Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: AI co myśli o WTS?  (Przeczytany 911 razy)

Offline Gostek

Odp: AI co myśli o WTS?
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Maj, 2024, 22:30 »
Mi sie akurat ten obiektywizm bardzo podoba. Exsowie czesto jak pelikany lykaja i rozpowszechniaja kazda plotke, ktora tylko wpisuje sie w narracje o rychlym upadku towarzystwa. Glos rozsadku jest bardzi wazny.

95% osob bezmyslnie nazywa TMIII alkoholikiem, bo kupowal whisky w sklepie. Kto wie, moze kupowal roczne zapasy dla calego bethel... Ta teoria jest tak samo poparta dowodami jak ta o alkoholizmie...


Dla obcych nie kupował ,bo mówił, że on i jego żona lubią ten rodzaj trunku.
Aczy był alkoholikiem ?Było by przesadą go takim nazywać. Ja również kupuję na zapas ,jeżeli towar jest znacznie tańszy. Np dzisiaj kupiłem trzy skrzynki Budwaisera ,razem 60 butelek piwa,jak je wnosiłem do garażu to sąsiedzi mogliby tak o mnie mówić ,aczkolwiek nikt mnie nigdy pianym nie widział. Piwka starczą mi zapewne do końca roku .A zakupiłem od razu trzy skrzynki ,bo były o 30 procent taniej jak zwykle i za trzy zapłaciłem tyle co za dwie.😊


Offline Gostek

Odp: AI co myśli o WTS?
« Odpowiedź #31 dnia: 18 Maj, 2024, 22:33 »
Nie interesuje mnie temat (przykro mi), interesuje mnie dlaczego na adres email (admin@sjwp.pl) podany w regulaminie nie mogę wysłać maila z prośbą o usunięcie konta na forum.


A kogo to obchodzi .To Twoja sprawa,więc nie pisz w tym wątku  o swoich dylematach.
« Ostatnia zmiana: 18 Maj, 2024, 22:35 wysłana przez Gostek »


Offline Szwejk (dawniej Gorolik)

Odp: AI co myśli o WTS?
« Odpowiedź #32 dnia: 18 Maj, 2024, 22:37 »
Nie interesuje mnie temat (przykro mi), interesuje mnie dlaczego na adres email (admin@sjwp.pl) podany w regulaminie nie mogę wysłać maila z prośbą o usunięcie konta na forum. - wiem że nikogo nie obchodzę i jest mi to obojętne, ale właśnie to próbuję powiedzieć, że mnie mogę zlikwidować konta. Czyżby to forum działało gorzej n iż krytykowana na nim "Sekta"? Tam też mówią, "dlaczego nie odejdziesz po cichu".


Offline Roszada

Odp: AI co myśli o WTS?
« Odpowiedź #33 dnia: 18 Maj, 2024, 22:42 »
Nie interesuje mnie temat (przykro mi), interesuje mnie dlaczego na adres email (admin@sjwp.pl) podany w regulaminie nie mogę wysłać maila z prośbą o usunięcie konta na forum. - wiem że nikogo nie obchodzę i jest mi to obojętne, ale właśnie to próbuję powiedzieć, że mnie mogę zlikwidować konta. Czyżby to forum działało gorzej n iż krytykowana na nim "Sekta"? Tam też mówią, "dlaczego nie odejdziesz po cichu".
Nie spiesz się chłopie, bo i tak regulaminowy czas odsiedzisz. :D
Szczekałeś na nie bym nie był moderatorem, a ja bym cię już dawno zablokował. ;D
Moderację byś dostał, a posty na cmentarz. :D


Offline Storczyk

Odp: AI co myśli o WTS?
« Odpowiedź #34 dnia: Wczoraj o 08:38 »
wiem że nikogo nie obchodzę i jest mi to obojętne, ale

Drogi Szwejku

I właśnie po to jest niekiedy potrzebna terapia, osobom które odeszły z sekty, i potrzebują nadmiernej uwagi .
 Ważny jesteś dla swojej mamy(no chyba, że jest w sekcie i cię odrzuciła)jak masz szczęście to dla żony(chyba, że też jest w sekcie i cię odrzuciła).

Dla postronnych osób (które nawet nie wiedzą jak wyglądasz).
Chcesz uwagi od ludzi liżących rany, ludzi poranionych odrzuconych przez najbliższych.

Dobry psychoterapeuta uświadomił by Ci, że dorosły człowiek, ważny ma być dla siebie 💪😉.