Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dwóch proroków z Objawienia obecnych na ziemi.  (Przeczytany 348 razy)

Offline Fantom

Dwóch proroków z Objawienia obecnych na ziemi.
« dnia: 07 Październik, 2023, 10:32 »
 Przypadkiem natrafiłem na chyba nowy ruch religijny. ŚJ mają konkurencję. Nie tylko oni mają kontakt z Bogiem i nie tylko oni mówią światu o Jehowie. Prorocy z dredami:).
 Link do samodzielnego tłumaczenia dla ciekawskich. https://repentusa.net/prophecy-alerts-by-the-2-witnesses-of-revelation-11-elijah-the-most-dreadful-prophet-of-jehovah-yhwh/

 Zobaczcie jakie tłumy witają proroka. Podobnie jak na kongresach u ŚJ. Radość tłumu, dobra organizacja, maseczki na twarzach. Zatem to mit, że tylko ŚJ głoszą Jehowę:). https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=r38qA9wy3Ss THE TWO DREADFUL MIGHTIEST MIGHTIEST PROPHETS OF JEHOVAH YAHWEH ENTERING

Tu tak jakby ich taki kongres. https://www.youtube.com/watch?v=A-luJzyvbak

 Przy okazji pokazać wózkowym:).
« Ostatnia zmiana: 07 Październik, 2023, 10:39 wysłana przez Fantom »
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Gostek

Odp: Dwóch proroków z Objawienia obecnych na ziemi.
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Październik, 2023, 12:16 »
Niech zaczną jeszcze po domach chodzić 😁 Jak widać, to w dniach ostatnich robi im się konkurencja o względy samego Boga.
A jeśli chodzi o filmy, to Świadkowie Jehowy chyba już przegrali z Kościołem Boga Wszechmocnego, bo ten już zrobił setki filmów, w tym również w języku polskim.




Offline debata

Odp: Dwóch proroków z Objawienia obecnych na ziemi.
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Październik, 2023, 13:18 »
Bieda, głód a prorocy przyjeżdzają wypasioną furą i jeszcze im czerwone dywany pod nogi rozkładają.
Super!


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Dwóch proroków z Objawienia obecnych na ziemi.
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Październik, 2023, 16:01 »
Słaba strona internetowa. Chciałem wpłacić jakieś pieniążki i nie znalazłem żadnego przycisku. Wolę JW.org, tam wszystko czytelnie z kasą.


Offline karyma

Odp: Dwóch proroków z Objawienia obecnych na ziemi.
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Październik, 2023, 00:49 »
przejrzałęm stronę w tym dział z "wypełnionymi" proloctwami. Przepowiadzieli trzesięnia ziemi i pożary , raz na rok czy dwa przed wydarzeniem innym razem bardzo krótko. Na terenach niestabilnych tektonicznie trzesięnia się po prostu zdarzają i każde proloctwo się w końcu spełni. Sezony na pożary też bywają. Co do proloctw krótkoterminowych, cóż, czasem nauka też to przewiduje i ostrzega...
Prorocy przewidzieli też pierścieniowe zaćmienie słońca  26 grudnia 2019 widoczne głównie na bliskim wschodzie i Azji. niezła sztuczka ale robi już jakby mniejsze wrażenie niż w starożytnym Egipcie.  Ja natomiast przewiduję najbliższe zaćmienie słońca widoczne z Polski  29 marca 2025.
Proroki przewidzieli też... zderzenie gwiazd neutronowych. Nie jestem pewien czy astronomia potrafi to przewidzieć ale jedno jest pewne. te gwiazdy zderzyły się zanim proroki się urodziły tylko że teraz to dopiero widać z Ziemi.

z rzeczy które maja się dopiero wydarzyć to wojna nuklearna między Izraelem a Iranem. Póki co (oficjalnie) Iran nie ma broni nuklearnej i i zdarza się że ginie ktoś związany z programem nuklearnym albo coś im się psuje lub wybucha , więc taka wojna nieprędko.