Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Informacja z dzisiaj, NO do usunięcia na razie tylko przecieki  (Przeczytany 580 razy)

Offline janeczek

Coś się dzieje albo przymiarki taka flara, zobaczmy co będzie lub już plan.
Organizacja nie daje rady przyciągają jak już 60+, a Afryka nie daje kasy.
W sobotę dostałem sms że szkolenie znajomy miał NO był tak niby przy okazji 70km w jedną stronę.
Dzisiaj z forum szkolenie starszych ma być, łącze elementy układanki a poza domem jestem i tylko telefon sms.
Był NO w listopadzie i w lutym ma być o co chodzi. to nie ja poznajdowałem linki filmy Roszada jak widzę pisze sporo na fejs.
Oby nie dawali rady tak na serio Norwegia klapa i obciach, te brody 3 starszych zapuściło tu gdzie jestem i u siebie.
Wyglądają słabo kłak rośnie prosto nie rozumieją że trzeba przygniatać kształtować
Jak golimy jest szybszy wzrost, przestajemy i wolniej kłaki rosną ale krzywe trzeba przycinać i powolutku kształtować.
Broda ma elementy wyczuwania wiatru zimna jak wąsy u kota mniej ale to to samo.
No rozumiecie broda to moja pasja i szczególnie mnie interesuje.
Do sedna NO chcą wywalić samochody sprzedać kasę zatrzymać zmienić strukturę, możliwe że ostracyzm obejdą nic konkretnego pewnego ale jest ruch szum i NO działają.        https://jwleaks.org/?fbclid=IwAR0bCaknf4oj3p94UWwUBRBOLCrOWMyeHfn9QcBsBJ8-t2caTkQxBAo0LLE       
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Światus

Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline paragraf4N wg.CK

Odp: Informacja z dzisiaj, NO do usunięcia na razie tylko przecieki
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Styczeń, 2024, 19:57 »
No, było by miło widzieć upadek z piedestału tych " wszechwiedzących i czego to niemogących ". Ach, a jak się odnajdą w nowej rzeczywistości ich żonki zawsze otoczone wianuszkiem pochlebców ? Proponuję w ramach oszczędności skreślić wszystkich pionierów "specjalnej troski" Bez nich rydwan też będzie nadal pędził.


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Informacja z dzisiaj, NO do usunięcia na razie tylko przecieki
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Styczeń, 2024, 20:53 »
Kilka dni temu widziałem zamkniętą na cztery spusty salę królestwa na sprzedaż w Warwick. Tym w Anglii. Zabawne.
nihilista


Online Reskator

Odp: Informacja z dzisiaj, NO do usunięcia na razie tylko przecieki
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Luty, 2024, 04:46 »
Kilka dni temu widziałem zamkniętą na cztery spusty salę królestwa na sprzedaż w Warwick. Tym w Anglii. Zabawne.


Warszawa jak Warwick też ma "War"(wojna) w nazwie jakże trafne dla tego miasta  .
Pyrzypominając choćby daty 1794,1830,1863,1920,1939 czy powstanie 1944.
Syrenka ma też symbole wojny tarcza i miecz -jakże odpowiednia symbolika
A jakie plany ma CK dotyczące sal w Warszawie wyburzają sprzedają może ktoś wie?
« Ostatnia zmiana: 01 Luty, 2024, 05:45 wysłana przez Reskator »