Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

CzarnySmok i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Stowarzyszenie Wybudzeni - nowa forma pomocy  (Przeczytany 472 razy)


Offline Gostek

Odp: Stowarzyszenie Wybudzeni - nowa forma pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Październik, 2024, 14:00 »
Fajne trzy dziewczyny i jeden gąsiorek.🤓  I właśnie takich incjatyw nam potrzeba. Byleby tylko te inicjatywy nie były nastawione w stopniu komercyjnym na jakieś szybkie zyski ,bo czynniki finansowe za takie porady mogą szybko zdusić inwencję twórczą .


Offline Roszada

Odp: Stowarzyszenie Wybudzeni - nowa forma pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Październik, 2024, 14:15 »
Jedna to nasza była forumowiczka. :)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 186
  • Polubień: 8660
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Stowarzyszenie Wybudzeni - nowa forma pomocy
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Październik, 2024, 14:24 »
Fajne trzy dziewczyny i jeden gąsiorek.🤓  I właśnie takich incjatyw nam potrzeba. Byleby tylko te inicjatywy nie były nastawione w stopniu komercyjnym na jakieś szybkie zyski ,bo czynniki finansowe za takie porady mogą szybko zdusić inwencję twórczą .
(mtg): jaka kasiora na ten  ''Trójkąt''.
Dulska powiedziała: ''masz cztery ściany i sufit brudy trzeba prać w domu''. Obnażać się z problemów, jeszcze za ''guldeny''!? - aby inni żerowali na czyimś nieszczęściu (FFF)
« Ostatnia zmiana: 16 Październik, 2024, 14:40 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Gostek

Odp: Stowarzyszenie Wybudzeni - nowa forma pomocy
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Październik, 2024, 15:08 »
Ta z prawej strony to chyba Agata .Brała udział w  programie TV  i na ulicznych manifestacjach.


Offline Roszada

Odp: Stowarzyszenie Wybudzeni - nowa forma pomocy
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Październik, 2024, 16:58 »
Ta z prawej strony to chyba Agata .Brała udział w  programie TV  i na ulicznych manifestacjach.
Zgadza się, studiowała psychologię. :)


Offline Roszada

Odp: Stowarzyszenie Wybudzeni - nowa forma pomocy
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Październik, 2024, 20:16 »
Środkowa kobietka jest moderatorem na grupie Agaty.
Główna psycholożka:
https://www.facebook.com/groups/2740885739489925/

Skrajnych osób nie znam.


Offline Gostek

Odp: Stowarzyszenie Wybudzeni - nowa forma pomocy
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Październik, 2024, 21:42 »
Weszłem na stronę tej grupy,i niestety ,ale nigdy na tę grupę nie trafiłem,a grupa ta liczy aż 1800 osób. Przypuszczam ,że ta grupa zrzesza głównie młode osoby ,które to zostały wychowane w tzw prawdzie a ,że im z tą prawdą nie było po drodze ,to wystąpili i stali się niezależni . Moje przypuszczenia oparłem na przeglądzie ston ,osób tworzących tę grupę.


Offline Storczyk

Odp: Stowarzyszenie Wybudzeni - nowa forma pomocy
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Październik, 2024, 22:05 »
(mtg): jaka kasiora na ten  ''Trójkąt''.
Dulska powiedziała: ''masz cztery ściany i sufit brudy trzeba prać w domu''. Obnażać się z problemów, jeszcze za ''guldeny''!? - aby inni żerowali na czyimś nieszczęściu (FFF)
Niestety nie wszystkie brudy wypierzesz  w domu .
Niektóre musisz oddać do pralni ,są zbyt delikatnie.
Piorąc w pralce zniszczysz, zmechacisz.
Pralnia też musi mieć renomę i dobre opinie  :)
« Ostatnia zmiana: 16 Październik, 2024, 22:07 wysłana przez Storczyk »


Offline Roszada

Odp: Stowarzyszenie Wybudzeni - nowa forma pomocy
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Październik, 2024, 22:25 »
Weszłem na stronę tej grupy,i niestety ,ale nigdy na tę grupę nie trafiłem,a grupa ta liczy aż 1800 osób. Przypuszczam ,że ta grupa zrzesza głównie młode osoby ,które to zostały wychowane w tzw prawdzie a ,że im z tą prawdą nie było po drodze ,to wystąpili i stali się niezależni . Moje przypuszczenia oparłem na przeglądzie ston ,osób tworzących tę grupę.
Dawno tę grupę reklamowałem. Sam byłem jakiś czas jej członkiem:
Druga grupa Jacka i Agatki
https://sjwp.pl/z-kraju/grupy-exsj-na-facebook/msg166481/#msg166481


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 186
  • Polubień: 8660
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Stowarzyszenie Wybudzeni - nowa forma pomocy
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Październik, 2024, 22:51 »
Niestety nie wszystkie brudy wypierzesz  w domu .
Niektóre musisz oddać do pralni ,są zbyt delikatnie.
Piorąc w pralce zniszczysz, zmechacisz.
Pralnia też musi mieć renomę i dobre opinie  :)
Witaj Storczyk:
Wszystkie problemy rozwiązuję sam i udaje się (jestem z pod szczęśliwej gwiazdy), Jakiekolwiek porady szczególnie psychologów uważam za zbyteczne.
Mam zasadę, wszedłeś w problem sam z niego wyjdź również sam, słabi i bezradni - myślą, że ktoś pomoże - bzdura. dlatego napisałem zasadę  Dulskiej.
Prawo przyrody słaby musi odejść takie jest twarde prawo egzystencji.
Jeżeli chodzi o sektę nie potrzebowałem niczyjej pomocy, nie przeczę przez (Ww) dostałem, dość mocno, mocno emocjonalnie, ale przeżyłem i wyszedłem na prostą, rozumna osoba potrafi z beznadziei wyjść z złej strefy. (FFF)


Offline Sebastian

Odp: Stowarzyszenie Wybudzeni - nowa forma pomocy
« Odpowiedź #11 dnia: Wczoraj o 09:39 »
Dulska powiedziała: ''masz cztery ściany i sufit brudy trzeba prać w domu''.
wcale mnie nie zdziwiło że "akurat Ty" jesteś przeciw

wcale mnie nie zdziwiło że "akurat Ty" jesteś zwolennikiem dulszczyzny

to właśnie Ty, szanowny Bracie Króla, brałeś udział w komitetach sądowniczych i to (podkreślmy) "w charakterze kata i prześladowcy młodych kobiet"

po przeciwnej stronie "stołu sędziowskiego" siedziały osoby które skrzywdziłeś "słowami cięższymi niż kamienie"...

i właśnie osoby skrzywdzone przez Ciebie i skrzywdzone przez innych "katów i prześladowców" teraz potrzebują pomocy psychologicznej...
« Ostatnia zmiana: Wczoraj o 10:12 wysłana przez Sebastian »
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Sebastian

Odp: Stowarzyszenie Wybudzeni - nowa forma pomocy
« Odpowiedź #12 dnia: Wczoraj o 10:11 »
Jeżeli chodzi o sektę nie potrzebowałem niczyjej pomocy
nawet jeśli Ty, szanowny Bracie Króla, nie potrzebowałeś pomocy, to niestety..

osoby skrzywdzone przez Ciebie (i skrzywdzone przez podobnych do Ciebie "katów i prześladowców") dzisiaj _potrzebują_ pomocy psychologicznej...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Sebastian

Odp: Stowarzyszenie Wybudzeni - nowa forma pomocy
« Odpowiedź #13 dnia: Wczoraj o 10:47 »
Jeżeli chodzi o sektę nie potrzebowałem niczyjej pomocy
być może _gdybyś_ jednak kiedyś skorzystał z fachowej pomocy psychologicznej, to wtedy dzisiaj byłbyś w zupełnie innym miejscu w swoim życiu...

zamiast siedzieć przy komputerze i wkłejać jakieś niefajne cytaty z (prawdziwej lub fejkowej, nieważne) twórczości Aleksandra Fredro...

zamiast wymyśślać jakieś nikomu niepotrzebne „udziwnienia językowe” (w stylu „wielka wieża” zamiast „strażnica”)...

zamiast pisać o wszystkim i o niczym...

zrobiłbyś wtedy _być_może_ coś pożytecznego...

Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 186
  • Polubień: 8660
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Stowarzyszenie Wybudzeni - nowa forma pomocy
« Odpowiedź #14 dnia: Wczoraj o 12:07 »
Witaj Sebastian:  Świetnie, że zanosisz błagalne modlitwy w moją stronę trzy posty tylko tyle łaskawie, trzymaj tak dalej ( ja nie zwracam uwagi czy Ty piszesz dziwnymi sloganami) jeżeli tak masz doskonałą wyobraźnię
PS. Ja nie żyruję na czyjeś krzywdzie za mamonę, jak inni zakładają ''kółka różańcowe'', kto wszedł w placek (Ww), niech sam pokaże, że potrafi olać tą sektę, to jest sztuka w sztuce - pozdrawiam (FFF)