Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kampania w mediach  (Przeczytany 341 razy)

Offline janeczek

Kampania w mediach
« dnia: 01 Wrzesień, 2023, 12:40 »
Profesjonalne działanie muszą mieć taki dział, kasę ludzi to wymaga działań celowanych.
Ta patrząc z boku kłamią ale z jaką powagą, bilbordów jeszcze nie widziałem z jw,ork ale to kwestia czasu.

Świadkowie Jehowy z Lublina i okolic od jutra ruszają z Ogólnoświatową kampanią:”Czym Jest Królestwo Boże” . Kampania równocześnie będzie realizowana we wszystkich zakątkach Naszego Globu.
Mariola Korczyńska życzliwie się uśmiecha i sprawdza swój tablet przed zapukaniem do pierwszych drzwi tego dnia. Mariola ma coś istotnego do omówienia z mieszkańcami w swojej okolicy. W przypadku gdy będą oni zainteresowani pozostawi im dodatkowe informacje w formie elektronicznej lub papierowej. Mariola Korczyńska uczestniczy w kampanii, ale nie na rzecz samej siebie czy kogoś innego.

Mieszkanka Lublina jest jednym z blisko 9 milionów Świadków Jehowy, którzy biorą udział w ogólnoświatowej kampanii mającej na celu zwrócenie uwagi na jedyne rozwiązanie gwarantujące lepszy rząd: Królestwo Boże.

 „Ludzie dzisiaj potrzebują bezpieczeństwa, pokoju i upatrują tego w rządach. Zaplanowałam większy udział w kampanii, żeby dotrzeć do jak największej liczby mieszkańców w mojej okolicy z informacją o Bożym rządzie – Królestwie Bożym, powiedziała Mariola Korczyńska.
Niepokojące wydarzenia z ostatnich lat sprawiają, że brakuje nam stabilności i poczucia bezpieczeństwa. Wielu ludzi uważa, że potrzebujemy lepszych rządów – mówi Robert Warda rzecznik Świadków Jehowy w regionie lubelskim. Dobra wiadomość jest taka, kontynuuje Robert Warda, że Jezus Chrystus jako Król w Królestwie Bożym będzie doskonałym władcą, który zarówno chce, jak i potrafi rozwiązać wszystkie trapiące nas problemy. Nasza kampania okaże się dla mieszkańców Lublina orędziem pełnym otuchy i nadziei na lepsze czasy pod panowaniem Jezusa Chrystusa”.

https://tulublin.pl/2023/08/31/swiadkowie-jehowy-od-1-wrzesnia-ruszaja-z-ogolnoswiatowa/?fbclid=IwAR14LhwpAnvyiEmkTpIdMSdPxvEO-x8RLhjFnUAJOH7_KJsiZ7z8cO1GtT0
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 858
  • Polubień: 648
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Odp: Kampania w mediach
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Wrzesień, 2023, 12:44 »
Nasza kampania okaże się dla mieszkańców Lublina orędziem pełnym otuchy...
Pełnym otuchy??? Że według nich nic się dzisiaj nie da zrobić aby polepszyć swoje zycie? Tylko trzeba czekać na Armagedon?
Ufff... co za ulga, jaka otucha  :o
Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]


Offline Światus

Odp: Kampania w mediach
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Wrzesień, 2023, 16:18 »
Podczas kampanii będzie rozpowszechniana Strażnica z 2020 r. o Królestwie Bożym.
Zrobiłem zestawienie okładek numerów z tego roku.
Jestem ciekawy, czy znajdziecie 1 różnicę;)
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Opatowianin

Odp: Kampania w mediach
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Wrzesień, 2023, 17:03 »
Podczas kampanii będzie rozpowszechniana Strażnica z 2020 r. o Królestwie Bożym.
Zrobiłem zestawienie okładek numerów z tego roku.
Jestem ciekawy, czy znajdziecie 1 różnicę;)

Brak informacji o roku wydania Strażnicy o Królestwie Bożym :)
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień, 2023, 17:21 wysłana przez Opatowianin »


Offline Światus

Odp: Kampania w mediach
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Wrzesień, 2023, 17:21 »
Brak informacji o roku wydania Strażnicy o Królestwie Bożym :)

Trafiony, zatopiony!
Wygrywasz wycieczkę w dowolnie wybrane miejsce na świecie na koszt własny...  :)

Jak mówi stary dowcip:
Jak jaskiniowcy rozpalali ogień?
Układali kawałki drewna, uderzali krzemieniem o krzemień, a pod spód podkładali stare gazety.  ;D
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline donadams

Odp: Kampania w mediach
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Wrzesień, 2023, 18:42 »
Ciekawe. Jeśli rzeczywiście tak jest też w wersjach drukowanych, to by było całkiem niezłe planowanie z ich strony.

Ale są też możliwe inne rozwiązania. Na przykład gdy były wydane w 2020 roku, miały naniesiony numer, a teraz zastosowali dodruk i postanowili go usunąć. Możliwe też, że usunęli go tylko z elektronicznego wydania.

Ale pewnie tego się nie dowiemy, bo raczej na marne poszukiwać tu posiadacza oryginału czasopisma sprzed 3 lat.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.