DYSKUSJE DOKTRYNALNE > BIBLIA - DYSKUSJE.....

Czy Piotr Andryszczak sie czepia i nie jest w mały stopni konsekwętny?

<< < (12/12)

donadams:
Myślę, że z formalnego punktu widzenia Piotr Andryszczak jest osobą publiczną. Jako autor i działacz musi liczyć się z krytyką oraz pojawianiem się swojego imienia i nazwiska w domenie publicznej. Jest to bezpośrednio wynikiem podjętych przez niego działań.

Moim zdaniem też jednak warto zamknąć ten wątek (jako wyczerpany, każdy powiedział co miał powiedzieć).

darew:
Nie no, serio?
Jeszcze wczoraj w temacie Światusa próbowałeś mi wmawiać, że moja uwaga, o gorliwej aktywności katolików na tym forum, może świadczyć o chęci uprawiania przez nich swojej ewangelizacji, jest w gruncie rzeczy próbą ograniczania wolności.
A teraz w temacie, w którym Kyuubi polemizuje z poglądami jednego z tych gorliwców i są to poglądy jak najbardziej związane ze świadkami Jehowy, proponujesz zamknąć dyskusję?
Nie zauważasz ani odrobiny niekonsekwencji w swoim sposobie myślenia?  ;D

Piotr Andryszczak swoje poglądy, łącznie z odkryciem części swojej prywatności wystawia publicznie na swojej stronie internetowej
https://piotrandryszczak.pl/
Forum jest ponoć o świadkach Jehowy. Ale wygląda na to, że o poglądach Morrisa, Jacksona, Letta, Herda. Loscha, Sandersona itd. prezentowanych na https://www.jw.org/pl/ można pisać do woli. Ba można nawet krytykować ich wygląd, strojenie min, jakie alkohole lubią i ile mogą wypić itd.
Ale o tych, którzy poświęcają znaczną część swojego życia na krytykę tychże panów, pisząc liczne książki i artykuły udestępniając je publicznie, to lepiej nie pisać bo nie daj Boże może im sie to nie spodobać i mogą mieć pretensje.
A wątki o nich "warto zamknąć ..... (jako wyczerpany, każdy powiedział co miał powiedzieć)"

Nie ma to jak wolność w rozumieniu co niektórych exświadków !

Profesor Tutka:
Darew,nie rozumiesz?Są sprawy o których rozmawiać nie wypada.(To sarkazm jest).

donadams:

--- Cytat: darew w 14 Styczeń, 2024, 09:49 ---Nie no, serio?
Jeszcze wczoraj w temacie Światusa próbowałeś mi wmawiać, że moja uwaga, o gorliwej aktywności katolików na tym forum, może świadczyć o chęci uprawiania przez nich swojej ewangelizacji, jest w gruncie rzeczy próbą ograniczania wolności.
A teraz w temacie, w którym Kyuubi polemizuje z poglądami jednego z tych gorliwców i są to poglądy jak najbardziej związane ze świadkami Jehowy, proponujesz zamknąć dyskusję?
Nie zauważasz ani odrobiny niekonsekwencji w swoim sposobie myślenia?  ;D

Piotr Andryszczak swoje poglądy, łącznie z odkryciem części swojej prywatności wystawia publicznie na swojej stronie internetowej
https://piotrandryszczak.pl/
Forum jest ponoć o świadkach Jehowy. Ale wygląda na to, że o poglądach Morrisa, Jacksona, Letta, Herda. Loscha, Sandersona itd. prezentowanych na https://www.jw.org/pl/ można pisać do woli. Ba można nawet krytykować ich wygląd, strojenie min, jakie alkohole lubią i ile mogą wypić itd.
Ale o tych, którzy poświęcają znaczną część swojego życia na krytykę tychże panów, pisząc liczne książki i artykuły udestępniając je publicznie, to lepiej nie pisać bo nie daj Boże może im sie to nie spodobać i mogą mieć pretensje.
A wątki o nich "warto zamknąć ..... (jako wyczerpany, każdy powiedział co miał powiedzieć)"

Nie ma to jak wolność w rozumieniu co niektórych exświadków !

--- Koniec cytatu ---

Nie dziwi mnie to, że nie zrozumiałeś tego co napisałem. Przeczytaj jeszcze raz, co napisałem w poście, do którego się odnosisz, bo najwyraźniej przeczytałeś coś innego, niż ja napisałem. Nie będę się powtarzać na ten temat i pominę już odniesienie się do tego, co piszesz, bo musiałbym drugi raz napisać to samo, a nie mam tego w zwyczaju.

Natomiast zgadzam się z Nemo, że wątek może być odebrany w różny sposób przez osobę, która de facto została z tego forum wyproszona, wobec tego ciągnięcie go w nieskończoność jest moim zdaniem pretensjonalne. Zwolennicy i przeciwnicy napisali to, co uważali - bez cenzury - i chyba już starczy.

Na szczęście to nie ja jestem moderatorem i nie muszę podejmować tej decyzji.

Nemo:

--- Cytat: donadams w 14 Styczeń, 2024, 10:29 ---Na szczęście to nie ja jestem moderatorem i nie muszę podejmować tej decyzji.

--- Koniec cytatu ---
Widzę że jednak ten wątek, zresztą jak i inne w ostatnich czasach staje się niczym innym jak przepychanką. To raz. Dwa. Jak ktoś chce polemizować o panu Andryszczaku, to najlepiej niech to robi na jego stronie, żeby ta osoba mogła się do tego odnieść. Wątek zamykam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej