Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: gdzie zniknął temat? I dlaczego nie mam do niego dostępu.  (Przeczytany 2624 razy)

Offline bene

Cytuj
PRZENIESIONY: Odp: Jaki jest powód i czym skutkuje , że ludzie są poranieni duchowo?
« dnia: 01 Lipiec, 2015, 08:03 »
Ten wątek został przeniesiony do "WOLNOŚĆ SŁOWA".

http://swiadkowiejehowywpolsce.org/index.php?topic=1147.0
po kliknięciu na link wyskakuje coś takiego
Cytuj
byli....obecni....przyszli.... ŚWIADKOWIE JEHOWY
Wystąpił błąd!
Wątek lub dział, którego szukasz nie istnieje albo nie masz do niego dostępu.
Wróć
http://swiadkowiejehowywpolsce.org/index.php?topic=1147.0
Dlaczego mam odebraną wolność słowa
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 113
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: gdzie zniknął temat? I dlaczego nie mam do niego dostępu.
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Lipiec, 2015, 09:35 »
juz bene Cię dodaję,
Wolnośc słowa tam przenosimy wszystkie "bitwy" które idą w walkę ad personam.
Nie wszyscy będą tam wchodzić, tylko CI którzy chcą nadal udowadniac swoje rację, lub poczytac, dlatego trzeba napisac że chcesz wejść, już pomagam. miłego dnia
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


szczebiotka

  • Gość
Odp: gdzie zniknął temat? I dlaczego nie mam do niego dostępu.
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Lipiec, 2015, 11:02 »
Szkoda ze tak jest bo ja też go nie mogę znaleźć.


Offline matus

Odp: gdzie zniknął temat? I dlaczego nie mam do niego dostępu.
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Lipiec, 2015, 11:16 »
To ja też poproszę o dodanie.
Pisać pewnie nie będę, ale bym poczytał.
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 113
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: gdzie zniknął temat? I dlaczego nie mam do niego dostępu.
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Lipiec, 2015, 11:19 »
juz dodaję szczebiotkę i matusa
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 113
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: gdzie zniknął temat? I dlaczego nie mam do niego dostępu.
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Lipiec, 2015, 11:34 »
Bene, fantom, Janosik, Jasmina, Matus i Szczebiotka
Te osoby widzą WOLNOŚĆ SŁOWA. Stan na 5.07.2015 godz. 11.30

Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o info.

Jak sami pamiętacie ze swoich doświadczeń, gdy jako nowi rejestrowaliście się na forum i w pierwszym przypadkowym wątku do którego weszliście napotkaliście kłótnie, przepychanki a często i złośliwości, to mieliście ochotę  uciekać z forum gdzie pieprz rośnie.
I tego chcemy tu uniknąć. Dlatego takie dyskusje ostre są przenoszone do miejsc, gdzie świeżynki forumowe nie zaglądają.

« Ostatnia zmiana: 05 Lipiec, 2015, 11:54 wysłana przez R2D2 »
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline bene

Odp: gdzie zniknął temat? I dlaczego nie mam do niego dostępu.
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Lipiec, 2015, 16:42 »
juz bene Cię dodaję,
Wolnośc słowa tam przenosimy wszystkie "bitwy" które idą w walkę ad personam.
Nie wszyscy będą tam wchodzić, tylko CI którzy chcą nadal udowadniac swoje rację, lub poczytac, dlatego trzeba napisac że chcesz wejść, już pomagam. miłego dnia
dziękuję
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy


Offline janeczek

Odp: gdzie zniknął temat? I dlaczego nie mam do niego dostępu.
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Lipiec, 2015, 17:16 »
Forum jest raczej lajtowe czytałem je,te podziały na silnych duchowo i słabych okropnie mi się kojarzą ja już ponad 20 dychy jestem tak można powiedzieci z musu ale teraz poza okresami wzmożonego zainteresowani ze strony pastuchów jest OK,wszystko można jak się wie jak to działa,nie rozumiem dlaczego tu mam byci pod nadzorem pastuszków,jedyne co mam to wiedza bo narazie nie wypószczą.
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 113
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: gdzie zniknął temat? I dlaczego nie mam do niego dostępu.
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Lipiec, 2015, 17:32 »
Forum jest raczej lajtowe czytałem je,te podziały na silnych duchowo i słabych okropnie mi się kojarzą ja już ponad 20 dychy jestem tak można powiedzieci z musu ale teraz poza okresami wzmożonego zainteresowani ze strony pastuchów jest OK,wszystko można jak się wie jak to działa,nie rozumiem dlaczego tu mam byci pod nadzorem pastuszków,jedyne co mam to wiedza bo narazie nie wypószczą.
Tu na szczęscie nie ma nadzoru pastuchów, jedynie modzi pilnują aby nikogo nie obrażać ;)
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


szczebiotka

  • Gość
Odp: gdzie zniknął temat? I dlaczego nie mam do niego dostępu.
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Lipiec, 2015, 10:49 »
Przecież nikt nikogo nie obraża. Dyskusja była fajna, i nie uważam aby ktoś się czuł tam obrażony. I dzięki za przywrócenie do tematu ;)