Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 26 lipca 2024. Międzynarodowy Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy.  (Przeczytany 1153 razy)

Offline NNN

Odp: 26 lipca 2024. Międzynarodowy Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy.
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Lipiec, 2024, 23:12 »
Tak niektórzy uczcili dzień pamięci o ofiarach borga. 
« Ostatnia zmiana: 26 Lipiec, 2024, 23:15 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Reskator

Odp: 26 lipca 2024. Międzynarodowy Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy.
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Lipiec, 2024, 13:58 »
Ten 26 lipca też zapamiętam z otwarcia olimpiady w Paryżu,nie tylko ofiar WTS-U.Oto migawki:
Mużyn tańczy z białym dzieckiem,Europejka Azjata i Afrykanin zamykają się w pokoju,Facet z brodą w sukni i biustonoszem,"ostatnia wieczerza-ironizowanie",80 % kolorów to różowy-mamy nowy lewicowy świat- brawo Europo.Możecie to skasować ale data jakże wymowna.
« Ostatnia zmiana: 27 Lipiec, 2024, 14:03 wysłana przez Reskator »


Offline NNN

Odp: 26 lipca 2024. Międzynarodowy Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy.
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Lipiec, 2024, 17:20 »
Oaza na pustyni, która okazała się fatamorganą (Chata Morgana też była, jakby co). Wielbłądy uciekły jedynemu beduinowi pustynnemu zaszywając się w pobliskim lesie, więc amatorzy wrażeń pustynnych musieli się zadowolić jazdą quadami.
« Ostatnia zmiana: 27 Lipiec, 2024, 17:23 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: 26 lipca 2024. Międzynarodowy Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy.
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Lipiec, 2024, 22:06 »
 
https://www.facebook.com/Dzie%C5%84-Pami%C4%99ci-Ofiar-Stra%C5%BCnicy-Watchtower-Victims-Memorial-Day-575275582592301/?fref=ts
 
 
Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy - Watchtower Victims Memorial Day
7. Czerwca 2014 r.
 
 
Dlaczego 26 lipca?
   Powód wyboru tej konkretnej daty znajduje się w historii Strażnicy.
Na konwencji w Columbus, w stanie Ohio w dniu 26 lipca 1931 roku Rutherford zerwał psychologiczną więź z dosyć liczną grupą niezadowolonych Badaczy Pisma Świętego, proponując przyjęcie nazwy Świadkowie Jehowy.
 Strażnica mówi, że ta nowa i charakterystyczna nazwa została wymyślona, aby wywyższyć imię Boga i zakończyć ogólne zamieszanie spowodowane szybkim wzrostem liczby grup noszących nazwę "Badaczy Pisma Świętego". Tak to wyjaśnia: „To będzie nazwa, której nie będą mogli używać inni, i taka, której nikt inny nie będzie chciał używać.
Dlatego wydawała się nam idealnym terminem, by pamiętać naszą rodzinę i przyjaciół, których straciliśmy w tej tak zwanej religii.

Zdaje się, że 7 czerwca 2024  roku przegapiliśmy: dziesięciolecie Dnia Pamięci Ofiar Strażnicy.
« Ostatnia zmiana: 30 Lipiec, 2024, 22:14 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: 26 lipca 2024. Międzynarodowy Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy.
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Lipiec, 2024, 21:12 »
Jeszcze jeden widok z pustyni Błędowskiej. Trafił do kosza przypadkiem, ale został odzyskany. Po lewej stronie sosny z tyłu na drugim planie widać specjalny pomost, z którego się ogląda skoki spadochronowe z samolotów realizowane przez wojsko. Pomost betonowy z kratką Bema pod nogami dla vipów, dziennikarzy, a czasem dla notabli wojskowych i wtedy nie wpuszczają cywilów. 
« Ostatnia zmiana: 31 Lipiec, 2024, 21:16 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: 26 lipca 2024. Międzynarodowy Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy.
« Odpowiedź #20 dnia: 01 Sierpień, 2024, 19:36 »
Spotkanie kilkoro exów w stolicy regionu  w Katowicach w niedzielę, 28 lipca, na jarmarku babci Anny na słynnym Nikiszu. Niestety nie wszystko można było z fotografować, a jeszcze na dodatek kilka zdjęć mi gdzieś wywiało ze smartfona. Ale co pozostało, to pokazuję. Pierwsza fotka to dojazd pociągiem.
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień, 2024, 19:54 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: 26 lipca 2024. Międzynarodowy Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy.
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Sierpień, 2024, 20:51 »
Dalszy ciąg wizyty na Nikiszowcu. Ten mural na jednej z ulic tuż przed wyjazdem z Nikisza mnie  bardzo zaintrygował, ale aż się boję tego, jak ja go odczytałem. Dlatego proszę Ślązaków, o wyjaśnienie nam wszystkim co on znaczy. Myślę, że nie będzie to obraźliwe, nawet dla tej pani, która wypoczywa wśród trzody. Ostatnie zdjęcie z powrotu, w pociągu.
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień, 2024, 21:04 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.