Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nowe Sale Królestwa w Polsce  (Przeczytany 696 razy)

Offline Światus

Nowe Sale Królestwa w Polsce
« dnia: 03 Kwiecień, 2024, 16:31 »
    Zachęcam do wstawiania zdjęć nowych Sal Królestwa w Polsce.

    Tym razem Świadkowie Jehowy zapraszają 5 kwietnia 2024 r. na Dni Otwarte nowego kompleksu Sal w Katowicach przy ul. Nadgórników 9.
   
    "W tym dniu będzie możliwość zwiedzić nowo powstały kompleks Sal, a także zapoznać się z lokalną działalnością i ponad 100-letnią historią Świadków Jehowy w Katowicach i na Śląsku."
« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień, 2024, 16:33 wysłana przez Światus »
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline donadams

Odp: Nowe Sale Królestwa w Polsce
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwiecień, 2024, 18:06 »
Bardzo dobra lokalizacja.

Jak zawsze przesadzają z tymi "dniami otwartymi" i "zwiedzaniem", tak jak by było co zwiedzać. Ale marketing musi się zgadzać. Jak bym otworzył hotel, też mógłbym zrobić dni otwarte. Jak bym miał z 50 pokoi, to ile to jest zwiedzania! A że wszystkie takie same...
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline NNN

Odp: Nowe Sale Królestwa w Polsce
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Kwiecień, 2024, 18:24 »
Sto lat oszukiwania i werbowania na "bliski, jeszcze bliższy, oraz całkowicie bliski koniec". Sto lat - toż to zaczęło się jeszcze przed tamtym końcem w 1925 roku! Koniec w tedy już był tuż, tuż za progiem, czy rogiem. "Miliony żyjących obecnie nie umrą, aż zapuszczą brody"! No i spełniło się im. Teraz znowu wszyscy z nich wymrą, ale jak Russelici, a nie jak Ruterfordziści. Jak staną przed bramami raju, Jehowa gotowy ich nie rozpoznać i co będzie, jak ich przegoni gdzie pieprz rośnie? To dopiero będzie skandal. Ja bym tak nie ryzykował na ich miejscu.
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Fantom

Odp: Nowe Sale Królestwa w Polsce
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Kwiecień, 2024, 19:40 »
 Już widzę tłumy chętnych do zwiedzania:). Jakby jeszcze zachęcili co ciekawego tam można zwiedzić. Sala z rzędem krzeseł, tv na ścianie. Bardzo atrakcyjne:). Czy będzie wstęga do przecięcia? Czas zwiedzania od momentu wejścia góra 5 minut. Z ponad 100 letnią historią to najpierw niech zapoznają się sami członkowie tej organizacji. Przeciętny ŚJ wie o niej piąte przez dziesiąte. Jeszcze niech zrobią dni otwarte dla zamykanych SK. ''Drodzy bracia spotykamy się dzisiaj, aby pożegnać się z naszą SK wybudowaną naszą ciężką pracą i wieloma wyrzeczeniami finansowymi. Rzućmy ostatni raz okiem na te piękne krzesła, wykładzinę, biblioteczkę i schowek na mopy. Poczęstunek: kawa, ciastko. Mamy nadzieję, że tym razem nasza SK nie zostanie sprzedana dla wyznania będącego częścią Babilonu Wielkiego jak to miało już miejsce  w innych częściach świata. Dziękujemy naszym braciom Króla, że podjęli tak mądrą decyzję. Teraz zachęcamy was bracia do kolejnego wysiłku w dojeżdżaniu na odległą SK, oszczędzaniu zaskórniaków na wybudowanie kolejnej sali. Dziękujemy jeszcze raz braciom z CK za to, że pozbawili nas sali nie pytając nas o zdanie. Oni wiedzą zawsze lepiej jak my.''
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Reskator

Odp: Nowe Sale Królestwa w Polsce
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Kwiecień, 2024, 19:57 »
A ile sal zamknięto i sprzedano w okolicy by ten kompleks sal zapełnić.?
Bracia będą mieli dalej do tego kompleksu jak mieli do starych sal.
Zapewne bracia zaciągneli pożyczkę od WTS-u by spłacić ten kompleks.
Za stare sale kasa popłynęła za ocean a póżniej wróciła jako pożyczka.

« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień, 2024, 20:13 wysłana przez Reskator »


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Nowe Sale Królestwa w Polsce
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Kwiecień, 2024, 20:12 »
Kiedy i za jaką kwotę wystawią ja na sprzedaż?


Offline NNN

Odp: Nowe Sale Królestwa w Polsce
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Kwiecień, 2024, 06:26 »
Organizuję zwiedzanie tej sali przez byłych świadków. Kto chce się dołączyć do mnie proszę się kontaktować na priv.
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline cichybob

Odp: Nowe Sale Królestwa w Polsce
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Kwiecień, 2024, 09:04 »
Zwiedzanie SK to jakiś żart :D To chyba jedynie sposób na wyciągnięcie ekstra grosza od ludzi, którzy są z okolicy, a należą do innych zborów.


Offline donadams

Odp: Nowe Sale Królestwa w Polsce
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Kwiecień, 2024, 11:33 »
To marketing. Jak otwiera się nowy obiekt, to normalne jest że dajesz o tym znać. Ich obiekt ma służyć przyciąganiu nowych do siebie, więc głupio by było, gdyby utrzymywali powstanie go w tajemnicy. Jak restaurator otwiera restaurację, to też robi promocje przed otwarciem. Oni też robią. Studium Biblii gratis. Potem jeszcze będą na stojaku zapraszać na zebrania i to będzie dalszy etap tej promocji.

A znów - co innego, że nie ma co promować, ale jak prowadzisz biznes, czy jakaś instytucję, to tak na to nie patrzysz. Jak sprzedajesz jabłka w subskrypcji, to dla większości pomysł jest idiotyczny, ale to twój pomysł, więc go promujesz. Umowa na rok na dostawy jabłek, stała opłata miesięczna, super sprawa. Oni robią to samo. Promują swój produkt, nawet jeśli lepszy, tańszy i ciekawszy jest ogólnodostępny. Gdyby tego nie robili mogliby równie dobrze już zwijać stragan.

Poza tym o takich dniach otwartych napisze ktoś w lokalnej gazecie, uwaga niektórych osób skupi się na świadkach a to kolejny element marketingu, który chcą osiągnąć, więc wszystko się zgadza, nawet jeśli to pokraczne. Ale jak masz pokraczny produkt to marketing najpewniej też będzie pokraczny.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Estera

Odp: Nowe Sale Królestwa w Polsce
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Kwiecień, 2024, 22:47 »
   Mistrzowie propagandy, potrafią zadbać o swój wizerunek na zewnątrz.
   A o ilu ukrytych sprawach nie powiedzieli?
   Będą przedstawiać ponad 100-letnią historie śj w Katowicach?
   A wspomną o alkoholizmie niejednej głowy domu, ukrywanej przemocy, gwałtach na żonach, zdradach i pedofilii?
   Nie sądzę!!!
   Tacy wylukrowani do granic wytrzymałości.
   :'( :'( :'(

   https://www.eska.pl/slaskie/swiadkowie-jehowy-w-katowicach-otwieraja-sale-krolestwa-aa-JzXy-Y3Wq-ypGW.html
   Jakoś nic nie widzę w tym temacie!!!
   Uczciwości za grosz.
« Ostatnia zmiana: 05 Kwiecień, 2024, 22:50 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline NNN

Odp: Nowe Sale Królestwa w Polsce
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Kwiecień, 2024, 14:46 »
 
      Sale budowane przez ekipy 'braci' w Polsce za posiłek. Proszono o ochotnicze dyżury. Nikt się nie zgłosił na propozycje 'brata'. Dopiero jak kobieta zajęła się tą sprawą - wpisywała na dyżury ochotnicze, wyrażali zgodę. Dyżury obejmowały pilnowanie obiektu pod nieobecność, dyżury przy podawaniu posiłków w dni robocze i soboty ekipom, wody, przygotowywanie, podawanie kawy, herbat itd. Zajmowały się tym 'siostry'. I sprzątały. Każdego dnia. Nie za posiłki. W zasadzie - za nic. Wszyscy 'ochotnicy'. Powinni zatem wszyscy uczestnicy przedsięwzięcia korzystać z sali. Potem wyposażali, malowali, sprzątali ('siostry' i 'bracia'). Jedni zostali w zborach ŚJ, inni odeszli... Ich wkład ..     @AnnaJ517


            O tym, co zobaczyłem i usłyszałem przy tej sali, czy mnie tam wpuszczono w dniu otwartym, napiszę.
Konkretnie o sali od ok. 8 minuty filmu.



« Ostatnia zmiana: 21 Kwiecień, 2024, 14:48 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.