Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: ... Gość TVP2 w "Pytaniu na Śniadanie" ... TULIA TOPA - 27 kwietnia 24r.  (Przeczytany 485 razy)

Offline Estera

   TULIA TOPA - WYWIAD W "PYTANIU NA ŚNIADANIE" 27 kwietnia 2024 r.

   Zbliżający się Armagedon, działanie tylko tak jak nakazuje zbór, nieustanne zakazy i nakazy.
   Tulia Topa opowiada o dorastaniu w rodzinie Świadków Jehowy, wątpliwościach, które po latach skłoniły ją do odejścia i życiu teraz - z dala od zboru i bliskich...
   https://pytanienasniadanie.tvp.pl/77231509/nalezala-do-swiadkow-jehowy-jej-zdaniem-to-sekta

   A tu, wywiad z Tulią u "Światusów".
      https://www.youtube.com/watch?v=dHUoR2cVnfA
« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 05:52 wysłana przez gerontas »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline donadams

Odp: ... Gość TVN w "Pytaniu na Śniadanie" ... TULIA TOPA - 27 kwietnia 24r.
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Kwiecień, 2024, 18:54 »
Najpierw Światusy w TV, teraz ona... Świadki, którym zdarza się to oglądać, muszą czuć się w samym centrum szatańskiego ognia  :)
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Roszada

Odp: ... Gość TVN w "Pytaniu na Śniadanie" ... TULIA TOPA - 27 kwietnia 24r.
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Kwiecień, 2024, 18:56 »
Ich błąd że nie dadzą się zaprosić do wspólnego programu z odstępcami. ;D


Offline donadams

Odp: ... Gość TVN w "Pytaniu na Śniadanie" ... TULIA TOPA - 27 kwietnia 24r.
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Kwiecień, 2024, 19:00 »
Nooo, to by było coś :) Każdy taki wywiad w telewizji powinien zaczynać się oświadczeniem prowadzących:

"Do udziału w programie zaprosiliśmy również przedstawicieli Świadków Jehowy w Polsce, niestety nie uzyskaliśmy odpowiedzi / uzyskaliśmy odpowiedź odmowną."
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Roszada

Odp: ... Gość TVN w "Pytaniu na Śniadanie" ... TULIA TOPA - 27 kwietnia 24r.
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Kwiecień, 2024, 19:03 »
Nooo, to by było coś :) Każdy taki wywiad w telewizji powinien zaczynać się oświadczeniem prowadzących:

"Do udziału w programie zaprosiliśmy również przedstawicieli Świadków Jehowy w Polsce, niestety nie uzyskaliśmy odpowiedzi / uzyskaliśmy odpowiedź odmowną."
Już takie wypowiedzi słyszałem kiedyś.
Albo w necie pod artykułami z prasy netowej były. :)
Albo, że rzecznik ŚJ zainteresowany był samodzielnym występem, w późniejszym terminie. ;)


Offline Estera

Odp: ... Gość TVN w "Pytaniu na Śniadanie" ... TULIA TOPA - 27 kwietnia 24r.
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Kwiecień, 2024, 20:22 »
Ich błąd że nie dadzą się zaprosić do wspólnego programu z odstępcami.
   Brakuje im jaj, żeby stanąć do takiej konfrontacji.
   Polegli by na swoich pierwszych "mądrościowych" zdaniach.
   Tak jak G.Jackson skompromitował się w Australii przed sądem.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Online Gostek

Odp: ... Gość TVN w "Pytaniu na Śniadanie" ... TULIA TOPA - 27 kwietnia 24r.
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Kwiecień, 2024, 08:00 »
Gdyby przedstawiciele Świadków Jehowy wystąpili w programie ,to by się pogrążyli.Byłby to na nich wyrok .Gdyby wystąpili,daliby tym samym możliwość obserwowania debaty samym świadkom. A wtedy na pewno wielu otworzyły by się oczy i zrozumieli,że są w sekcie. Dlatego oni nie wezmą udziału w takiej dyskusji wraz z odstępcami.Co innego gdyby mieli sami udzielić wywiadu.Na taki pewnie chętnie by się zgodzili.Ktoś kto nie ma racji ,boi się konfrontacji jak diałeł święconej wody.😝


Offline Estera

Odp: ... Gość TVN w "Pytaniu na Śniadanie" ... TULIA TOPA - 27 kwietnia 24r.
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Kwiecień, 2024, 15:31 »
Gdyby przedstawiciele Świadków Jehowy wystąpili w programie ,to by się pogrążyli.Byłby to na nich wyrok .
Gdyby wystąpili,daliby tym samym możliwość obserwowania debaty samym świadkom. A wtedy na pewno wielu otworzyły by się oczy i zrozumieli,że są w sekcie.
Dlatego oni nie wezmą udziału w takiej dyskusji wraz z odstępcami.Co innego gdyby mieli sami udzielić wywiadu.
Na taki pewnie chętnie by się zgodzili.Ktoś kto nie ma racji ,boi się konfrontacji jak diałeł święconej wody.
   Tak myślę, że gdyby redaktor prowadzący program był do niego przygotowany tak jak Stewart Angus na komisji w Australii.
   To też takiego przekonanego o swojej racji rzecznika śj rozłożyłby na łopatki.
   Zaorałby ich ich literaturą, filmami, ukrytymi listami, książkami, które jasno pokazują, że to sekta.
   Ale nigdy takiej debaty nie będzie, bo to są tchórze.
   I wiedzą jak wygląda ta ich pokręcona prawda.
   A wystarczy tylko posłuchać niektórych komitetów sądowniczych, jak ich argumentacja wygląda.
   Nie trzeba być Angusem, żeby im zafundować nokaut.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Online Gostek

Odp: ... Gość TVN w "Pytaniu na Śniadanie" ... TULIA TOPA - 27 kwietnia 24r.
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Kwiecień, 2024, 21:34 »
Czy tylko ja nie mogę otworzyć tej audycji TVNu ..?🤔 A.może wystąpiły jakieś problemy techniczne z tą stroną internetową ..,?


Offline Roszada

Odp: ... Gość TVN w "Pytaniu na Śniadanie" ... TULIA TOPA - 27 kwietnia 24r.
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Kwiecień, 2024, 22:31 »
U mnie otwiera link Estery.
Ale to nie TVN.
To TVP.

W tytule wątku jest błąd. Jest TVN zamiast TVP.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 001
  • Polubień: 8492
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: ... Gość TVN w "Pytaniu na Śniadanie" ... TULIA TOPA - 27 kwietnia 24r.
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Kwiecień, 2024, 22:47 »
(mtg): sprawdzałem i doglądnąłem z zainteresowaniem - link otwiera się bez problemu (FFF)


Online Gostek

Odp: ... Gość TVN w "Pytaniu na Śniadanie" ... TULIA TOPA - 27 kwietnia 24r.
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Kwiecień, 2024, 00:51 »
Próbowałem już na kilku urządzeniach i nie daje rady.Przypuszczam,że materiał jest dostępny tylko w granicach terytorialnych kraju nadawania. Nie raz tak się dzieje . Ale zawsze ,kiedy to ma miejsce,to wyświetla się napić ,że materiał nie może być wyświetlony poza granicami Polski .w tym wypadku jest tylko informacja o wystąpieniu błędu .😬