Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Strona z fotkami  (Przeczytany 433 razy)

Offline janeczek

Strona z fotkami
« dnia: 22 Listopad, 2023, 20:46 »
Ludzie jak się nudzą to tworzą takie miejsca, taką podpowiedzi dostałem i powiem że rozumiem dlaczego CK ostrzega przed zbytnim siedzeniem w portalach społecznościowych.
Są miejsca na świecie liberalne spódniczki buciory torebka pomiędzy nogani.
Mnie za brodę nękali a tu luz i na innych fotkach też to widać, tylko ta torba pomiędzy nogami po co czemu nie obok.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100083124531567&sk=photos
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline pab

Odp: Strona z fotkami
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Listopad, 2023, 20:51 »
To Szkoci przecież Szkoci. O co chodzi ?


Offline debata

Odp: Strona z fotkami
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Listopad, 2023, 21:22 »
Czy to foto aby na pewno ze zgromadzenia?
Czy to są świadkowie?


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: Strona z fotkami
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Listopad, 2023, 07:53 »
Czy to foto aby na pewno ze zgromadzenia?
Czy to są świadkowie?
Widać, że nigdy nie byłeś ŚJ. Czemu na to forum przyszedłeś?


Offline Gostek

Odp: Strona z fotkami
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Listopad, 2023, 10:54 »
Tak to są szkoccy bracia. Niektórzy chętnie się w stroje ludowe na kongresach przebierają. Znam nawet braci, którzy z Polski przyjechali do Niemiec i dosłownie po krótkim pobycie w tym kraju na kongresach przebierali się w stroje bawarskie 🤔. Jednak oni sami mieszkali w północnych Niemczech. Inni bracia jak ich na kongresie tak ubranych zobaczyli, to piali z zachwytu. On był starszym w bardzo młodym wieku a jego żona jest królową, siostra Jezusa, też bardzo młodziutka.
Jestem tylko ciekawy, gdyby w takich strojach na co dzień chodzili po ulicy, jakby to było odbierane przez innych. 😂

Wydaje mi się, że to całe przebieranie się i małpowanie innych na kongresach daje im taką złudną nadzieję poczucia bycia niezależnym, daje taką wolność w osobistym wyborze stroju. Oczywiście jest to tylko na czas kongresów. Potem przychodzi ponownie reżim, jeśli idzie o odpowiednie noszenie szat wierzchnich. Ba nawet fryzury mają być takie jakie chce tego niewolnik. A o noszeniu brody to już można całkiem zapomnieć.

Co do torebeczki, to jest to nieodzowny element stroju. Król Karol jak ubiera się w strój ludowy, to też nosi terebkę pośrodku. 😁

« Ostatnia zmiana: 23 Listopad, 2023, 11:18 wysłana przez Gostek »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Strona z fotkami
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Listopad, 2023, 11:55 »
(mtg): czyli na kongresach (Ww) nowe światło - PRZEKLĄD MODY na wybiegu   >:D >:D


Offline Gostek

Odp: Strona z fotkami
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Listopad, 2023, 12:34 »
(mtg): czyli na kongresach (Ww) nowe światło - PRZEKLĄD MODY na wybiegu   >:D >:D

Tak, tylko co by zrobili ci przebierańcy, gdyby im tego wierchuszka zabroniła. Gdyby padły słowa dezaprobaty z Worwick, to pewnie wszyscy jak na komendę powskakiwaliby  w garnitury, sukienki i krawaty pod szyją. 🤓


Offline BetMan

Odp: Strona z fotkami
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Listopad, 2023, 14:12 »
Zdjęcia ok, tylko szkoda aż tylu zindoktrynowanych ludzi i to z wielu krajów, a dzieci to już podwójnie żal


Offline debata

Odp: Strona z fotkami
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Listopad, 2023, 16:28 »
Widać, że nigdy nie byłeś ŚJ. Czemu na to forum przyszedłeś?
Oczywiście jak zawsze masz rację. Kongresy, konwencje to tylko wiedeńskie i genewskie itp. były.
A na to forum na pewno przyszedłeś aby tylko o śJ rozmawiać.
A nie tam wyzywać forumowiczy o innych poglądach od płatnych ruskich trolli albo żeby wyganiać ich z forum i wysyłać do psychiatryków.
Ciekaw jestem jak długo administracja będzie udawać że tego nie widzi. W zamian za to będzie wyrzucać żartobliwe wpisy innych na cmentarz, dając za nie ostrzeżenia,
« Ostatnia zmiana: 23 Listopad, 2023, 16:55 wysłana przez debata »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Strona z fotkami
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Listopad, 2023, 19:36 »
Oczywiście jak zawsze masz rację. Kongresy, konwencje to tylko wiedeńskie i genewskie itp. były.
A na to forum na pewno przyszedłeś aby tylko o śJ rozmawiać.
A nie tam wyzywać forumowiczy o innych poglądach od płatnych ruskich trolli albo żeby wyganiać ich z forum i wysyłać do psychiatryków.
Ciekaw jestem jak długo administracja będzie udawać że tego nie widzi. W zamian za to będzie wyrzucać żartobliwe wpisy innych na cmentarz, dając za nie ostrzeżenia,
Jestem adminem na tym forum pewnie już z 8 lat. Z niejednym trollem musiałem sobie radzić. A byli tacy co to osądzali administrację forum od czci i wiary, a ich jedynym wątpliwym wkładem w to forum, było zabagnianie wątków, podżeganie do kłótni i pisanie całkowicie nie w temacie forum. Niejeden twierdził, że wysadzi mnie w kosmos, bo ja, czy inny admin, lub mod przeszkadza mu w trollowaniu, bo przecież on nie łamie regulaminu, bo rzekomo nikogo nie obraża. Wszyscy ci już dawno pożegnali się z tym forum. Ty dodatkowo masz jakieś takie dziwne hobby, że raportujesz wszystko co choćby w najmniejszym stopniu wg Ciebie uwłacza Ci.
Zrozum, że to jest forum byłych śJ a nie wolna grupa dyskusyjna o wszystkim i o niczym. A Ty twierdzisz, że ze ŚJ nie masz nic wspólnego. To tak jakbyś na forum motoryzacyjnym pisał o gotowaniu. Admin pewnie podziękowałby Ci od razu. W swoich raportach przytaczasz jaki to punkt regulaminu złamał dany wpis, z czym ja osobiście się nie zgadzam. Tym razem ja przytoczę Ci punkt regulaminu. 1:19
Cytuj
Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, napisz o tym w prywatnej wiadomości do administratora forum. Decyzje administratora są ostateczne.
Nie podoba Ci się ze dostałeś ostrzeżenie? Spójrz na pkt 1:19 który przytoczyłem powyżej. Myślę też że gdybym niesłusznie administrował tym forum, to jego właściciel już dawno by mi podziękował.
« Ostatnia zmiana: 23 Listopad, 2023, 19:52 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: Strona z fotkami
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Listopad, 2023, 16:02 »
Nemo i Sebastiana najbardziej cenię na tym forum za ROZSĄDEK.
Za inne rzeczy również lecz za ROZSĄDEK przede wszystkim  :)