Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Proroctwo o zniknięciu transfuzji?  (Przeczytany 340 razy)

Offline Roszada

Proroctwo o zniknięciu transfuzji?
« dnia: 18 Czerwiec, 2024, 20:59 »
Jak ŚJ odpadnie pokrzykiwanie „Żadnej Krwi”?

Jeśli to jest Proroctwo o zniknięciu transfuzji, to ciekawe kiedy się wypełni?

*** dx86-22 Transfuzje krwi ***
kiedyś transfuzje zostaną całkowicie zarzucone: g00 8.1 11

*** g00 8.1 s. 11 Rosnąca popularność bezkrwawej medycyny ***
Postęp w medycynie skłonił wiele osób do zwrócenia uwagi na bezkrwawą medycynę. Czego możemy się spodziewać w przyszłości? Profesor Luc Montagnier, odkrywca wirusa wywołującego AIDS, mówi: „Coraz głębsze zrozumienie tego zagadnienia pokazuje, że kiedyś transfuzje zostaną całkowicie zarzucone”. A już teraz życie ludzi ratują metody alternatywne.

Już widzę dumę ŚJ, gdyby to się stało, jakby pokazywali, że oni zapowiadali to. :)


Offline Gostek

Odp: Proroctwo o zniknięciu transfuzji?
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Czerwiec, 2024, 08:00 »
No cóż ,z wirusem Covid im się przepowiednia sprawdziła ,to może i w kwestii transfuzji im się zapowiedź spełni.😎
Bo w religijnych proroctwach nie mogą się niczym pochwalić ...W końcu będą mieć coś na końcie,żeby powiedzieć -a nie mówiliśmy tego wcześniej .😄


Offline Roszada

Odp: Proroctwo o zniknięciu transfuzji?
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Czerwiec, 2024, 08:20 »
Tylko zauważ, że tak jak o covid tak i o transfuzji powołują się na czyjąś mądrość, jakiegoś znawcy, a nie CK czy Biblii.

Ja patrzyłem na ten fragment o covid. Tam nie ma żadnej ich własnej mądrości.


Offline Gostek

Odp: Proroctwo o zniknięciu transfuzji?
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Czerwiec, 2024, 11:40 »
Tak zgadza się . Wysnuty wniosek nie był ich.Oni tylko to opublikowali,bo szukają artykułóww których to są jakieś sensacje wywołujące strach .🥶


Offline Roszada

Odp: Proroctwo o zniknięciu transfuzji?
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Czerwiec, 2024, 12:54 »
A dziś jak jest?

*** w01 1.3 s. 26 ***
Kiedy odzyskałem przytomność, zobaczyłem tylko jasne światła i ludzi ubranych na biało. To był oddział intensywnej terapii w szpitalu. Moje pierwsze słowa, podyktowane tym, co mówi Biblia, brzmiały: „Żadnej krwi, żadnej krwi!” :-\