BIBLIOTEKA > WARTO WIEDZIEĆ - WARTO ZNAĆ

książka Rolfa Furuliego w języku polskim?

(1/3) > >>

DreamM@ster:
Witam drodzy odstępcy :) Orientuje się ktoś czy są jakieś plany wydania książki Furuliego w języku polskim?
Pozdrawia Opętany przez demony podły odstępca :D

Nadaszyniak:
(mtg): tytuł  >:D >:D >:D

Szwejk (dawniej Gorolik):
Zapewne chodzi o jego epokowe dzieło "Moja ukochana religia". Podejrzewam że nikt by nie chciał  jej wydać. Swego czasu (kilka lat temu) tłumaczyłem ją mu na polski, na jego własną prośbę. Wtedy to było 1 wydanie, teraz jest dostępne (już za darmo) już trzecie (po angielsku). Problem w tym, że nadal wierzy że SJ to religia prawdziwa i tej tezy broni w książce, tyle że według niego obecne CK odeszło od "prawdziwej wiary". Nigdy nie skorzystał z mojego tłumaczenia, a u mnie się niestety nie przechowało. On sam przestał się do mnie odzywać, jak dowiedział się że już nie wierzę w preegzystencję Jezusa. Ale wcześniej zdążył mi sprezentować swoje inne dzieło (papierowe wydanie) o Tetragramie, po trzecim fałszywym argumencie też porzuciłem tłumaczenie.

Turbulent_Business:
Furuliego polecam sobie odpuscic. To jest taki wykret, ze jego pomysly mozna poczytac jedynie w celach humorystycznych.

Jak chcesz, to mozesz wejsc tu: https://mybelovedreligion.no/categories/ i uzyc sobie automatycznego tlumacza.

Juz chyba lepiej od tego wykreta posluchac naszych rodzimych prywaciarzy, chociaz ich osobiscie bardzo ciezko mi sie slucha, przynajmniej tych ktorzy na sile ewangelizuja (a takich jest wiekszosc).

Szwejk (dawniej Gorolik):
Dokładnie. Nakopiował z artykułów Strażnic z lat swojej młodości. Np. szeroko się rozpisuje o 'biblijnmych' i 'niebiblijnych' powodach do wykluczenia. Nie zająknie się o nieludzkim traktowaniu wykluczonych. A to przecież ten czynnik jest kluczowy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej