


Offline M

Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Lipiec, 2015, 22:17 »
Witaj Liniu żono Christianusa :). W takim razie uważaj na tego swojego lubego, bo żadne uzależnienie człowiekowi na dobre nie wychodzi, również takie od forum. Wystarczy popatrzeć na mnie albo na Roszadę ;)

Chyba ten odgłos czata jednak zmienię, bo wszyscy na niego narzekają :P
« Ostatnia zmiana: 28 Lipiec, 2015, 22:19 wysłana przez M »


Offline Christianus

Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Lipiec, 2015, 22:19 »
Idzie człowiek pod prysznic, a tu żona się do reszty odstępczy. Co za czasy...  :P
"Są tak wydajni jak łapka na myszy w klatce słonia."
Black Adder


Offline M

Odp: Witam
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Lipiec, 2015, 22:20 »
Idzie człowiek pod prysznic, a tu żona się do reszty odstępczy. Co za czasy...  :P

Strach z domu wychodzić ;D


Offline Roszada

Odp: Witam
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Lipiec, 2015, 22:53 »
Witaj Linia!
Na Kaszubach jest miejscowość Linia, ale to inna linia. :)
A na linijkę mówią na Kociewiu liniał. ;)


Offline M

Odp: Witam
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Lipiec, 2015, 23:48 »
Witaj Linia!
Na Kaszubach jest miejscowość Linia, ale to inna linia. :)
A na linijkę mówią na Kociewiu liniał. ;)

Koniecznie muszę kiedyś utworzyć wątek pt. "interpretacje pseudonimów forumowiczów wg Roszady" ;D, bo to już chyba tradycja, że tak witasz każdego przybyłego ;)


Offline Roszada

Odp: Witam
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Lipiec, 2015, 10:20 »
Te pseudonimy to ciekawe zjawisko często coś oznaczają, jakąś cechę usera czy co innego.
Choć nie zawsze. Zapytałem usera "rhundz", co to oznacza, to powiedział, że nic. :)


Offline Noc_spokojna

Odp: Witam
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Lipiec, 2015, 10:37 »
Wszystkich Was serdecznie witam. Jestem żoną Christianusa i postanowiłam mieć na niego oko.. bo już się uzależnił od tego forum, ciągle słyszę w każdym miejscu w domu odgłosy z Czata, który chyba jest ustawiony na maksymalną głośność ;p.
Witaj Linia :D. Trochę mnie przestraszyłaś, bo co będzie jak się tu mój Idol zarejestruje, żeby mieć na mnie oko   :o ;).

Pozdrawiam cieplutko

Dosia
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline gedeon

Odp: Witam
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Lipiec, 2015, 19:51 »
Wszystkich Was serdecznie witam. Jestem żoną Christianusa i postanowiłam mieć na niego oko.. bo już się uzależnił od tego forum, ciągle słyszę w każdym miejscu w domu odgłosy z Czata, który chyba jest ustawiony na maksymalną głośność ;p.

Witaj Linia, no to widzę że u WAS wszystko wraca do normy. ;D ;D ;D


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Lipiec, 2015, 07:54 »
Koniecznie muszę kiedyś utworzyć wątek pt. "interpretacje pseudonimów forumowiczów wg Roszady" ;D, bo to już chyba tradycja, że tak witasz każdego przybyłego ;)
No pewnie że koniecznie ;D Ciekawy jestem, co by Roszada powiedział o moim nick-u. ;) ;D
A tak w ogóle to powitać kazali nową forumowiczkę. Hej :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Estrella Despierta

Odp: Witam
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Lipiec, 2015, 08:27 »
cześć :)


Offline Roszada

Odp: Witam
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Lipiec, 2015, 09:25 »
No pewnie że koniecznie ;D Ciekawy jestem, co by Roszada powiedział o moim nick-u. ;) ;D
A tak w ogóle to powitać kazali nową forumowiczkę. Hej :)
Kiedyś go wyjaśniałem na bratnim forum.
Roszada to przestawienie figur w szachach.
Ja początkowo wchodząc na forum exŚJ właśnie się tak przestawiłem, będąc jakby exŚJ. Nie pisałem nic o tym żem katolik dopiero po kilku dniach napisałem kim jestem.
Pewnie nikt by się nie zorientował żem katol, gdybym nic o naukach KK nie pisał. :)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Lipiec, 2015, 09:52 »
Chyba nie do końca dokładnie przeczytałeś mój post ;) :) Ale dziękuję za wyjaśnienie Twojego nick-u.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Roszada

Odp: Witam
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Lipiec, 2015, 10:03 »
Chyba nie do końca dokładnie przeczytałeś mój post ;) :) Ale dziękuję za wyjaśnienie Twojego nick-u.
Sory przeczytałem o sobie zamiast o Tobie. :-\
Gapa ze mnie. ;D

Nemo?
Cóż czytałem ze 2 razy Tajemniczą Wyspę Juliusza Verne.
Był tam kapitan Nemo, który ukrywał się, jako Nikt. :)
Ale miał okręt podwodny i znał cały świat.
73 to pewnie rok urodzenia. :)


Offline Janosik

Odp: Witam
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Lipiec, 2015, 10:21 »
Nick NoMo73 to znaczy połączenie dwóch słów w gwarze ne czyli masz i mo czyli ma, mieć, posiada. Czyli osoba która daje coś innym ale i tak ma to.To bo oznaczało osobę bardzo bogate. :)
Jestem homofobem.