Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Stowarzyszenie Wybudzeni - nowa forma pomocy  (Przeczytany 429 razy)

Offline Sebastian

Odp: Stowarzyszenie Wybudzeni - nowa forma pomocy
« Odpowiedź #15 dnia: Wczoraj o 12:49 »
szanowny Bracie Króla, widzę że stosujesz "odwracanie kota ogonem"... tak typowe dla "kata i prześladowcy zasiadającego w komitetach sądowniczych"...

twoje insynuacje, że Założyciele Stowarzyszenia Wybudzeni robią coś "dla pieniędzy" są wyjątkowo żałosne, a nawet nikczemne...

jesteś nieukiem i nie znasz podstaw działania organizacji społecznych w Polsce!

tutaj masz ustawę
https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU19890200104/U/D19890104Lj.pdf

zacytuję Tobie, szanowny Bracie Króla, a przy okazji także Czytelnikom, art.2 ust. 1 tejże ustawy:
"Stowarzyszenie jest dobrowolnym, samorządnym, trwałym zrzeszeniem o celach niezarobkowych."

podkreślam: _niezarobkowych_

zacytuję Tobie, szanowny Bracie Króla, a przy okazji także Czytelnikom, art.2 ust. 3 tejże ustawy:
"Stowarzyszenie opiera działalność na pracy społecznej swoich członków."

podkreślam: _pracy_społecznej_

Sumując, przyjmij do wiadomości, że stowarzyszenia zakłada się w celach niezarobkowych i że w stowarzyszeniach pracuje się za darmo.

Jakieś pytania?!
« Ostatnia zmiana: Wczoraj o 13:19 wysłana przez Sebastian »
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 186
  • Polubień: 8660
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Stowarzyszenie Wybudzeni - nowa forma pomocy
« Odpowiedź #16 dnia: Wczoraj o 14:11 »
Sebastianie: Ty swoje ja swoje - starego niedźwiedzia nie bierz na miód, za sprytny jestem, kończę przekomarzanie stawiam KROPKĘ - pozdrawiam
Ps. nie odwracam kota ogonem, np. cmentarza nie skasowałem jako moderator a Ty miałeś ową przyjemność, co dotkniesz to w złoto się zmienia


Offline Gostek

Odp: Stowarzyszenie Wybudzeni - nowa forma pomocy
« Odpowiedź #17 dnia: Wczoraj o 15:48 »
Hallelujah !


Offline Sebastian

Odp: Stowarzyszenie Wybudzeni - nowa forma pomocy
« Odpowiedź #18 dnia: Wczoraj o 19:13 »
Ps. nie odwracam kota ogonem, np. cmentarza nie skasowałem jako moderator
jesteś zabawny :)
trzeba mieć "dziwne" poczucie humoru, aby mieć pretensje do sprzątaczki, która całkowicie zutylizowała wiaderko z obierkami po ziemniakach, gdy zauważyła że te całkowicie zbędne obierki już spleśniały i zaczęły cuchnąć...

Jeśli właściciel mieszkania "nie docenił tej sprzątaczki", to trudno...
Jego mieszkanie i jego obierki i jego prawo do zatrudniania tego kogo sobie wybierze...

Twarde fakty są jednak takie, że ta sama sprzątaczka znalazła pracę w innym miejscu w którym została doceniona :)

Ja Sebastian obecnie (październik 2024) jestem adminem _największego_ polskojęzycznego forum o świadkach Jehowy na całym facebooku...
Jest to forum które żyje i na którym ludzie swobodnie i z kulturą dyskutują (m.in. dlatego że wszelkie pyskówki "są utylizowane")
Odkąd zostałem tam moderatorem, a potem adminem, liczba uczestników forum ciągle rośnie.
Ruch ok. 30x większy niż tutaj.

I Ty, szanowny Bracie Króla, wypominasz mi utylizację śmierdzącego wiaderka z pleśniejącymi obierkami po ziemniakach?!

Zabawny jesteś, szanowny Bracie Króla :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 186
  • Polubień: 8660
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Stowarzyszenie Wybudzeni - nowa forma pomocy
« Odpowiedź #19 dnia: Wczoraj o 20:55 »
jesteś zabawny :)
trzeba mieć "dziwne" poczucie humoru, aby mieć pretensje do sprzątaczki, która całkowicie zutylizowała wiaderko z obierkami po ziemniakach, gdy zauważyła że te całkowicie zbędne obierki już spleśniały i zaczęły cuchnąć...

Jeśli właściciel mieszkania "nie docenił tej sprzątaczki", to trudno...
Jego mieszkanie i jego obierki i jego prawo do zatrudniania tego kogo sobie wybierze...

Twarde fakty są jednak takie, że ta sama sprzątaczka znalazła pracę w innym miejscu w którym została doceniona :)

Ja Sebastian obecnie (październik 2024) jestem adminem _największego_ polskojęzycznego forum o świadkach Jehowy na całym facebooku...
Jest to forum które żyje i na którym ludzie swobodnie i z kulturą dyskutują (m.in. dlatego że wszelkie pyskówki "są utylizowane")
Odkąd zostałem tam moderatorem, a potem adminem, liczba uczestników forum ciągle rośnie.
Ruch ok. 30x większy niż tutaj.

I Ty, szanowny Bracie Króla, wypominasz mi utylizację śmierdzącego wiaderka z pleśniejącymi obierkami po ziemniakach?!

Zabawny jesteś, szanowny Bracie Króla :)
Drogi Sebastianie: Pragnąłbym z szczerego serca, abyśmy nie sączyli uszczypliwości - SZANUJĘ i LUBIĘ CIEBIE, nie zmienię mojego postepowania względem TWOJEJ osoby.
Zapytam:
Czy JESTES wstanie to uczynić względem mnie? - przecież Jesteś wrażliwy, kulturalny inteligentny facet


Offline Storczyk

Odp: Stowarzyszenie Wybudzeni - nowa forma pomocy
« Odpowiedź #20 dnia: Wczoraj o 21:06 »
Witaj Storczyk:
Wszystkie problemy rozwiązuję sam i udaje się (jestem z pod szczęśliwej gwiazdy),
Mam zasadę, wszedłeś w problem sam z niego wyjdź również sam, słabi i bezradni - myślą, że ktoś pomoże - bzdura. dlatego napisałem zasadę  Dulskiej.
Prawo przyrody słaby musi odejść takie jest twarde prawo egzystencji.
Jeżeli chodzi o sektę nie potrzebowałem niczyjej pomocy, nie przeczę przez (Ww) dostałem, dość mocno, mocno emocjonalnie, ale przeżyłem i wyszedłem na prostą, rozumna osoba potrafi z beznadziei wyjść z złej strefy. (FFF)
Jakiekolwiek porady szczególnie psychologów uważam za zbyteczne.

Mężczyźni rzadko kiedy udają się do psychologów, nie lubią  rozmawiać o emocjach, to udowodnione.

Co to oznacza, że słabi muszą odejść?

Słabi są w sekcie .
To, że ktoś odszedł z sekty oznacza, że jest Silny.
Nieradzenie sobie z emocjami nie oznacza słabości.

Psycholog ma narzędzia które pomagają się uporać z uzależnieniem, odrzuceniem, utratą tożsamości .
Szczególnie wrażliwym osobom.
Sprawia, że zaczynamy stratę ogarniać.
Ale to ciężka praca...
Orka na ugorze...
Dlatego jeśli stowarzyszenie wychodzi z pomocą to tylko wspierać tych młodych, a przy okazji nabiorą doświadczenia  ;)




Offline Gostek

Odp: Stowarzyszenie Wybudzeni - nowa forma pomocy
« Odpowiedź #21 dnia: Wczoraj o 21:33 »
jesteś zabawny :)
trzeba mieć "dziwne" poczucie humoru, aby mieć pretensje do sprzątaczki, która całkowicie zutylizowała wiaderko z obierkami po ziemniakach, gdy zauważyła że te całkowicie zbędne obierki już spleśniały i zaczęły cuchnąć...

Jeśli właściciel mieszkania "nie docenił tej sprzątaczki", to trudno...
Jego mieszkanie i jego obierki i jego prawo do zatrudniania tego kogo sobie wybierze...

Twarde fakty są jednak takie, że ta sama sprzątaczka znalazła pracę w innym miejscu w którym została doceniona :)

Ja Sebastian obecnie (październik 2024) jestem adminem _największego_ polskojęzycznego forum o świadkach Jehowy na całym facebooku...
Jest to forum które żyje i na którym ludzie swobodnie i z kulturą dyskutują (m.in. dlatego że wszelkie pyskówki "są utylizowane")
Odkąd zostałem tam moderatorem, a potem adminem, liczba uczestników forum ciągle rośnie.
Ruch ok. 30x większy niż tutaj.

I Ty, szanowny Bracie Króla, wypominasz mi utylizację śmierdzącego wiaderka z pleśniejącymi obierkami po ziemniakach?!

Zabawny jesteś, szanowny Bracie Króla :)




Tak Sebastianie jesteś wielki.☝️😎 Pan panów i Król królów w jednym. Nie do zastąpienia przez nikogo.😉


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 186
  • Polubień: 8660
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Stowarzyszenie Wybudzeni - nowa forma pomocy
« Odpowiedź #22 dnia: Wczoraj o 22:13 »
Jakiekolwiek porady szczególnie psychologów uważam za zbyteczne.

Mężczyźni rzadko kiedy udają się do psychologów, nie lubią  rozmawiać o emocjach, to udowodnione.

Co to oznacza, że słabi muszą odejść?

Słabi są w sekcie .
To, że ktoś odszedł z sekty oznacza, że jest Silny.
Nieradzenie sobie z emocjami nie oznacza słabości.

Psycholog ma narzędzia które pomagają się uporać z uzależnieniem, odrzuceniem, utratą tożsamości .
Szczególnie wrażliwym osobom.
Sprawia, że zaczynamy stratę ogarniać.
Ale to ciężka praca...
Orka na ugorze...
Dlatego jeśli stowarzyszenie wychodzi z pomocą to tylko wspierać tych młodych, a przy okazji nabiorą doświadczenia  ;)
Witaj Storczyk
Co mam Tobie odpowiedzieć, tylko tyle  ''Każdy przechodzi traumę z różnych przyczyn jakie doznaje - wyjście z sekty, to karkołomny wyczyn w wielu przypadkach kończy się z poważnymi problemami psychicznymi  - w moim odczuciu rozmowy z terapeutami, psychologami, to zbędne poczynania.
Nie mam w zwyczaju zwierzać się z osobistych problemów innym, to jeszcze byłaby większa porażka i niezaprzeczalny dowód, ze jestem cieniasem, który godziłby w moją ambicję dlatego napisałem cyt. ''słaby musi odejść'', nagle w ciszy niezauważalnie, jakie nastaną tego czynu konsekwencje w sekcie to inna sprawa.
Niektórzy szukają pomocy w takiej przerażającej sytuacji w stowarzyszeniach, psychologach, terapeutach jednym to pomaga innym nie, ponieważ to trauma ciągnie się latami - pozdrawiam   
« Ostatnia zmiana: Wczoraj o 22:14 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Sebastian

Odp: Stowarzyszenie Wybudzeni - nowa forma pomocy
« Odpowiedź #23 dnia: Wczoraj o 23:22 »
Tak Sebastianie jesteś wielki.☝️😎 Pan panów i Król królów w jednym.
sprostuję: nigdy NIE twierdziłem że należę do 144.000 :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)