Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Film o wybudzaniu się - Nie martw się, kochanie HBO...  (Przeczytany 415 razy)

Offline Szymon Miś

Film o wybudzaniu się - Nie martw się, kochanie HBO...
« dnia: 27 Sierpień, 2023, 22:13 »
Właśnie oglądam ten film z betonową żoną. Jestem przerażono-zachwycony, piękne studium sekty. Moja żona patrzy, ociera stopę o stopę, ale głowa jest wyłączona, pyta - Szymon co Ci jest???? Napiszę później kilka cytatów z tego filmu ale serdecznie polecam. Jeśli ktokolwiek zna kogoś kto zaczyna widzieć, niech poświęci chwile na relaks z tym filmem (jest kilka niestosownych z punktu widzenia świadkowej moralności, ale odbywa się to w obrębie małżeństwa więc może do przełknięcia)...... Bolesny wieczór.. tak otwarty, a tak zamknięty...


Online Turbulent_Business

Odp: Film o wybudzaniu się - Nie martw się, kochanie HBO...
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Sierpień, 2023, 02:39 »
To jest jeden z pierwszych, bardzo waznych krokow ktory zrobiles! Brawo! Brawo! Brawo!

Teraz trzeba temu dac troche czasu i miec nadzieje, ze trybiki powolutku zaczna sie zazebiac. Plecam takze "Prey and Obey" na Netflixie, podobienstw jest tyle, ze glowa mala.
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Natan

Odp: Film o wybudzaniu się - Nie martw się, kochanie HBO...
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Sierpień, 2023, 09:22 »
Witam serdecznie,

Film jest do obejrzenia na CDA, zwłaszcza jeśli ktoś ma tu konto:

https://www.cda.pl/video/14152468ce



Offline Legion

Odp: Film o wybudzaniu się - Nie martw się, kochanie HBO...
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Sierpień, 2023, 00:00 »
O ciekawe :) pobrałem... a, że z mojej biblioteki korzysta kilka małżeństw świadków to i poczekamy w statystykach kto zobaczy 🥰🥰🥰