Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Mapa  (Przeczytany 544 razy)

Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 375
  • Polubień: 2365
  • Między ślepymi jednooki królem
Mapa
« dnia: 31 Sierpień, 2024, 23:37 »
https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1g4MKl_U1Hu2gGW6uxlXw9NjbI9fsPr4&usp=sharing

Jak to mówią obraz wart więcej niż tysiąc słów. Postanowiłem założyć mapę sprzedanych nieruchomości Towarzystwa Strażnica.
Na razie skromnie umieściłem dwie lokalizacje. Pewnie za niedługo poprawię opisy. Może warto dodać również te sale których jeszcze nie sprzedali?
Co o tym sądzicie? Jak ktoś chciałby wesprzeć ten zbożny cel to mogę udostępnić administrowanie tą mapą.

PS.
Pomysł zaczerpnąłem z mapy inwestycji w Szczecinie
https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1FmZKVBPE0Nlyr7-t_WBp6hiC9uFm96bJ&ll=53.455108449500244%2C14.500766074626203&z=13


Offline donadams

Odp: Mapa
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Wrzesień, 2024, 07:06 »
Bardzo zbożny cel! Dodam te sprzedane, o których sam wiem.

Nie mogę otworzyć tej mapy, być może nie jest publiczna. Nie wiem też, czy każdy powinien móc ją edytować, czy raczej zrobić tam administratora lub kilku i w taki sposób nanosić kolejne adresy.
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień, 2024, 07:09 wysłana przez donadams »
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 375
  • Polubień: 2365
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Mapa
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Wrzesień, 2024, 09:37 »
Bardzo zbożny cel! Dodam te sprzedane, o których sam wiem.

Nie mogę otworzyć tej mapy, być może nie jest publiczna. Nie wiem też, czy każdy powinien móc ją edytować, czy raczej zrobić tam administratora lub kilku i w taki sposób nanosić kolejne adresy.

Co to znaczy, że nie możesz jej otworzyć, po kliknięciu linku mapa się nie wyświetla?
Na razie administratorem jestem tylko ja ale myślę dać dostęp do edytowania kilku ochotnikom.


Offline donadams

Odp: Mapa
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Wrzesień, 2024, 09:40 »
Nie mogłem otworzyć jej na telefonie, pomimo bycia zalogowanym w Google - wyświetlał się błąd. Na komputerze działa prawidłowo.

Mam też w ogóle taki wniosek do mapy, że warto byłoby chociażby szacunkowo zamieszczać informacje o dacie sprzedaży, nawet gdyby miał to być tylko rok.
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień, 2024, 09:52 wysłana przez donadams »
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 375
  • Polubień: 2365
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Mapa
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Wrzesień, 2024, 10:15 »
Na moim telefonie się otwiera.
Jak już wspomniałem opisy rozwinę. Myślę dodać rok budowy i sprzedaży.


Offline donadams

Odp: Mapa
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Wrzesień, 2024, 11:06 »
Dodałem Salę Królestwa w Bobolicach, zachodniopomorskie. Obecnie mieści się tam przychodnia lekarska. Mam też archiwalne zdjęcie, które próbuje dodać (aktualnie pojawia się błąd, ale może uda mi się rozwiązać ten problem).
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 375
  • Polubień: 2365
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Mapa
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Wrzesień, 2024, 11:36 »
Przypominam, że istnieje też ogólnoświatowa lista a na niej jest też trochę polskich nieruchomości.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UEgdZlZjpqmPRJUM_ozoIT0utrDvOwLqvP6JIE_-ZRk/edit#gid=411929281

(temat poruszany https://sjwp.pl/index.php?topic=1901.msg221339#msg221339)
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień, 2024, 11:38 wysłana przez NieZnaPrawdy »


Offline donadams

Odp: Mapa
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Wrzesień, 2024, 11:47 »
Dodałem do mapy kategorię "Na sprzedaż" i zamieściłem wszystkie oferty Nadarzyna z ich konta Otodom. Dla odróżnienia znaczniki są koloru zielonego oraz na tym etapie dodałem cenę, za którą obiekt jest wystawiony z datą.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Reskator

Odp: Mapa
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Wrzesień, 2024, 18:35 »
A to tylko sale w Polsce a w świecie w 240 krajach-strach pomyśleć ile idzie pod młotek
Ale DonAdams zaraz będzie to relatywizował i mówił Afryka-biedna jakie tam sale- są z bambusa.
Ale obrót masą, salami,budowami przy darmowej robociznie to miliardowe zyski dla WTS
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień, 2024, 18:38 wysłana przez Reskator »


Offline donadams

Odp: Mapa
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Wrzesień, 2024, 18:48 »
Drogi Reskatorze, nie mierz innych swoją miarą.

Tak się składa, że na chwilę obecną większość tych punktów na mapie dodałem osobiście. Być może w twoim świecie jest tak, że z góry wyznajesz pewną określoną doktrynę ("obraca miliardami") i w zasadzie fakty cię nie interesują. Ja na przykład jestem zainteresowany faktami i jeśli mogę mieć do nich dostęp, to korzystam z okazji, a jeśli okaże się, że fakty będą przeczyć temu, co do tej pory wyrażałem w kwestii chociażby obrotu nieruchomościami, to zmienię zdanie w takim zakresie, w jakim te fakty na to pozwolą.

Afryką na chwilę obecną się nie zajmujemy. Ten wątek dotyczy Polski i fajnie by było, gdybyśmy ustalili cokolwiek bliskiego rzeczywistości na naszym podwórku, zanim rzucimy się na cały świat.

Dodatkowo, ja niczego w tej kwestii nie relatywizuje. Daj mi proszę dowody na ten wielomiliardowy biznes jw.org, to z największą radością je przyjmę i jeszcze zacznę wysyłać innym. Póki ich nie ma, wyrażam swoją opinię, która - stety albo niestety - nie polega na biciu piany.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Roszada

Odp: Mapa
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Wrzesień, 2024, 19:10 »
Towarzystwo nie jest skore opisywać publicznie kwoty milionowe czy miliardowe w swych publikacjach. To by źle wpływało na głosicieli.
Ale jeden opisany przypadek zachował się.

Oto relacja powinowatego prezesa Knorra, to znaczy Maxa Larsona (wiceprezes od 1977, od 2000 prezes Towarzystwa NY) z zakupu jednego z budynków Towarzystwa Strażnica w roku 1969:

   „Dużym ułatwieniem w prowadzeniu różnych pertraktacji okazało się powierzenie mi 1 stycznia 1977 roku funkcji wiceprezesa nowojorskiej korporacji Towarzystwa Strażnica” (Strażnica Nr 17, 1989 s. 30).

   „Ustaliliśmy z bratem Knorrem, ile moglibyśmy zapłacić. Nazajutrz na spotkaniu oświadczono nam, że cena już ustalona i nie podlega negocjacjom: ‘Chcemy trzy miliony dolarów gotówką’. Staraliśmy się ukryć zdziwienie, gdyż była to suma znacznie niższa od tej, którą byliśmy gotowi zapłacić. Nie trzeba dodawać, że szybko dokonaliśmy zakupu. W owym czasie dopiero co zakończyliśmy budowę drukarni, kosztującej nas cztery miliony dolarów, ale gdy lud Boży dowiedział się o dalszych potrzebach finansowych, szybko znalazły się fundusze” (Strażnica Nr 17, 1989 s. 29).


Offline Reskator

Odp: Mapa
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Wrzesień, 2024, 20:21 »
Don Adamsie a kto ma dane o salach z całego świata jak nie WTS.
Zapodajesz zaledwie embrion śj z Polski i wyciągasz z tego wnioski na cała organizację.
Kasa,interes to robi WTS i nie dostaniesz dowodów faktów a wiesz dlaczego?
Bo WTS ma słupy którymi się zasłaniają a które generują dla nich zyski ale chyba nie rozumiesz? Ale zapewne chciałbyś dowodów a ja ich nie mam to moje didaskalia.

« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień, 2024, 20:32 wysłana przez Reskator »


Offline donadams

Odp: Mapa
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Wrzesień, 2024, 20:28 »
Nie wiem, co mam ci odpisać, bo mam wrażenie, że moja odpowiedź w zasadzie nie zrobi żadnej różnicy. Także to by było na tyle.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Reskator

Odp: Mapa
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Wrzesień, 2024, 20:34 »
Nie wiem, co mam ci odpisać, bo mam wrażenie, że moja odpowiedź w zasadzie nie zrobi żadnej różnicy. Także to by było na tyle.
Ja patrzę globalnie a Ty przez pryzmat Polski.
Nie mam danych ale indukcja i dedukcja doprowadza mnie do takich opini o sj


Offline donadams

Odp: Mapa
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Wrzesień, 2024, 20:41 »
Ktoś powinien posprzątać ten wątek.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.