NA DOBRY POCZĄTEK > POWITANIE

Witam szukam Świadków Jehowy

(1/14) > >>

kruszynka:
Witam wszystkich, których znam i nie znam  ;D . Szukam Świadków Jehowy, mam nadzieję, że jest tutaj ktoś taki . Zależy mi na szybkim kontakcie najlepiej na priv. Pozdrawiam.

falafel:
Witaj serdecznie kruszynko,

My się dobrze znamy :)

Nadal jestem ŚJ, chociaż raczej po drugiej stronie. Tym niemniej jeśli mogę Ci w czymś pomóc, to daj znać

kruszynka:
 :)

kruszynka:
Jakikolwiek kontakt i wsparcie...wracam, bo wiem, że nie ma innej prawdy. Robię to dla siebie i Jehowy i będę po stronie Boga. Pozdrawiam

M:

--- Cytat: kruszynka w 23 Lipiec, 2015, 09:55 ---Jakikolwiek kontakt i wsparcie...wracam, bo wiem, że nie ma innej prawdy. Robię to dla siebie i Jehowy i będę po stronie Boga. Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---

Kruszynko, znajdziesz tutaj na forum różnych ludzi. Najwięcej jest chyba byłych Świadków Jehowy lub tych, którzy są nadal członkami zboru, ale nie wierzą już w Organizację i niewolnika bo przekonali się, że tam prawdy nie ma; pozostają tylko ze względu na chęć zachowania dobrych relacji z rodziną/przyjaciółmi. Musisz się z tym liczyć szukając tu kontaktów. No ale są też osoby takie jak sabekk, więc może kogoś jeszcze znajdziesz :).

Pamiętaj też, że pisze tu również sporo ludzi, którzy z takich czy innych przyczyn zupełnie przestali wierzyć (lub nigdy nie wierzyli) i trzeba to uszanować. Generalnie różnorodność na tym forum jest dużo większa niż w zborze ŚJ i na początku może to przytłaczać, trzeba się przyzwyczaić i nie zrażać różnicą zdań :)

Osobiście nadal jestem Świadkiem Jehowy, ale tylko formalnie. W Boga i Biblię wierzę, w niewolnika i organizację nie. Jeśli chcesz pogadać - pisz prywatną wiadomość.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej