Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 1006 pedofili u ŚJ w Australii  (Przeczytany 130751 razy)

Offline Sebastian

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #240 dnia: 24 Sierpień, 2017, 04:54 »
mam pytanie: ile tysięcy głosicieli ma Australia? Bo chciałbym sobie obliczyć jaki promil tej społeczności stanowią pedofile...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Reskator

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #241 dnia: 24 Sierpień, 2017, 06:30 »
Mam też pytania z dwóch roczników przed aferą i po aferze.
-jaki % spadku zanotowano wśród głosicieli?
-o ile zmniejszyła się ilość głosicieli?
-o ile mniej ochrzczono?
-o ile mnie godzin głoszono?
Bo nie wierzę we wzrosty,chyba że manipuluje się danymi i udaje że nic się nie stało.


Offline Abba

  • Pionier
  • Wiadomości: 779
  • Polubień: 2839
  • Przebudzony, przerażony prawdą o WTS
Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #242 dnia: 24 Sierpień, 2017, 07:42 »
mam pytanie: ile tysięcy głosicieli ma Australia? Bo chciałbym sobie obliczyć jaki promil tej społeczności stanowią pedofile...

Hehe, otwórz poprzednią stronę wątku i zobacz ostatnią wypowiedź M :)


Offline Estera

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #243 dnia: 24 Sierpień, 2017, 08:16 »
mam pytanie: ile tysięcy głosicieli ma Australia? Bo chciałbym sobie obliczyć jaki promil tej społeczności stanowią pedofile...
   Australia, rocznik na 2017 rok, dane za 2016 rok:

   najwyższa liczba głosicieli:        67 418 os
   przeciętna liczba głosicieli:        66 689 os
   liczba zborów:                                793
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline PoProstuJa

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #244 dnia: 24 Sierpień, 2017, 10:44 »
Co do pedofilii w Australii- czy tam jest podejrzenie o ponad tysiąc czynów pedofilskich czy jest podejrzenie o to, że ponad tysiąc osób jest podejrzanych o pedofilie ?
Pytam bo same media sprzecznie podają wiadomości a różnica jest naprawdę zasadnicza  bo wielu czynów mógł dokonywać jeden pedofil.
Tymczasem wiele osób może mieć faktycznie wrażenie, że w Australii ponad tysiąc świadków było pedofilami.
Mało też eksponuje się fakt, że zdarzenia te miały miejsce przez 60 lat.

Trampku przeanalizuj sobie linki, które zamieścił M.
Mi konkretnie oczy otworzyła tabelka, w której wyszczególnieni są wszyscy pedofile.
Jest ich 1006. Z tym, że niektórzy mieli więcej niż jedną ofiarę. Dlatego pedofili w tabelce jest 1006, a ofiar ponad 1800.
Zwróć uwagę ile z tych osób pełniło w zborze poważne funkcje - starsi zboru, słudzy pomocniczy, a nawet nadzorca obwodu.

I jak można wytłumaczyć to, że wszystko to było ukrywane aż 60 lat?! Było ukrywane przed policją i przed zborem, ale Betel w USA na bank o tym wiedziało. Ale oczywiście nic z tym nie robili narażając w ten sposób na ataki pedofila kolejne dzieci.


Offline trampek

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #245 dnia: 24 Sierpień, 2017, 10:59 »
http://www.tvp.info/21001668/wielkie-sledztwo-ws-pedofilii-wsrod-swiadkow-jehowy-w-australii-tysiac-przypadkow-w-ciagu-60-lat

Otwieram to i czytam o ponad tysiącu przypadków pedofilii a nie o ponad tysiącu pedofilów  a to jest potężna różnica.

Ktoś tu kłamie.

Inne pytanie - ile ŚJ w Australii zostało skazanych prawomocnymi wyrokami za tę pedofilię ? Czy po ustaleniu, że członek ŚJ jest pedofilem dalej był w zborze czy był wykluczany ? I kolejne pytanie - czy w innych kościołach też była pedofilia i jakie dane macie na ten temat ?
Z tego co wiem ta komisja bada przypadki pedofilii i w innych kościołach w Australii.


Offline Noc_spokojna

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #246 dnia: 24 Sierpień, 2017, 11:21 »
http://www.tvp.info/21001668/wielkie-sledztwo-ws-pedofilii-wsrod-swiadkow-jehowy-w-australii-tysiac-przypadkow-w-ciagu-60-lat

Otwieram to i czytam o ponad tysiącu przypadków pedofilii a nie o ponad tysiącu pedofilów  a to jest potężna różnica.

Ktoś tu kłamie.

Inne pytanie - ile ŚJ w Australii zostało skazanych prawomocnymi wyrokami za tę pedofilię ? Czy po ustaleniu, że członek ŚJ jest pedofilem dalej był w zborze czy był wykluczany ? I kolejne pytanie - czy w innych kościołach też była pedofilia i jakie dane macie na ten temat ?
Z tego co wiem ta komisja bada przypadki pedofilii i w innych kościołach w Australii.
Zaklinasz rzeczywistość?
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline trampek

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #247 dnia: 24 Sierpień, 2017, 11:34 »
Zaklinasz rzeczywistość?

Absolutnie nie ale wolę wierzyć w fakty niż w dziennikarskie wizje.
Sami gdzieś tu piszecie, że będziecie żądali od Gazety Wyborczej sprostowania ba waszym zdaniem artykuł był nierzetelny ;)

A co do pedofilii - cały czas twierdzę, że ludzie są wszędzie tacy sami ale nie wszyscy ludzie szukają prawdziwego Boga.
Gdybym z powodu pedofilii miał przestać wierzyć w Jehowę to co powinni zrobić katolicy skoro i tam pedofilii było mnóstwo ? ;)


Offline Rybak

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #248 dnia: 24 Sierpień, 2017, 11:39 »
http://www.tvp.info/21001668/wielkie-sledztwo-ws-pedofilii-wsrod-swiadkow-jehowy-w-australii-tysiac-przypadkow-w-ciagu-60-lat

Otwieram to i czytam o ponad tysiącu przypadków pedofilii a nie o ponad tysiącu pedofilów  a to jest potężna różnica.

Ktoś tu kłamie.

Inne pytanie - ile ŚJ w Australii zostało skazanych prawomocnymi wyrokami za tę pedofilię ? Czy po ustaleniu, że członek ŚJ jest pedofilem dalej był w zborze czy był wykluczany ? I kolejne pytanie - czy w innych kościołach też była pedofilia i jakie dane macie na ten temat ?
Z tego co wiem ta komisja bada przypadki pedofilii i w innych kościołach w Australii.
Tu masz dane na ten temat bezpośrednio z Komisji Królewskiej w Australii https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.childabuseroyalcommission.gov.au%2Fsearch%3Fsearchtext%3DWat.0021.001.0001%26searchmode%3Danyword&h=ATPB3I9AJJPLrWQF4db8Cd-4gWp1M5LMvOr1A9OPIiVybbXVECC1tb6Qrs1FTb6_3zAoguli0pwreBeX4qDV3MN9JiK2FnR2bjc0rBGKYt-pFayfggzYXxumdBEwJhI6qqqEWG1v


Offline Helleboris

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #249 dnia: 24 Sierpień, 2017, 11:42 »
http://www.tvp.info/21001668/wielkie-sledztwo-ws-pedofilii-wsrod-swiadkow-jehowy-w-australii-tysiac-przypadkow-w-ciagu-60-lat

Otwieram to i czytam o ponad tysiącu przypadków pedofilii a nie o ponad tysiącu pedofilów  a to jest potężna różnica.

Ktoś tu kłamie.

Inne pytanie - ile ŚJ w Australii zostało skazanych prawomocnymi wyrokami za tę pedofilię ? Czy po ustaleniu, że członek ŚJ jest pedofilem dalej był w zborze czy był wykluczany ? I kolejne pytanie - czy w innych kościołach też była pedofilia i jakie dane macie na ten temat ?
Z tego co wiem ta komisja bada przypadki pedofilii i w innych kościołach w Australii.

Trampek, może wytłumaczę....
Przypadek pedofilii to inaczej czyn pedofilski. Czyn pedofilski czyni pedofil. Nie kura, lis czy krowa. Więc skoro było 1006 czynów pedofilskich to musiało być 1006 pedofilów ponieważ Biuro Oddziału/Biuro Główne każdego pedofila zapisywało tylko raz.

Liczba około 1800 ofiar wskazuje że jeden pedofil mógł mieć więcej niż jedną ofiarę. Liczby nie kłamią. Więc prosty jest wniosek, że taki pedofil nie był wykluczany ze zboru. Co do pracy Komisji są też informacje o innych związkach religijnych.

"To repeat the same action and expect different results is madness."


KaiserSoze

  • Gość
Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #250 dnia: 24 Sierpień, 2017, 14:13 »
Ktoś tu kłamie.

A ponieważ jestem ignorantem i nie chce mi się sprawdzać, przyjmuję że kłamią odstępcy, bo odstępcy kłamią, bo to odstępcy co kłamią.


Offline PoProstuJa

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #251 dnia: 24 Sierpień, 2017, 16:09 »
http://www.tvp.info/21001668/wielkie-sledztwo-ws-pedofilii-wsrod-swiadkow-jehowy-w-australii-tysiac-przypadkow-w-ciagu-60-lat

Otwieram to i czytam o ponad tysiącu przypadków pedofilii a nie o ponad tysiącu pedofilów  a to jest potężna różnica.

Ktoś tu kłamie.

Inne pytanie - ile ŚJ w Australii zostało skazanych prawomocnymi wyrokami za tę pedofilię ? Czy po ustaleniu, że członek ŚJ jest pedofilem dalej był w zborze czy był wykluczany ? I kolejne pytanie - czy w innych kościołach też była pedofilia i jakie dane macie na ten temat ?
Z tego co wiem ta komisja bada przypadki pedofilii i w innych kościołach w Australii.

Rozumiem trampku, że dla Ciebie ma to znaczenie czy było 1000 przypadków czy 1000 pedofili, bo wtedy ich grzech wyda Ci się mniejszy?

Napisałam Ci żebyś wszedł w tabelkę, do której link zamieścił M.
W tabelce jest 1006 pozycji - czyli 1006 pedofilów. Niektórzy z nich mają "na koncie" nawet po kilka dzieci.

A jeśli chodzi Ci o liczbę PRZYPADKÓW pedofilii, to można to już liczyć w tysiącach lub dziesiątkach tysięcy.
Nawet jeśli przy pedofilu występuje tylko jedna ofiara, to biorąc pod uwagę, że niekiedy molestował ją latami, to wtedy nie wychodzi jeden przypadek pedofilii, ale na przykład 100 przypadków - jeśli w ciągu tych lat tyle razy zgwałcił/molestował to dziecko.

Widzę, że bardziej interesują Cię liczby niż sam fakt, że takie rzeczy dzieją się w organizacji.

I jeszcze raz przypominam, że utrata wiary w organizację nie jest równoznaczna z utratą wiary w Boga.
Jak poczytasz Franza to zobaczysz, że w Strażnicach specjalnie manipulują artykułami żeby pomiędzy organizacją a Bogiem zachodził znak równości. Ale takiego znaku równości nie ma i nigdy nie było.

Jeśli organizacja to jest Jehowa, to znaczy że sam Jehowa dopuszczał do ukrywania pedofilii. Podejrzewasz Bogą Jehowę o to, że maczał w tym palce?!


Offline Agalloch

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #252 dnia: 24 Sierpień, 2017, 16:42 »
Gdybym z powodu pedofilii miał przestać wierzyć w Jehowę to co powinni zrobić katolicy skoro i tam pedofilii było mnóstwo ? ;)

Tak, jak pisała PoProstuJa, absolutnie nikt nie każe Ci tracić wiary w Jehowę. Zachęcamy Cię natomiast serdecznie do zweryfikowania podstaw swojej bezgranicznej wiary w samozwańców z Warwick, którzy serwując pokarm na czas słuszny wciąż uparcie twierdzą, że Świadków Jehowy problem pedofilii nie dotyczy.



Offline Asturia

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #253 dnia: 24 Sierpień, 2017, 17:50 »
poważnie myślicie, że Trampolini jest nieporadni i trzeba wszystkie tabelki odnośnie do świadków-pedofilów po kolei omawiać i objaśniać bo biedny nie jest w stanie zrozumieć, że niektórzy bracia-pedofile krzywdzili dzieci kilkakrotnie podczas swojego pobytu w zborze?
że niektórzy żałowali a potem jeszcze raz dopuszczali się do tego samego haniebnego czynu?
Trampolini reprezentuje WTS owski beton o najwyższej twardości, i te jego niby '' naiwne'' pytania
Cytuj
ile ŚJ w Australii zostało skazanych prawomocnymi wyrokami za tę pedofilię ?

nikt na razie nie został prawomocnie skazany, i co to zmienia Trampolini?
czy chciałbyś powiedzieć nam, że jak nie ma wyroku to nie ma winy?
a skąd się znalazła lista pedofilów u Komisji?
przecież twoi bracia przez 50 lat nie zbierali wyimaginowane dane o pedofilach, te dane to fakty, nikogo w zborze nie wykluczają bez udowodnionego grzechu, nie ważne czy świecki sąd zrobi coś czy nie, 1006 pedofilów było i koniec.
« Ostatnia zmiana: 24 Sierpień, 2017, 17:52 wysłana przez Asturia »


Offline trampek

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #254 dnia: 24 Sierpień, 2017, 19:48 »
M, czy możesz pokrótce omówić te tabelki ? O co w nich chodzi ? Czy dla porównania możesz napisać ile czynów pedofilskich czy ilu pedofilów było w innych kościołach ? Ile pedofilów ma już prawomocne wyroki ?

#Asturia

Jeśli ktoś nie jest skazany prawomocnym wyrokiem to nie jest przestępcą a jest niewinnym człowiekiem co najwyżej podejrzanym o popełnienie zarzucanego czynu.
Skoro wiec w tej Australii nikt nie został jeszcze prawomocnie skazany to pisanie o pedofilach czy rozgłaszanie tego publicznie jest poważnym nadużyciem ;)