BYLI... OBECNI... > ŻYCIE ZBOROWE, GŁOSZENIE, SALE KRÓLESTWA

Pamiątka 24-03-2024?

<< < (6/6)

Lu_Ke Sky_Walker:

--- Cytat: Sebastian w 24 Marzec, 2024, 23:02 ---siedzimy na facebooku :)

--- Koniec cytatu ---

Sebastian, daj namiary na te grupy bo też bym chciał  :)


Co do Pamiątki. Nie byłem pierwszy raz w życiu. Ktoś mi opowiadał, że krzeseł musieli przed dostawić. Czyżby wzrost?
Nikt o mnie nie pytał. Jedna siostra, przyjaciółka mojej żony, wysłała mi wiadomość żebym szybko wracał bo im bardzo tęskno.
Na szczęście ja nie tęsknię wcale. Tylko żal mi tego straconego tam czasu, tych lat...

Opatowianin:
Moja małżonka po raz pierwszy od poznania "prawdy" (czyli od dobrych dziesiątków lat) nie była obecna na Pamiątce. :) :) :) Nikt jednak ze zboru nie wykazał zainteresowania (ani żeby zaprosić, ani żeby spytać dlaczego nie przyszła), mimo że jeszcze formalnie przynależy do jw.org (jakkolwiek od ponad roku jest PIMO).

Reskator:

--- Cytat: Opatowianin w 25 Marzec, 2024, 10:28 ---Moja małżonka po raz pierwszy od poznania "prawdy" (czyli od dobrych dziesiątków lat) nie była obecna na Pamiątce. :) :) :) Nikt jednak ze zboru nie wykazał zainteresowania (ani żeby zaprosić, ani żeby spytać dlaczego nie przyszła), mimo że jeszcze formalnie przynależy do jw.org (jakkolwiek od ponad roku jest PIMO).

--- Koniec cytatu ---
CHWILA
Pamiątka była 24 godz temu a Ty chcesz reakcji z automatu??
A kiedy mieli spytać czemu nie przyszła- w czasie Pamiątki?

Do:
Ja byłem na pamiątce i kilku letnich też nie widziałem ale obyło się bez jakiegoś echa

Opatowianin:

--- Cytat: Reskator w 25 Marzec, 2024, 16:57 ---CHWILA
Pamiątka była 24 godz temu a Ty chcesz reakcji z automatu??
A kiedy mieli spytać czemu nie przyszła- w czasie Pamiątki?

--- Koniec cytatu ---

To Pamiątka trwa 24 godziny? Nie wiedziałem...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej