Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: OGŁOSZENIE - 26 Sierpnia 2023  (Przeczytany 489 razy)

Offline Światus

OGŁOSZENIE - 26 Sierpnia 2023
« dnia: 29 Sierpień, 2023, 17:39 »
    Dzięki naszemu wysłannikowi możemy poczytać, o czym Nadarzyn pisze do starszych.  :)
Zasadniczo całe ogłoszenie dotyczy opracowania terenu. Szczególnie polecam pkt 2 i 6.

2. Grupa na teren nieprzydzielony lub rzadko opracowywany "nie powinna składać się wyłącznie z braci i sióstr w stanie wolnym".  ;)
6. Nie wiem, czy to jakaś nowość? "Postanowienie, żeby opiekę nad terenem nieprzydzielonym sprawował jakiś pionier stały, nie będzie już kontynuowane".

Zapraszam do lektury.
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline janeczek

Odp: OGŁOSZENIE - 26 Sierpnia 2023
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Sierpień, 2023, 19:09 »
To tylną furtką obozy pionierskie przywrócone, są tu gdzie jestem mają problem na terenach gdzie polikwidowali zbory.
Jak lata 80 90 mówiłeś jak jehowa zaprowadzi porządek, a wyszło jak teraz.
Tereny podmiejskie z działającymi parafiami, lub zateizowane młode osiedla.
Ogniska są kawka i ciasto młodzi, wiecie jak to w organizacji.
WhatsApp to jest coś co powoduje problemy organizacji, tworzy coś czego organizacji nie kontroluje.
Osoby będące w grupie zboże organizacji, z innego powodu niż wiara mają popis do działania.
Obecne zbory składaki tak nazywam te co powstały z 2 czy 3 starych, sale poszły na handelek to geriatria.
Trochę nieskładne ale pokasowałem co szkodzi organizacji, a co niech dalej brną wraca stare z cwanymi młodziakami wychowywani w organizacji.
 
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się