Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Świadkowie Jehowy ruszają z zaproszeniami. O co chodzi?  (Przeczytany 492 razy)

Offline janeczek

Troszkę spóźnienie wczoraj dopiero zareklamować się postanowili, wytłumaczyć z uroczystość [ śmierć Jezus ]
Tak w tym nasiąkłem że taka uroczystość nie budziła, nawet u mnie lekkiego dyskomfortu a powinna.
Któż inny obchodzi coś takiego nie zmartwychwstanie normalne wniebowstąpienie, ale śmierć Zbawiciela.
Uwagę mi zwrócono że obrzydliwe trochę nie miłosierne, no nie da się zaprzeczyć wredne.
Szczególnie jak 9 knurów z ameryki ma wniebowstąpić, bo tacy święci nie mogą cierpieć ani go widzieć cierpienia innych.

Komunikatów zapłonął chwalą nas światowi, może jednak jesteśmy wielcy bo przecież by nie pisali.
O palu męki nic za to 9 milionów to już jak najbardziej.
Tak piszą żeby nie odstraszyć swoimi dziwactwami, jak nikt nie je pije to po kiego imprezka z podawaniem talerzyka kielich.
Memy coraz bardziej czarne poczucie humoru, na zebranku puścili wczoraj filmik z Sandersonem żeby jakimś cudem niedoinformowani nie zgorszyli się strojami na pamiątce i zachowanie zmienili WYKLUCZENI.
Powiedział że jeżeli nie zrozumieliśmy wszystkiego zmian, to jest dostępny na stronie internetowej i w aplikacja Lajbery.
Możemy zobaczyć 2 raz żeby przyswoić sobie nowe metody postępowania, przychodzi jedna wykluczona na zebrania i traktowali jak niewidzialną.


Świadkowie Jehowy ruszają z zaproszeniami. O co chodzi?
20 marca 2024, 14:02
Uroczystość ta, znana jako Pamiątka, to najważniejszy dzień dla niemal 9 milionów Świadków Jehowy na całym świecie.
Dla milionów ludzi na całym świecie, niedziela 24 marca 2024 roku, będzie wyjątkowym dniem. Spotkają się w wielu miejscach, w tym także w Bielsku-Białej, Wiśle, Ustroniu, Cieszynie, Żywcu, Czechowicach, Skoczowie oraz Pszczynie, by po zachodzie słońca upamiętniać śmierć Jezusa Chrystusa. Każdy mieszkaniec jest mile widzianym gościem.

Świadkowie Jehowy ruszają z zaproszeniami. O co chodzi?
Uroczystość ta, znana jako Pamiątka, to najważniejszy dzień dla niemal 9 milionów Świadków Jehowy na całym świecie. Obchodzą oni to święto każdego roku, zgodnie z poleceniem Jezusa zapisanym w Ewangelii według Łukasza 22:19: „Czyńcie to na moją pamiątkę”.

Jak wyjaśnia Piotr Jarząbek, rzecznik Świadków Jehowy w regionie małopolskim i śląskim, Jezus powiedział swoim naśladowcom, żeby upamiętniali jego śmierć. Jak dowiadujemy się z Ewangelii wypowiedział te słowa dnia 14 nisan, tego samego dnia poniósł też śmierć. To data określona wg biblijnego kalendarza. To jednoznaczne polecenie Chrystusa zachęca wiele osób, by każdego roku spotkać się w rocznicę śmierci Jezusa. W tym roku przypada ona na niedzielę, 24 marca. Właśnie wtedy spotkamy się, by upamiętniać śmierć Jezusa Chrystusa.

Co ciekawe, w zeszłym roku na święto Pamiątki przyszło ponad 20 milionów osób, czyli dużo ponad dwa razy więcej niż samych wyznawców. W Polsce w uroczystości wzięło udział aż 186 tysięcy ludzi! Skąd takie zainteresowanie?
- Każdego roku na Pamiątkę śmierci Jezusa przychodzi wiele osób. Sporo z nich nie jest Świadkami Jehowy. Są jednak obecni na tej uroczystości, ponieważ cenią to co zrobił dla nas Jezus. Wiele osób chce się też dowiedzieć czegoś więcej. Ta uroczystość ma charakter otwarty więc bardzo nas cieszy, gdy nasi znajomi, rodzina, sąsiedzi czy współpracownicy przyjmują nasze zaproszenie. Serdecznie zapraszamy, by również w tym roku spotkać się z nami w tym szczególnym dniu. Każdy mieszkaniec Bielska-Białej i okolic jest mile widziany - wyjaśnia Piotr Jarząbek.
W tym roku, tylko w Polsce uroczystość Pamiątki odbędzie się w ponad 1270 miejsc - i co interesujące - aż w 11 językach. W regionie Bielska-Białej, Świadkowie Jehowy i przybyli goście spotkają się w poniższych lokalizacjach:

ul. Międzyrzecka 63 (Sala Królestwa Świadków Jehowy) godz. 19:30
ul. Mostowa 2 (Hotel Qubus) godz. 18:00
ul. Fałata 222 (Hotel Magnus Resort) godz. 18:00
ul. Bystrzańska 48 (Parkhotel Vienna) godz. 18:00
ul. Kolejowa 80 (Sala Bankietowa) godz. 18:00
al. Armii Krajowej 220 (Hotel Szyndzielnia) godz. 18:00 oraz 20:00
W Cieszynie Świadkowie Jehowy i przybyli goście spotkają się przy ul. Orzeszkowej 52 o godzinie 18:00 oraz 20:00.

W Ustroniu Świadkowie Jehowy i przybyli goście spotkają się przy ul. Brzozowej 3 lok. 1 o godzinie 18:00 oraz 20:00 oraz w miejscowości Kisielów ul. Główna 1 o godzinie 18:00.

W Skoczowie Świadkowie Jehowy i przybyli goście spotkają się przy ul. Harbutowickiej 8 o godzinie 18:00 oraz 20:15 oraz w miejscowości Landek 119 o godzinie 18:00 oraz 20:15.

W Wiśle Świadkowie Jehowy i przybyli goście spotkają się przy ul. Klonowej 2A o godzinie 18:00 oraz 20:00 oraz przy ul. Kędziorowskiej 4A o godzinie 18:00 oraz 20:00.

W Czechowicach Świadkowie Jehowy i przybyli goście spotkają się przy ul. Legionów 138 A o godzinie 17:45 oraz 20:00.
W Żywcu Świadkowie Jehowy i przybyli goście spotkają się przy ul. Partyzantów 7 o godzinie 18:00 oraz 20:00.
Mieszkańców Pszczyny Świadkowie Jehowy zapraszają do Hotelu Imperium ul. Bielska 54 na godzinę 19:00.

Podczas uroczystości zostanie wygłoszone przemówienie, które wyjaśni, dlaczego Jezus umarł i jakie znaczenie jego śmierć ma dla każdego człowieka Program wszędzie będzie taki sam i potrwa około godziny. Podobnie jak to było w ubiegłych latach, także i teraz w Bielsku-Białej i sąsiednich miastach, Świadkowie Jehowy prowadzą specjalną kampanię zapraszania na doroczne święto Pamiątki.

https://bielskobiala.naszemiasto.pl/swiadkowie-jehowy-ruszaja-z-zaproszeniami-o-co-chodzi/ar/c1-9651377



       
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Storczyk

Odp: Świadkowie Jehowy ruszają z zaproszeniami. O co chodzi?
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Marzec, 2024, 09:30 »
Gdybym wczoraj wieczorem odebrała pewnie bym została zaproszona :)
Dzwoniła siostra beton
I co miałam jej powiedzieć, że nie chcę obchodzić Pamiątki śmierci Jezusa ...
Głową betonu nie rozwalę




Offline Gostek

Odp: Świadkowie Jehowy ruszają z zaproszeniami. O co chodzi?
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Marzec, 2024, 10:09 »
Wczoraj dostałem zaproszenie na WhatsApp . Oprócz zaproszenia na pamiątkę ,brat starszy poinformował mnie ,że mamy wrócić do Jehowy i jego ziemskiej organizacji i że w ogóle to organizacja się ostatnio bardzo zmieniła i ,że jak przyjdziemy ,to jej nie poznamy, bo tyle ostatnio zmian wprowadziło CK.
A ja mu na to ,że wiem,bo jestem na bieżąco i ,że nawet najnowszy Brodcasting to już cztery razy obejrzałem i nie zrobił na mnie wrażenia ,bo to czy zakładać krawat i marynarkę w 35 stopniowym upale ,to ja już sam dawno temu decydowałem i przychodziłem bez krawata a.gdybym chciał brodę mieć ,to na pewno nie czekałbym z tym aż mi jacyś obcy ludzie zezwolą ,tylko zadecydowałbym o tym samemu.😜

On mi zaraz odpisał,że jestem niepokorny i mam buntownicze nastawienie i że pewnie na strony odstępców wchodzę bo oni też tak podobnie myślą...Ot,taka to była krótka konwersacja pewnego starszego, który to z nakazu z góry ,postanowił zaprosić mnie na pamiątkę .
« Ostatnia zmiana: 21 Marzec, 2024, 10:22 wysłana przez Gostek »


Offline donadams

Odp: Świadkowie Jehowy ruszają z zaproszeniami. O co chodzi?
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Marzec, 2024, 19:21 »
Też zostałem zaproszony. Przy zaproszeniu nie omieszkano wspomnieć, że teraz nawet można witać się z wykluczonymi!

Ja akurat nie jestem ani wykluczony, ani odłączony, ale jestem pewien, że każdy wykluczony tylko czeka na to, żeby jakaś grupa ludzi otrzymała pozwolenie, że już może przestać ignorować jego istnienie. Takie przywitanie się to wszakże dowód prawdziwej, szczerej miłości. Może wczoraj jej nie było, a dziś nagle jest, ale na pewno zupełnie szczera.

Można szczerości tego działania nawet jakoś bronić - otóż wystarczy twierdzić, że ci wszyscy, którzy teraz zaczną się witać z wykluczonymi, zawsze chcieli to robić! Co prawda znaczyłoby to, że nie zgadzali się z wcześniejszymi "radami", lub wtedy, czy też teraz, przeczyli sobie, a może robią to cały czas i w sumie nie nastąpiła nawet sekunda refleksji nad tym, co się w zasadzie dzieje, ale na pewno w niektórych głowach nastąpi taka gimnastyka.

Pewne jest to, że taki wykluczony byłby zachwycony takim "dowodem miłości", bo przecież jest idiotą i nie wie, że zmieniła się polityka firmy.

Jak wchodzę do MediaExpert, to sprzedawca też jest ultra miły, a jak próbują sprzedać mi 5 letnią gwarancję, to niemalże zaczynam wierzyć, że oddaliby mi nerkę w razie potrzeby. A to wszystko zupełnie szczerze, bez drugiego dna, bez sztywnych wytycznych korporacyjnych. Zwykła ludzka życzliwość.

Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: Świadkowie Jehowy ruszają z zaproszeniami. O co chodzi?
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Marzec, 2024, 21:22 »
Z poprzednich wypowiedzi wynika, że w tym tygodniu rozpoczęło się masowe zapraszanie wszystkich ex na Pamiątkę.
Do mnie też o 19.20 dziś zadzwoniło dwóch starszych. Lecz na ich nieszczęście telefon wykonał nie pasterz lecz pastuch który ostatnio otwarcie powiedział mi, że jestem złym towarzystwem. A mam status cennej owcy która oddaliła się od stada. I jako słaba owca jestem złym towarzystwem... No to przekreśliło to całą dzisiejszą rozmowę. I nawet w tle głos sympatycznego starszego nie był w stanie uratować tejże rozmowy telefonicznej. Pastuch przypieczętował, że NIE idę na Pamiątkę. Pierwszy raz w życiu świadomie z mojego wyboru!!! Fajnie mi z tym  :)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Świadkowie Jehowy ruszają z zaproszeniami. O co chodzi?
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Marzec, 2024, 21:35 »
(mtg): Czyli ponownie reklama ruszyła na wiosnę 2024 r., aby zwerbować tych co odeszli jak również nowych naiwnych na ''głaskanie lwiątka'', żeby sprytnie wyłudzać kasę, która zasili konto (Ww).
PRAWDZIWY Ex-świadek Jehowy NIGDY NIE WRÓCI DO KORPORACJI, którą z oburzeniem opuścił (FFF)


Offline Gostek

Odp: Świadkowie Jehowy ruszają z zaproszeniami. O co chodzi?
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Marzec, 2024, 23:03 »
Z poprzednich wypowiedzi wynika, że w tym tygodniu rozpoczęło się masowe zapraszanie wszystkich ex na Pamiątkę.
Do mnie też o 19.20 dziś zadzwoniło dwóch starszych. Lecz na ich nieszczęście telefon wykonał nie pasterz lecz pastuch który ostatnio otwarcie powiedział mi, że jestem złym towarzystwem. A mam status cennej owcy która oddaliła się od stada. I jako słaba owca jestem złym towarzystwem... No to przekreśliło to całą dzisiejszą rozmowę. I nawet w tle głos sympatycznego starszego nie był w stanie uratować tejże rozmowy telefonicznej. Pastuch przypieczętował, że NIE idę na Pamiątkę. Pierwszy raz w życiu świadomie z mojego wyboru!!! Fajnie mi z tym  :)




Pamiętam to dziwne uczucie,kiedy pierwszy raz przed trzema laty postanowiłem,że nie będę uczestniczyć w tej pamiątkowej szopce. Za drugim razem nie miałem już żadnych wyrzutów sumienia . A  teraz za trzecim ,jest mi to już obojętne...
Bo chociaż już od około 5 lat jestem na dobre wybudzony ,to uczestnictwo (oczywiście tylko jako obserwator ) jak to mawiają sami świadkowie było tym czymś co trzymało mnie przy świadkach najdłużej .😩 Miałem wrażenie ,że odrzucając to święto ,odrzucam samego Pana Jezusa i jego złożoną za ludzkość ofiarę. Dzisiaj religię jako taką postrzegam inaczej,przez pryzmat krytycznego myślenia i jest mi z tym nowym podejściem dobrze.
« Ostatnia zmiana: 21 Marzec, 2024, 23:05 wysłana przez Gostek »