Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: OGŁOSZENIE - 25 Sierpnia 2023  (Przeczytany 481 razy)

Offline Światus

OGŁOSZENIE - 25 Sierpnia 2023
« dnia: 30 Sierpień, 2023, 16:17 »
    Obrodziło latoś w ogłoszenia. Tym razem zapraszamy na wycieczkę do Betel.
Proszę się nie pchać! Chętni powinni zabrać ze sobą składane krzesełka wędkarskie lub inne "wypoczynki", bo na miejscu takich nie uświadczymy.  :)
    Sprawa 2 - wyświetlanie Sprawozdania CK 6/2023.
Miłej lektury.  :)
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpień, 2023, 16:19 wysłana przez Światus »
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Siedemtwarzy

Odp: OGŁOSZENIE - 25 Sierpnia 2023
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Sierpień, 2023, 16:28 »
Nie mają10 krzeseł zeby sobie grupa klapnęła? Bo tyle osób może liczyć grupa wycieczkowa. O kawie, herbacie boję się wspomnieć. Toż to tylko dla zarządu...


Offline Światus

Odp: OGŁOSZENIE - 25 Sierpnia 2023
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Sierpień, 2023, 16:47 »
Nie mają10 krzeseł zeby sobie grupa klapnęła? Bo tyle osób może liczyć grupa wycieczkowa. O kawie, herbacie boję się wspomnieć. Toż to tylko dla zarządu...

Kawa podnosi ciśnienie. Może nie chcą mieć awanturujących się gości...  ;)
Za to można się dowiedzieć, jak powstawał "najlepszy przekład na świecie".  ;D
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Do

Odp: OGŁOSZENIE - 25 Sierpnia 2023
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Sierpień, 2023, 16:50 »
Kawa i herbata jest dla zarządu


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: OGŁOSZENIE - 25 Sierpnia 2023
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Sierpień, 2023, 17:03 »
(mtg):  Zwiedzanie Betel!- inaczej mówić_ PIELGRZYMKA do ''Mekki''(Ww)  w Polsce .
Zapytam: Czym różni się zwiedzanie Betel w Nadarzynie od pielgrzymek  KRK w miejsca kultu, cudów czy objawień
Mogą pochwycić pielgrzymkową piosenkę ''Be, be, be kopytka niosły mnie''.
Cóż tam dziwnego do zwiedzania: pralnia w której niewiasty wykonują sztampowe czynności wszelkiego ''brudactwa'' od krawata do ..., albo jadalni przypominającą salę bankietową z ''siedmioma gwiazdkami, stertę makulatury do rozwózki ... itp, przy tym pośród zwiedzających padały ''ochyyy'' i ''achyyy'' osobiście brałem w nich udział cztery razy (jeden z nich, to pogrzeb ważnej persony kierownictwa)  pamiętam lata wstecz był na posesji rzeczywiście piękny ogród, ale jego twórca przez reżim syndykatu biura popełnił samobójstwo a jego dzieło zostało zniszczone. 


Offline PoProstuJa

Odp: OGŁOSZENIE - 25 Sierpnia 2023
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Sierpień, 2023, 17:03 »
    Obrodziło latoś w ogłoszenia. Tym razem zapraszamy na wycieczkę do Betel.
Proszę się nie pchać! Chętni powinni zabrać ze sobą składane krzesełka wędkarskie lub inne "wypoczynki", bo na miejscu takich nie uświadczymy.  :)

Czyżby puścili Betel z torbami? Komornik nawet krzesła im zlicytował?!  :o
Już widzę te wycieczki jak ludzie z krzesełkami na plecach chodzą!  ;D

Za "moich" czasów jak zwiedzałam Betel ponad 15 lat temu, to były krzesła! Mam nawet zdjęcia na dowód, że siedzę!  ;D

P.S. A co z mieszkańcami Betel? Mają pokoje i łóżka, czy śpią na karimatach w namiotach?!  ;D


Offline donadams

Odp: OGŁOSZENIE - 25 Sierpnia 2023
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Sierpień, 2023, 18:15 »
Pewnie już nieraz to pisałem, ale to już jest diametralnie inna organizacja niż nawet ta sprzed 20 lat... Żeby nawet miejsca na odpoczynek nie było :)
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.