Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Luty 2024,studium w okresie od 8 kwietnia do 5 maja 2024  (Przeczytany 267 razy)

Offline janeczek

Luty 2024,studium w okresie od 8 kwietnia do 5 maja 2024
« dnia: 14 Kwiecień, 2024, 12:19 »
Co to jest to ja nie za bardzo rozumiem, nie mam nic do roboty rano niedziela to słucham a co mam powody do zadowolenia głaszcząc swoją brodę 2 starszych zapuściło też.
Studium jak studium robię co zwykle, ale nagle beton zborowy Jezus jest nasz opiekuje się 2 owcami, a CK to coś więcej niż najemnicy super zabójcy jak wniebowstąpią, 180 tysięcy co 2 anioły zabiły to pikuś  nierządnice wykończą osobiście.
Podjudzają biednych ludzi takimi bzdurami że uszy osła opadają żeby delikatnie.
Koszmar jak dla mnie osoby emocjonalne słabe i takie bzdury, 2 owce jednak są inna grupa to nie to. ciekawe czy w Paście nowej wersji komitet sądowniczy zostanie.
 Pełna wersja tu   https://www.jw.org/pl/biblioteka/czasopisma/stra%C5%BCnica-do-studium-luty-2024/
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Luty 2024,studium w okresie od 8 kwietnia do 5 maja 2024
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Kwiecień, 2024, 22:17 »
https://www.jw.org/pl/biblioteka/czasopisma/stra%C5%BCnica-do-studium-luty-2024/Nigdy-ci%C4%99-nie-porzuc%C4%99/

W pytaniu:
10. (a) Co zapowiada Biblia, jeśli chodzi o czyste wielbienie w naszych czasach? (Izajasza 54:17). (b) Dlaczego takie proroctwa podnoszą nas na duchu?
Powołują się na Izajasza:
Żadna broń wykonana przeciwko tobie nie będzie skutecznaa. Potępisz każdy język, który oskarża cię w sądzie. Takie jest dziedzictwo sług Jehowy,a ich prawość pochodzi ode mnie” — oświadcza Jehowa.

Ale z tymi sądami coś ostatnio im nie idzie.


Offline Sebastian

Odp: Luty 2024,studium w okresie od 8 kwietnia do 5 maja 2024
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Kwiecień, 2024, 22:22 »
Ale z tymi sądami coś ostatnio im nie idzie.
może izajasz prorokował o odstępcach :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)