Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam...  (Przeczytany 2966 razy)

Offline Gwiezdnik

Witam...
« dnia: 13 Lipiec, 2015, 18:00 »
Witam serdecznie. Ja przybywam tu aby się zapoznać z organizacją Świadków Jehowy tak bardziej za kurtyny. Nie wierzę w Boga, nie jestem Ateistą, ani Buddystą. Na razie nie powiem w co wierzę, i jakie mam przekonania. To dlatego że żeby się otworzyć, muszę się zapoznać z wami, bo jestem nieco nieufną osobą. Na razie powiem tyle, że prawie bezwarunkowo szanuję przekonania innych, nawet jak się nie zgadzam z danym poglądem. Napisałem "prawie". To znaczy że nie akceptuje łamania praw innych osób, dla własnej korzyści, czy właśnie dla własnych przekonań. Jak macie do mnie jakieś pytania, to nie krepujcie się. Odpowiem w miarę możliwości, i swojej wiedzy. Pozdrawiam cieplutko, i serdecznie. :)       


Offline gedeon

Odp: Witam...
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Lipiec, 2015, 18:22 »
Witaj Gwiazdo, to dobrze trafiłaś mamy tu wszystko rozpracowane a w odpowiednich działach znajdziesz potrzebne materiały, zawszę mogę posłużyć za przewodnika. ;D


Offline Gwiezdnik

Odp: Witam...
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Lipiec, 2015, 18:28 »
Zapomniałem powiedzieć że jestem mężczyzną, ale nic się nie stało. To pewnie przez ten mój nick  8)


Offline Roszada

Odp: Witam...
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Lipiec, 2015, 18:32 »
Witaj!
Gdybyś był Gwiazdozbiorem, to nikt by nie pomylił. :)
A jedna Gwiazda?
Znam z Gdańska Andrzeja Gwiazdę, jednego z liderów dawnej Solidarności.


Offline Magda

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 356
  • Polubień: 449
  • https://www.youtube.com/watch?v=clS6USdnB58
Odp: Witam...
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Lipiec, 2015, 19:07 »
Witaj Gwiazdo, dobrze że napisałeś że jesteś mężczyzną, bo myślałam że kobieta... Podoba mi się to co napisałeś. Nawet bardzo. Wita cię Magda
jeśli coś wydaje ci się zbyt piękne, żeby było prawdziwe to jest to zbyt piękne, żeby było prawdziwe
https://www.youtube.com/watch?v=H_a46WJ1viA
https://www.youtube.com/watch?v=UoavV7D74BU


Offline uncja

Odp: Witam...
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Lipiec, 2015, 19:26 »
Witaj Gwiazda
astanawia nie czemu interesują Cię SJ.


Offline falafel

Odp: Witam...
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Lipiec, 2015, 21:46 »
Witaj,
mamy nadzieję, że będziesz się z nami czuła dobrze :)


szczebiotka

  • Gość
Odp: Witam...
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Lipiec, 2015, 21:50 »
Witaj Panie Gwiazdo.

" Nie wierzę w Boga, nie jestem Ateistą, ani Buddystą. Na razie nie powiem w co wierzę, i jakie mam przekonania."

Trochę to dziwne.


elizan

  • Gość
Odp: Witam...
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Lipiec, 2015, 21:54 »
Witaj Panie Gwiazdo.

" Nie wierzę w Boga, nie jestem Ateistą, ani Buddystą. Na razie nie powiem w co wierzę, i jakie mam przekonania."

Trochę to dziwne.

Może boi się napisać o sobie.  z Jakichś powodów ;).   Witaj Gwiazdo.   I żegnaj , bo mnie tu jutro nie będzie.  Ja taka spadająca gwiazda jestem.. :0

Ale czuj się tutaj dobrze ,jest tu wiele wartościowych osób.


Offline awmala

Odp: Witam...
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Lipiec, 2015, 07:40 »
Witaj Gwiazdo :) Milo, że tu zagościłes a przy tym baw się dobrze :)


Offline Fantom

Odp: Witam...
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Lipiec, 2015, 09:47 »
Witaj gwiazdo i świeć coraz jaśniej na tym forum.

''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Gwiezdnik

Odp: Witam...
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Lipiec, 2015, 17:40 »
Witaj Panie Gwiazdo.

" Nie wierzę w Boga, nie jestem Ateistą, ani Buddystą. Na razie nie powiem w co wierzę, i jakie mam przekonania."

Trochę to dziwne.

Wiem że to może się wydawać dziwne :) Ale na razie nie będę mówił o swoich poglądach, tylko będę sobą.


szczebiotka

  • Gość
Odp: Witam...
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Lipiec, 2015, 17:45 »
Wiem że to może się wydawać dziwne :) Ale na razie nie będę mówił o swoich poglądach, tylko będę sobą.

No ok, ok :) poczekam, poczytam jeśli będę miała okazję i zobaczymy co z tego wyjdzie :)


Offline Noc_spokojna

Odp: Witam...
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Lipiec, 2015, 22:03 »
Witam serdecznie. Ja przybywam tu aby się zapoznać z organizacją Świadków Jehowy tak bardziej za kurtyny.
No to się zapoznawaj.
Witaj :).
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D