Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Głos Głogowa o Stowarzyszeniu, wywiad z Jackiem Zahorskim.  (Przeczytany 3622 razy)

Offline gedeon

Jacek Zahorski w dniu 24 czerwca udzielił wywiadu dla "Głosu Głogowa". Jacek Zahorski w udzielonym wywiadzie zdecydowanie wskazuje że jego decyzję zostały zainspirowane pracą społeczną w Stowarzyszeniu.

Brawo Jacku. ;D



« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec, 2015, 16:29 wysłana przez gedeon »


Offline matus

Odp: Głos Głogowa o Stowarzyszeniu, wywiad z Jackiem Zahorskim.
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Lipiec, 2015, 16:32 »
Ja bym się tak nie cieszył z kojarzeniem Stowarzyszenia z jakąkolwiek partią polityczną.
Szczególnie taką udającą "coś nowego" a w rzeczywistości będącą kolejną ewolucją UW (potem PO).
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline gedeon

Odp: Głos Głogowa o Stowarzyszeniu, wywiad z Jackiem Zahorskim.
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Lipiec, 2015, 16:41 »
Ja bym się tak nie cieszył z kojarzeniem Stowarzyszenia z jakąkolwiek partią polityczną.
Szczególnie taką udającą "coś nowego" a w rzeczywistości będącą kolejną ewolucją UW (potem PO).

Matus ja Ciebie doskonale rozumie i wiem o czym piszesz, dlatego Stowarzyszenie nigdy nie połączy się z żadną partią polityczną.

Natomiast jeżeli chcesz coś dobrego zrobić dla ogółu, musisz uzyskać poparcie decydentów. Stowarzyszenie nie optuje za jakaś partią polityczną, szukaliśmy i szukać będziemy natomiast sprzymierzeńca kto zaniesie nasze postulaty do decydentów.
W obecnym stanie naszego państwa nie ma innej drogi legislacyjnej, sam z siebie nikt nad tym problemem się nie pochyli.

Nadal leży i czeka na oddanie w ręce Pana Prezydenta RP apel o pochylenie się nad problemem.
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec, 2015, 17:08 wysłana przez gedeon »