Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: CK Sieroty po pandemia szczepieniach COVID-19  (Przeczytany 589 razy)

Offline janeczek

CK Sieroty po pandemia szczepieniach COVID-19
« dnia: 26 Luty, 2024, 12:16 »
Man zajęcie prace to co lubię wyjazdowa w domu jestem jak NO od czasu do czasu, w sumie wszyscy szczęśliwi.
Zawsze to lubiłem nawet w czasach aktywnego jehowizmu, potrafię tak zrobić żeby nikt braku nie odczuwał.
Muszę się tylko pilnować bo jestem wiadome obok takich co chętnie by mnie dopadli z, miłości się rozumie w imię CK.
Ale już się nie daje nawet zbliżyć przedstawicielom korporacji strażnica.
Może do celu bo moje zachowanie rozbija plany starszyzny, ale wiem że denerwuje każdego czytającego jehowickie ględzenie taki cel takiego wyrażania ogłupiam jestem bardziej upierdliwy od 9.

Szczepienia mocno zaszkodziły podzieliły jest procent może nie wielki ideowców, ewangelie słowa Pana Jezusa mniej fascynacji Pawłem sam też odchodzę od Pawłowego zrozumienia.
Nacisk na szczepienia był za mocny i chyba oberwali sami z CK takie informacje mam nie tylko ja cytat z samego jądra orga;;;A nie zastanawia cię to że nagle zniknęli z CK którzy praktycznie cały czas prowadzili programy miesięczne, nagle zaczęli ich zastępować inni. Od kilku miesięcy pojawiają się sporadycznie pomijając zgromadzenie statutowe, czyżby mieli problemy po szczepieniach;;; Mocno idzie w terenie to tylko ze zborowych plot nie traktujcie tego jako moje czy naukowe informacje.
Przełyk rak u nas Ziobro zawały masywne padasz i trup, jelita kleją się zapalenia nerwów jakieś stałe przeziębienie.
Jest i kolec tu to już Gogiem z Magog zajeżdża ale pisze bo jest każdy zaszczepiony zarodkami nienarodzonych wydzielają takie kolce;;;   Po 2 godzinach pobytu na sali wśród wielu osób zaszczepionych bardzo źle się czuję. Teorie spiskowe mówiły i mówią nadal lekarze i naukowcy że białko kolca w tych preparatach genetycznych bo nie były to szczepionki są roznoszone przez osoby zaszczepione. Wystarczy tylko pobyt z takimi osobami w jednym pomieszczeniu.;;;;; Daje cytaty bo już nie potrafię tak tego opisać.
Głoszenie opadło ale mają więcej nieczynnych z moich obserwacji 7 do 9 osób, NO był i otworzył drogę starszyźnie bo byli tak niemili że się nie dawało inaczej.
Może im wzrosnąć w tym roku znowu statystyki z Ukrainy kombinują Polskie pochodzenie, na Ukrainie można to kupić w pewnych regionach kraju tak słyszałem zostaną na stałe.
Z likwidacją NO najwcześniej może za parę lat zobaczę No w działaniu popytam czy szuka czegoś więcej niż koordynatora, muszą jak w ogóle przygotować i tak zmiany ogromne dokonali ostatnio.
Życie próżni nie znosi starają się spotkania na sali organizować, rodzice i koniecznie dzieci pionierzy zbiórki trącą moc jak po braku zebrania wtorkowego rozluźnia się to widać.
Jest ogólnie spokojniej zaproszenie na pamiątkę dla chętnych, wózek dali starszemu a on żonie takie ogłoszenie było że to żona organizuje.
Chyba stronę wyczyszczą jw bo słyszałem że jest za dużo o wkluczaniu, czy tych szczepionkach są jeszcze takie kwiatki.
;;  Jako Świadkowie Jehowy chętnie współpracujemy ze służbami medycznymi. Na przykład odkąd wybuchła pandemia COVID-19, w naszym serwisie internetowym publikujemy w setkach języków przypomnienia dotyczące przestrzegania miejscowych zasad,,, Zrozumieli że ich wy......li znaczy cezar nie powiedział co wiedział o tych preparatach.
W nowych publikacjach brak już agitacji w celu zarobienia na masowość preparatu, bo chyba to największa realność tych działań.
Jak wam potrzebne o odstępcach unikaniu szczepieniach to sobie zarchiwizujcie, to ze strony orga muszą wyczyścić.

 https://www.jw.org/pl/%C5%9Bwiadkowie-jehowy/faq/swiadkowie-jehowy-szczepionki/         
         
 
     
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Reskator

Odp: CK Sieroty po pandemia szczepieniach COVID-19
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Luty, 2024, 13:25 »
Ghebreyesus szef WHO zapowiada nową pandemię wirusem X grożniejszą od C19.
Rozkwit teorii spiskowych w całej pełni księżyca wraz z nastaniem wiosny. :) :D :D





« Ostatnia zmiana: 26 Luty, 2024, 13:39 wysłana przez Reskator »


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: CK Sieroty po pandemia szczepieniach COVID-19
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Luty, 2024, 14:36 »
Sorry, ale tego się nie da czytać, oczy wręcz krwawią. A niestety kiedy się to zobaczyło to już się nie da odzobaczyć  :o


Offline Estera

Odp: CK Sieroty po pandemia szczepieniach COVID-19
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Luty, 2024, 15:54 »
https://www.jw.org/pl/%C5%9Bwiadkowie-jehowy/faq/swiadkowie-jehowy-szczepionki/         
   Jest tu taka informacja, że decyzje dotyczące opieki zdrowotnej są sprawą osobistą.
   I tu podam Wam przykład z życia wzięty jak to wygląda w praktyce w tej korpo-sekcie.
   Wieloletni nadzorca podróżujący z żoną podjął osobistą decyzję o nie zaszczepieniu się.
   I odmówienia wypełnienia specjalnego druku jaką szczepionkę z żoną przyjął, ile dawek było itp. bardzo indywidualnych informacji.
   Więc w trybie natychmiastowym  ... "koledzy nadzorcy" ... zorganizowali mu komitet sądowniczy i został zdjęty z przywileju.
   Napisał odwołanie do Warwick.
   No i samo szanowne ck Mu odpowiedziało, że w tej sytuacji ma "iść sobie na zieloną trawkę".
   Tyle pragmatyki w podejmowaniu tych niby osobistych decyzji w jw.org.
   Efekt, byłe małżeństwo nadzorców powiększyło grono odstępców.
   ;D ;D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Gostek

Odp: CK Sieroty po pandemia szczepieniach COVID-19
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Luty, 2024, 16:56 »
Sorry, ale tego się nie da czytać, oczy wręcz krwawią. A niestety kiedy się to zobaczyło to już się nie da odzobaczyć  :o

No,jak to nie da się czytać . Przecież zawsze można tekst pisany na translatora wrzucić .😜


Offline Turbulent_Business

Odp: CK Sieroty po pandemia szczepieniach COVID-19
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Luty, 2024, 21:48 »
No,jak to nie da się czytać . Przecież zawsze można tekst pisany na translatora wrzucić .😜

Ale jaki jest jezyk orginalu? Z jakiego to przetlumaczyc?

A moze to trzeba by sie najpierw nacpac a potem czytac?
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: CK Sieroty po pandemia szczepieniach COVID-19
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Luty, 2024, 22:59 »


A moze to trzeba by sie najpierw nacpac ?

A może autor pisał już po ćpaniu  >:D


Offline Sebastian

Odp: CK Sieroty po pandemia szczepieniach COVID-19
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Luty, 2024, 08:52 »
   Więc w trybie natychmiastowym  ... "koledzy nadzorcy" ... zorganizowali mu komitet sądowniczy i został zdjęty z przywileju.
komitet sądowniczy za odmowę szczepionki na covida?

a jaką podstawę "strażnicowo-biblijną" podano?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Storczyk

Odp: CK Sieroty po pandemia szczepieniach COVID-19
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Luty, 2024, 09:07 »
A może autor pisał już po ćpaniu  >:D
Inteligencja nie boli :)
Mamy różne dysfunkcję, dysgrafia, dyslekcja .
Nie każdy z nas, miał możliwość skończyć studia  i być ą, i ę.
Szanujmy się





Offline Estera

Odp: CK Sieroty po pandemia szczepieniach COVID-19
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Luty, 2024, 18:46 »
komitet sądowniczy za odmowę szczepionki na covida?
a jaką podstawę "strażnicowo-biblijną" podano?
   Sebastianie.
   Szczegółów komitetu sądowniczego się nie dopytałam.
   Zarzut polegał na tym, że jako nieliczni jedyni na tak eksponowanym przywileju wyłamali się ze wskazówek ck.
   A wiadomo jakie było stanowisko watażki w tej kwestii.

   P.s.
   Chciałam zamieścić tu wypowiedź Splane z przemówienia w temacie szczepionek.
   Ale niestety, chyba plik jest za duży i nie przechodzi jako załącznik.


   
   
« Ostatnia zmiana: 27 Luty, 2024, 19:14 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Reskator

Odp: CK Sieroty po pandemia szczepieniach COVID-19
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Luty, 2024, 19:47 »
Giovanni DeSecca przewraca się w grobie słysząc o szczepieniach.
Ale Roszada zna zapewne więcej szczegółów i może coś napisze.
« Ostatnia zmiana: 27 Luty, 2024, 19:49 wysłana przez Reskator »


Offline Sebastian

Odp: CK Sieroty po pandemia szczepieniach COVID-19
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Luty, 2024, 19:51 »
   Zarzut polegał na tym, że jako nieliczni jedyni na tak eksponowanym przywileju wyłamali się ze wskazówek ck. 
czyli "rozpasanie" zwane dawniej "wyuzdaniem" :)

wysoko postawiony funkcjonariusz sekty nie może "mieć wyjebane" na to co mówi ciało kierownicze :)

a skoro "miał wyjebane" to go "wyjebano" ze stanowiska...

nic nowego pod słońcem :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: CK Sieroty po pandemia szczepieniach COVID-19
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Luty, 2024, 22:15 »
Poszedłem z radą Gostka i wrzuciłem do ChatGPT:

Oto bardziej zrozumiała wersja tego tekstu:

Praca to moja pasja, ale lubię też wyjazdy. Kiedy jestem w domu, raczej nie mam czasu na nudę, wszyscy są zadowoleni. Zawsze umiałem się dostosować do sytuacji, nawet gdy byłem aktywnym Świadkiem Jehowy. Potrafię zachować równowagę, aby nikt nie czuł się zaniedbany.

Muszę uważać, bo mam obok siebie ludzi, którzy chcieliby mnie przyciągnąć do ich wiary, ale już nie daję się wciągnąć. Moje zachowanie może pokrzyżować plany starszych, ale wiem, że irytuje każdego, kto słucha jehowickich kaznodziejstw. Jestem bardziej upierdliwy niż 9 osób razem.

Szczepienia mocno podzieliły społeczność. Choć odchodzę od nauk Pawła, nie oznacza to, że nie wierzę w Słowo Pana Jezusa. Nacisk na szczepienia był za duży, a teraz widzę, że sami ci, którzy promowali szczepienia, mają z nimi problemy.

Zdrowie publiczne jest poważne, ale niektórzy ludzie boją się skutków ubocznych. Cytuję lekarzy i naukowców, którzy mówią, że białka z preparatów genetycznych mogą być rozprzestrzeniane przez zaszczepionych, co prowadzi do niepokoju społecznego.

Moje głoszenie się zmniejsza, ale widzę, że więcej ludzi przestaje być aktywnych. NO (Nadzorcze Obwodu) odgrywa rolę w tej zmianie. Może wkrótce zobaczę ich działanie.

Świadkowie Jehowy starają się adaptować do nowej rzeczywistości, organizując spotkania online. Słyszałem, że strona internetowa poddaje się reorganizacji, aby skupić się na innych tematach niż szczepienia.

Jako społeczność jesteśmy otwarci na współpracę z służbami medycznymi. Publikujemy przypomnienia dotyczące przestrzegania miejscowych zasad związanych z COVID-19. Jednakże zdajemy sobie sprawę, że nasze wcześniejsze stanowisko w sprawie szczepień może wymagać ponownej oceny.