Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dyskusje polityczne.  (Przeczytany 507 razy)

Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Dyskusje polityczne.
« dnia: 27 Styczeń, 2024, 23:02 »
Witam Wszystkich użytkowników tego forum. Zrobiłem jakiś czas temu ankietę o zapatrywaniu się użytkowników tego forum na tematy polityczne. Postanowiłem wstępnie, pomimo, że użytkownicy w większości życzyli sobie, żeby takie tematy nie były na tym forum, a na pewno, żeby nie były tematami dominującymi, dopuścić spontaniczne dyskusję na tematy polityczne. Jednak zauważyłem że nie ma to sensu. Są na tym forum osoby, które takie wątki sprowadzają do pyskówek. Dlatego proszę o nie zamieszczanie wątków politycznych. Nikomu to nie służy, a tylko powoduje spory. Zachowajmy dla siebie nasze sympatie polityczne i nie dyskutujmy o nich. To nie prowadzi do niczego dobrego.
Pozdrawiam Wszystkich.
« Ostatnia zmiana: 27 Styczeń, 2024, 23:07 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Reskator

Odp: Dyskusje polityczne.
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Styczeń, 2024, 05:47 »
Tu bym polemizował!
Nie możemy zachowywać się tak jak w Rosji czy Korei Północnej i kneblować usta wszystkim forumowiczom żyjemy naprawdę w dynamicznych czasach nie wiemy co będzie jutro za tydzień czy miesiąc w kraju a to przecież dotyczy i nas exów.Są pyskówki to neutralizuje się agresora i usuwa z wątku tak jest praktykowane na innych forach a nie karze wszystkich bo dwóch robi wycieczki personalne.Ogrodnik jak zobaczy chwast między kwiatami czyż nie wycina chwast zamiast cały klomb.
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń, 2024, 06:09 wysłana przez Reskator »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Dyskusje polityczne.
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Styczeń, 2024, 10:42 »
Ankieta która była na forum, pokazała, ze większość nie chce żeby dyskusje polityczne dominowały to forum. Wystarczająco zapalnym tematem jest religia, wiara w Boga, czy też jej brak. Dołożenie do tego jeszcze polityki to istna beczka prochu. Jest wiele grup dyskusyjnych zwolenników tej czy innej opcji politycznej. A ja nie mam zamiaru więcej otrzymywać tak rynsztokowych wiadomości na PW, jakie otrzymywałem od usera "urgent" czy niedawno od "debaty", które opublikowałem, żeby pokazać Wszystkim jakimi ludźmi z zerową kulturą byli ww., tylko dlatego że ukrócałem ich cyniczne odnoszenie się do przeciwników w dyskusji.
Dlatego, przynajmniej na razie, dopóki sytuacja polityczna w naszym kraju nie wystygnie i emocje zwolenników poszczególnych frakcji nie ostygną, myślę, że najlepszym sposobem będzie powstrzymanie się od polityki.
Restaktor. To jest właśnie wg mnie "wyrwanie chwastu", a nie całego klombu.
Pozdrawiam Wszystkich.
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń, 2024, 10:46 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline darew

Odp: Dyskusje polityczne.
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Styczeń, 2024, 11:03 »
Dyskusja to wymiana różnych poglądów.
Tutaj można wyrażać poglądy tylko jednej opcji a zwolennicy, którzy starają się polemizować z tymi poglądami są po prostu eliminowani.
To nie dyskusja to studium strażnicy  ;D ;D


Offline Roszada

Odp: Dyskusje polityczne.
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Styczeń, 2024, 11:27 »
Mało to jest forów politycznych w necie? ;)

Jak ja bym sobie chciał o tym pogadać, to bym na takie forum zawitał. :)
Albo bym sobie na facebook założył profil polityczny i dyskutował, jak ponoć Wałęsa, 24 godz na dobę. ;D


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Dyskusje polityczne.
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Styczeń, 2024, 11:36 »
Dyskusja to wymiana różnych poglądów.
Tutaj można wyrażać poglądy tylko jednej opcji a zwolennicy, którzy starają się polemizować z tymi poglądami są po prostu eliminowani.
To nie dyskusja to studium strażnicy  ;D ;D
Forum istnieje prawie 9 lat. Prawie 8 lat jestem tu adminem. Wielu się przez to forum przewinęło. Wielu takich którzy próbowali na siłę eksponować swoje poglądy pożegnało się z tym forum. Wielu malkontentów mnie obrażało i mieszało z błotem, tylko dlatego że ukrócałem ich zapędy.
Jeżeli twierdzisz że na tym forum mogą wyrażać swoje poglądy tylko zwolennicy jednej opcji, to się mylisz. Na tym forum nie ma miejsca dla osób które nie potrafią kulturalnie wyrażać swoich poglądów i z powodu braku siły argumentów, stosują argument siły, czyli w tym wypadku wycieczek personalnych.
Jak nie podobają Ci się zasady na tym forum to napisz do właściciela (mav) niech on zdejmie mnie z administrowania i obsadzi na tym miejscu kogoś wskazanego przez np Ciebie.
Lecz wiedz jedno. Przez te lata wielu malkontentów tu było, wielu już ich nawet pamięta po odeszli sączyć jad gdzie indziej. I zapewniam Cię że jeszcze wielu będzie i też odejdą.
Powtarzałem i będę powtarzał. Nikt tu nikogo nie zmusza do przebywania tutaj. Mi jak się nie podoba film w kinie to wychodzę, a nie piszę skargi do dyrekcji kina, że w moim mniemaniu wyświetla szmirę.
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń, 2024, 11:39 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline darew

Odp: Dyskusje polityczne.
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Styczeń, 2024, 12:20 »
Jeżeli twierdzisz że na tym forum mogą wyrażać swoje poglądy tylko zwolennicy jednej opcji, to się mylisz. Na tym forum nie ma miejsca dla osób które nie potrafią kulturalnie wyrażać swoich poglądów i z powodu braku siły argumentów, stosują argument siły, czyli w tym wypadku wycieczek personalnych.
Człowieku tępisz ludzi o innych poglądach. Pozwalasz na wycieczki personalne zwolenników twoich pogladów a innych temperujesz.
Czy mam pokazać Ci wpisy Lu_Ke Sky_Walkera porównujące moje poglądy do małego, starego człowieka z demencją?
Nazywanie ich mimo że dotyczyły kwestii prawnych- pisowskimi mądrościami.
To dla Ciebie jest kulturane wyrażanie swoich poglądów?
A za co dałeś mi ostrzeżenie?
"Nemo: Za ten wpis:  https://sjwp.pl/index.php?topic=12079.msg256076#msg256076
Otrzymujesz ostrzeżenie. Używasz języka którym posługują się fani byłej władzy. (pachołki, mięsniaki).
Każdy Twój następny wpis w takim tonie będzie skutkował moderacją.?"

Nie spodobały Ci się nazwanie umięśnionych ludzi, którzy bez podstaw prawa włamują się do publicznej instytucji - mięśniakami i pachołkami swoich zleceniodawców.
Traktujesz  zupełnie stronniczo użytkowników forum i szukasz batów aby uciszać tych, którzy mają odmienne poglądy
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń, 2024, 12:41 wysłana przez darew »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Dyskusje polityczne.
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Styczeń, 2024, 12:43 »
Tak jak Ci napisałem. Pisz do mav-a że nie podoba Ci się admin. Niejednego pieniacza na tym forum przeżyłem i pewnie jeszcze niejednego przeżyję. A Twoje wywody o "włamywaniu się do instytucji publicznych" Pozwolisz że nie skomentuję, bo tego się nie da skomentować.
Dlatego na tym forum nie będzie tematów politycznych. Wtedy okaże się kto z nowo zarejestrowanych wszedł tutaj, żeby pisać o tematach świadkowskich bo ten temat go interesuje, a kto jest zwykłym trollem który tu wpadł z jednym celem, żeby wprowadzać zamęt.
Przeczytaj jeszcze raz moje ostatnie zdanie w moim poprzednim wpisie.
Traktujesz  zupełnie stronniczo użytkowników forum i szukasz batów aby uciszać tych, którzy mają odmienne poglądy
Ile razy ja to słyszałem od wszelkiej maści pieniaczy i malkontentów. Przywykłem. A to że tak długo jestem adminem, chyba zaprzecza Twojemu poglądowi na mnie.
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń, 2024, 12:45 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline pab

Odp: Dyskusje polityczne.
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Styczeń, 2024, 13:04 »
Dobre, dobre - napomnienie za używanie języka którym posługują się fani byłej władzy
Tak jak w orgu napomnienie za niewłaściwy język tego świata.
Trzeba na forum wprowadzić jednomyślną czysta mowę.:o
Kiedyś było zgromadzenie pod hasłem "Czysta Mowa"  ;D

https://pl.wikipedia.org/wiki/Czysta_mowa
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń, 2024, 13:06 wysłana przez pab »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Dyskusje polityczne.
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Styczeń, 2024, 13:38 »
Dobre, dobre - napomnienie za używanie języka którym posługują się fani byłej władzy
Tak jak w orgu napomnienie za niewłaściwy język tego świata.
Trzeba na forum wprowadzić jednomyślną czysta mowę.:o
Kiedyś było zgromadzenie pod hasłem "Czysta Mowa"  ;D

https://pl.wikipedia.org/wiki/Czysta_mowa
Wyrwałeś coś z kontekstu. Zapomniałeś dopisać jakie to słowa (pachołki, mięśniaki) To są określenia które mają na celu zdyskredytować daną osobę.
Kończąc, bo widzę że zaczyna się łapanie za słówka, dodam tylko... Pkt 1:19 reg. Myślę, że ten punkt regulaminu, który każdy rejestrujący się na forum musiał zaakceptować wyjaśnia wszystko.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Reskator

Odp: Dyskusje polityczne.
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Styczeń, 2024, 17:41 »
Mało to jest forów politycznych w necie? ;)

Jak ja bym sobie chciał o tym pogadać, to bym na takie forum zawitał. :)
Albo bym sobie na facebook założył profil polityczny i dyskutował, jak ponoć Wałęsa, 24 godz na dobę. ;D

Roszado przyjacielu ale ja chcę porozmawiać o kwiatach,kraju,świecie z byłymi świadkami Jehowy czy to coś złego,nagannego przyjacielu drogi.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Dyskusje polityczne.
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Styczeń, 2024, 18:11 »
Zapytam się z pewną nieśmiałością, czy można  używać języka którym posługują się fani obecnej władzy władzy?


Offline Sebastian

Odp: Dyskusje polityczne.
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Styczeń, 2024, 18:14 »
Zapytam się z pewną nieśmiałością, czy można  używać języka którym posługują się fani obecnej władzy władzy?
lepiej nie :) gdyż może być łatwo pomylony z językiem dawnej władzy :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Dyskusje polityczne.
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Styczeń, 2024, 18:18 »
Wrzucę tu coś dla rozluźnienia


Offline Gremczak

Odp: Dyskusje polityczne.
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Styczeń, 2024, 18:19 »
Ankieta która była na forum, pokazała, ze większość nie chce żeby dyskusje polityczne dominowały to forum.
Pozdrawiam Wszystkich.
Nie rozumiem skąd to stwierdzenie ,że tematy polityczne miały by dominować na forum?
Rzeczywistość pokazuje ,że to mały ułamek procenta.