Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 1006 pedofili u ŚJ w Australii  (Przeczytany 130736 razy)

Offline owca

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 91
  • Polubień: 78
  • Wolna od 2015r.
Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #120 dnia: 14 Sierpień, 2015, 08:36 »
Oglądałem komisję na żywo. Geoffrey Jackson zeznawał poprzez łącze video (nie był obecny fizycznie na sali przesłuchań), był cały czas widoczny łącznie z sędzią, prowadzącym przesłuchanie (Stewartem) i  ...
Tragedia aaa a aaa! !!!!!!!
 Zobaczcie jak on na starszych sumienie wszystko zrzuca, brak słów , mogę się tylko rozplakac,   mój mąż nie możessię pozbierać.
A jeszcze strażnica z 15 października 2015 , ostatni artykuł , sami się przyznają ze niektóre informacje są prawdziwe, Świnia!

M: Naprawiłem post
« Ostatnia zmiana: 14 Sierpień, 2015, 12:08 wysłana przez M »


Offline Dietrich

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #121 dnia: 14 Sierpień, 2015, 10:48 »
(...) Jackson odpowiada wymijająco. "Twierdzenie, że tylko my było by aroganckie, istnieje możliwość że Bóg wybrał także inne osoby" (...)

Ależ on kłamie. Wierny i roztropny niewolnik.
Niech jakiś mówca spróbuje wrzucić takie zdanie podczas wykładu niedzielnego. 

O mój Boże.


Offline Dietrich

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #122 dnia: 14 Sierpień, 2015, 10:51 »
Przepraszam znowu coś  z wpisem zpapralam,  wpisałam moje zdanie w cytacie

Owieczko, ja ostatnio też samego siebie zacytowałem i odpowiedziałem, a chciałem tylko wyedytować swój post. Wszystkim nam udzielają się emocje. Jest OK. Admin zrobi porządek.


Offline M

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #123 dnia: 14 Sierpień, 2015, 12:53 »
Przy okazji rzuciło mi (i nie tylko mi) się w oczy, że pan Geoffrey nosi zegarek. I to prawdopodobnie nie byle jaki zegarek ::).

[powyższe to jedynie spekulacja, obraz był zbyt niewyraźny żeby wyciągnąć jednoznaczny wniosek]


Offline Dietrich

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #124 dnia: 14 Sierpień, 2015, 13:35 »
Się czepiasz. Może ambasadorem marki został. " iWatch lepiej niż CASIO precyzyjnie określi czas, jaki pozostał do końca tego niegodziwego systemu rzeczy!"

Swoją drogą to żałosne.

 


 


Offline Dietrich

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #125 dnia: 14 Sierpień, 2015, 14:01 »
Zakładając że jednak się nie mylisz - złota edycja tych gadżetów jest dość limitowana. Czy istnieje sposób na dotarcie w jaki sposób to cudo znalazło akurat tego posiadacza?


Offline M

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #126 dnia: 14 Sierpień, 2015, 14:18 »
Zakładając że jednak się nie mylisz - złota edycja tych gadżetów jest dość limitowana. Czy istnieje sposób na dotarcie w jaki sposób to cudo znalazło akurat tego posiadacza?

Apple na pewno ma dane osoby, która ten zegarek zamówiła, ale dla nas nie ma możliwości, żeby dojść czy to on kupił czy nie.


Offline owca

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 91
  • Polubień: 78
  • Wolna od 2015r.
Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #127 dnia: 14 Sierpień, 2015, 16:42 »
Przepraszam za wyrażenie " w dpi z  zegarkiem" . Ten gościu z zegarkiem to usmiechniety kpiarz , hipokryta, mógłby chociaż jakąś obawę lub pokorę okazać , a on wyglądajak gwiazdor telewizyjny, uups ::) przepraszam , czy to nie on lansuje się w telewizji i pokazuje się z braćmi którzy przeżyli katastrofy no to chyba on niezły lans. Chyba mnie szlag trafi chce zwymiotowac.  :-[


Offline owca

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 91
  • Polubień: 78
  • Wolna od 2015r.
Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #128 dnia: 14 Sierpień, 2015, 16:47 »
M kocham cię i twoją żonę , ciebie za to ze tyle wysiłku wkładasz w to " swiatlo" , a twoją żonę ze tyle cierpliwości okazuje dla tej sprawy , dzięki takim ludziom  inni mają zerwane powrozy.


Offline Dietrich

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #129 dnia: 14 Sierpień, 2015, 18:15 »
Robisz doskonałą robotę M, starasz się przy tym powściągać emocje. Jeśli jeszcze zrobisz subtitles do rozmowy z Jacksonem, chyba będę z radości chodził po suficie.
Ani trochę nie cukrując chylę czoła.


Offline peleg

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #130 dnia: 14 Sierpień, 2015, 21:01 »
szacunek dla waszej pracy i poświęcenia


Offline M

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #131 dnia: 16 Sierpień, 2015, 17:39 »
Uff, po kilku ładnych godzinach wybierania fragmentów i tłumaczenia ich prezentuję Wam:

Geoffrey Jackson przed komisją w Australii [link bezpośredni]



Offline gedeon

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #132 dnia: 16 Sierpień, 2015, 18:27 »
M. Robisz coś wielkiego, dziękujemy. Czytają to już dzięki Tobie, setki osób na FB.


Offline Fantom

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #133 dnia: 16 Sierpień, 2015, 18:31 »
Świetna robota.Wielkie dzięki!!!Już wysłalem ten link do osoby ktora jest adminem grupy dla ŚJ.Zapytalem go czy da ten film w swojej grupie.jESTEM PEWIEN ,ŻE NIE.Tak więc M Twoja praca nie idzie na marne.Ukłony.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Iza

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #134 dnia: 16 Sierpień, 2015, 20:25 »
Dzięki M!! Robisz świetną robotę i dzięki , że poświęcasz swój czas , wielu z nas z tego korzysta! Co prawda szlag mnie trafił prawie jak to obejżałam, ale trzeba to nagłośnić i rozpowszechniać komu się da. A teraz muszę iść się czegoś napić
« Ostatnia zmiana: 16 Sierpień, 2015, 20:27 wysłana przez Iza »
Gdzie Duch Pana, tam wolność.