Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Honorowe krwiodawstwo  (Przeczytany 5787 razy)

Gorszyciel

  • Gość
Odp: Honorowe krwiodawstwo
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Styczeń, 2017, 14:40 »
Nie tylko kwestia krwi jest obnażeniem hipokryzji śJ, ale też wszelkie akcje charytatywne, kwesty np: WOŚP. Nie wspierają tego dzieła, bo nie mieszają się do świata. Ale ze sprzętu za te pieniądze kupionego korzystają bez wyrzutów sumienia  >:(

Ja znam siostrę-ŚJ, która bardzo aktywnie się angażuje aktywnie w działalność jakiejś innej fundacji dobroczynnej, zbierającej kasę na chore dzieci. Aktualnie jest jej udzielana pomoc duchowa przez dojrzałych duchowo chrześcijan :P Ona beton w WTS - ciekawe, jak to się skończy...


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Honorowe krwiodawstwo
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Styczeń, 2017, 18:40 »
Ja znam siostrę-ŚJ, która bardzo aktywnie się angażuje aktywnie w działalność jakiejś innej fundacji dobroczynnej, zbierającej kasę na chore dzieci. Aktualnie jest jej udzielana pomoc duchowa przez dojrzałych duchowo chrześcijan :P Ona beton w WTS - ciekawe, jak to się skończy...


Żeby się przestała udzielac? :)
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Honorowe krwiodawstwo
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Styczeń, 2017, 22:15 »


Żeby się przestała udzielac? :)

No tak. Zgodnie z radami - chyba jakiś list starsi z mojego zboru nadinterpretaują ;p


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Honorowe krwiodawstwo
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Styczeń, 2017, 22:55 »
No tak. Zgodnie z radami - chyba jakiś list starsi z mojego zboru nadinterpretaują ;p

Rozmiem, że ma sie udzielać... tylko inaczej... dla braci najmniejszych z USA. :)
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),