Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Lipcowa audycja TV.jw.org  (Przeczytany 4790 razy)

Offline M

Lipcowa audycja TV.jw.org
« dnia: 06 Lipiec, 2015, 10:51 »
Link do obejrzenia (nie ma jeszcze na głównej stronie tv.jw.org): http://www.jw.org/download/?fileformat=MP4&txtCMSLang=P&output=html&pub=jwb&&issue=201507

Prezenterem w tym miesiącu jest nasz ulubiony Antonii Morris Trzeci.

Od 42:30 porusza temat krzywdzenia dzieci. Opisuje jak to organizacja Jehowy (w odróżnieniu od innych) traktowała i traktuje bardzo poważnie ten temat, jak dziękował Bogu w latach osiemdziesiątych, że dał przez organizację takie piękne wskazówki, które chronią dzieci. Patrząc swoim widzom prosto w oczy mówił o tym, choć jako członek CK niewątpliwie wie o sprawach związanych z molestowaniem dzieci w USA i na świecie właśnie w latach 80-tych i 90-tych, o tym jak te sprawy tuszowano, itp.

Powiem Wam wprost, chciało mi się rzygać jak to oglądałem.


Offline gedeon

Odp: Lipcowa audycja TV.jw.org
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Lipiec, 2015, 11:21 »
Czy można ustawić polski podkład mowy?


Offline M

Odp: Lipcowa audycja TV.jw.org
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Lipiec, 2015, 11:34 »
Można, pod filmem masz pole wyboru z językami, wybierz tam polski i dopiero zacznij odtwarzanie.


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: Lipcowa audycja TV.jw.org
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Lipiec, 2015, 11:48 »
Link do obejrzenia (nie ma jeszcze na głównej stronie tv.jw.org): http://www.jw.org/download/?fileformat=MP4&txtCMSLang=P&output=html&pub=jwb&&issue=201507

Prezenterem w tym miesiącu jest nasz ulubiony Antonii Morris Trzeci.

Od 42:30 porusza temat krzywdzenia dzieci. Opisuje jak to organizacja Jehowy (w odróżnieniu od innych) traktowała i traktuje bardzo poważnie ten temat, jak dziękował Bogu w latach osiemdziesiątych, że dał przez organizację takie piękne wskazówki, które chronią dzieci. Patrząc swoim widzom prosto w oczy mówił o tym, choć jako członek CK niewątpliwie wie o sprawach związanych z molestowaniem dzieci w USA i na świecie właśnie w latach 80-tych i 90-tych, o tym jak te sprawy tuszowano, itp.

Powiem Wam wprost, chciało mi się rzygać jak to oglądałem.
wiele razy się nad tym zastanawiałam,
przeciez on chyba jest osobą wierząca,
JAk mOŻE TAK KŁAMAĆ
Swojego Boga się nie boi???????

Przecież jego Bóg brzydzi się łamstwem!
Więc nawet kłamanie dla niby Jego dobra jest obrzydliwością dla Jego Boga.....

Może ONI w ck tez nie wierzą??????? Może sa tam dla pieniędzy albo zaszzczytów?
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline Estrella Despierta

Odp: Lipcowa audycja TV.jw.org
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Lipiec, 2015, 12:09 »
Jak zaczęłam czytać Kryzys sumienia zaczęłam sobie uświadamiać, że CK działa świadomie, że z premedytacją manipuluje ludźmi zastawiając się jedynym prawdziwym Bogiem, ale zdanie mojego M jest inne - że oni też są zwiedzeni i to u mnie jeszcze powodowało wątpliwości czy tak jest - w końcu jeśli tak, to w moim sercu osądzam ich pobudki, a tak się nie robi.
ALE jak dzisiaj M mi pokazał ten film to już nie mam złudzeń....  >:( . Jak można być takim oszustem i bez mrugnięcia okiem kłamać i brnąć w zaparte przed milionami ludzi?! Jak można!? Jak może posługiwać się swoimi synami do takiego kłamstwa i grać na uczuciach? To już jest świństwo.
Byłam w sekcie!!!! W groźnej, mordującej ludzi i krzywdzącej dzieci sekcie!!! Paranoja! Cały świat powinien zobaczyć tą mordę jak kłamie i pójść za to do kicia na 300 lat!!


Offline Weteran

Odp: Lipcowa audycja TV.jw.org
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Lipiec, 2015, 16:54 »
Jak zaczęłam czytać Kryzys sumienia zaczęłam sobie uświadamiać, że CK działa świadomie, że z premedytacją manipuluje ludźmi zastawiając się jedynym prawdziwym Bogiem, ale zdanie mojego M jest inne - że oni też są zwiedzeni i to u mnie jeszcze powodowało wątpliwości czy tak jest - w końcu jeśli tak, to w moim sercu osądzam ich pobudki, a tak się nie robi.
ALE jak dzisiaj M mi pokazał ten film to już nie mam złudzeń....  >:( . Jak można być takim oszustem i bez mrugnięcia okiem kłamać i brnąć w zaparte przed milionami ludzi?! Jak można!? Jak może posługiwać się swoimi synami do takiego kłamstwa i grać na uczuciach? To już jest świństwo.
Byłam w sekcie!!!! W groźnej, mordującej ludzi i krzywdzącej dzieci sekcie!!! Paranoja! Cały świat powinien zobaczyć tą mordę jak kłamie i pójść za to do kicia na 300 lat!!

Barbara Anderson wyleciała za ujawnienie tuszowania pedofilii, a ten dziad pokazuje jakiegoś „świeszczyka” sprzed 30 lat, probując wmawiać, że „organizacja  Jehowy” zawsze troszczyła się o dzieci!  :'( :'( :'( Potem gada, ze nikogo nie odwodzi się od zawiadamiania władz! A co robili przez całe lata? WYKLUCZALI nie pedofilów, tylko ich ofiary!!! A Bill Bowen tę bazę 23 000 pedofilów w samych USA to sobie dla hecy wymyślił...!
Potem zachęcają młodego, utalentowanego człowieka, żeby nie rozwijał talentu muzycznego, a przygłupiasty tatuś keże mu czytać List do Hebrajczyków o Mojżeszu, który „zaniechał chwilowej uciechy z grzechu”. Czyli rozwijanie swoich zdolności to grzech!!! Za taką propagandę to powinni mieć na glowie prokuratora! Dalej juz nie oglądałem, bo nie idzie tego znieść :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
« Ostatnia zmiana: 06 Lipiec, 2015, 18:55 wysłana przez Weteran »
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: Lipcowa audycja TV.jw.org
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Lipiec, 2015, 17:11 »
W/g bibli WTSu wszystko co może sprawiac przyjemnosc to grzech!
WSZYTKO!
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline M

Odp: Lipcowa audycja TV.jw.org
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Lipiec, 2015, 22:27 »
Na blogu Cedarsa już pojawił się artykuł na temat tej audycji, a konkretnie fragmentu poświęconego temu jak to organizacja zawsze chroniła dzieci przed pedofilami. Autor nie zostawił na Morrisie suchej nitki. Dla znających angielski:

https://www.reddit.com/r/exjw/comments/3cb161/tony_morris_scapegoats_gay_people_in_bizarre/


Offline gedeon

Odp: Lipcowa audycja TV.jw.org
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Lipiec, 2015, 22:47 »
Na blogu Cedarsa już pojawił się artykuł na temat tej audycji, a konkretnie fragmentu poświęconego temu jak to organizacja zawsze chroniła dzieci przed pedofilami. Autor nie zostawił na Morrisie suchej nitki. Dla znających angielski:

https://www.reddit.com/r/exjw/comments/3cb161/tony_morris_scapegoats_gay_people_in_bizarre/

Warto przetłumaczyć, zapodamy to na FB, jest ktoś chętny?


Offline Estrella Despierta

Odp: Lipcowa audycja TV.jw.org
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Lipiec, 2015, 23:02 »
Warto przetłumaczyć, zapodamy to na FB, jest ktoś chętny?

Może Elear Elda? On jest w tym dobry ;).

Panie, poślij jego ;)