Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Teokrat Свидетели Иеговы Świadkowie Jehowy  (Przeczytany 593 razy)

Offline janeczek

Teokrat Свидетели Иеговы Świadkowie Jehowy
« dnia: 15 Sierpień, 2023, 11:38 »
Wiem że już było opisane to zjawisko, ale ja zaciągnąłem języka wiedza pośród starszyzny jest.
Nie podam statystyk informacji bo to bardzo gorący kartofel.
Niedawno się zaczęło z tego co się dowiedziałem, wzorują się na Rumuni i tamtej działalność ale to coś innego.
Wojna napędza a żywsza doktryna, brak kagańca jw.org powoduje wzrosty, są już u nas w Polsce jedyne co się dowiedziałem Kraków.
Trudno mi się odnieść bo znam na czym się wzorują, dobrze i miło z oryginałem nie jest nie wiem czy krew ostracyzm jadowity odrzucili widać że garnitury tak.
To powiew starego w nowym wydaniu, jeżeli to ucywilizują zasady jesteś z nami dobrze, nie chcesz twój wybór czekamy z miłością
Brak tego obecnego w współczesnym jehowizimie draństwa nienawiść, to że org wzywa do przemoczy psychicznej.
Byłem dzień na kongresie akurat jak draństwo mówili, ze Adam dał się zwieść Ewie i zdradził Boga bo chciał być z Ewą nie z jehową.
My tego zrobić nie możemy porzucimy żony dzieci rodziców, tylko jehowie służmy znaczy nam CK organizacji, ja to mam pecha że akurat trafiłem na taki Q,,ski dzień.
Dlatego podchodzę ostrożnie ile wyrzucą tworząc rodzaj klubu grupy bo tym jest organizacja, wiara religia to elementy dekoracji.
Czysta plotka taka przy alkoholu, że Jakson 3 grudnia i w tej sprawie przejeżdża nasi nie wiedza jak reagować nie dziwota ci z teokratu prowadzą ostry werbunek.
Tylko czekać na 1 zbór nasz rodzimy, ja namierzyłem 6 osób mogących być już z teokratu lub sympatycy naszych Polaków nikt się nie ujawnił.
Tak po świecku kierunku mi najbliższego emocjonalnie, to rodzaj Konfederacji wyrastającej z PIS niby podobni a mogą zagrozić rozpad temu większemu.
Usłyszałem 1 raz teokrat w tamtym roku listopad, ale pominąłem myśląc odeszli od orga rodzaj nas.
W Maju tego roku zrozumiałem w czym problem i gdzie idą, to zagrożenie dla orga jak będą cywilizowani ale to się dopiero okaże, stronka młoda a widać że wstawki nowe są.
Oby to nie było gorsze od oryginału.        https://www.youtube.com/@teokrat/videos
« Ostatnia zmiana: 15 Sierpień, 2023, 11:43 wysłana przez janeczek »
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Gostek

Odp: Teokrat Свидетели Иеговы Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Sierpień, 2023, 16:10 »
Do Polski pewnie się ta moda, na "inne świadkowanie" z Ukrainy i Rumunii nie przeniesie. Raczej nie ma co oczekiwać, że pewne zbory na świecie zbuntują się przeciwko władzy CK i pójdą śladami tego odłamu. To, że takie zbory egzystują, to pewno zasługa izolacji i prześladowań za czasów komunistów w tych obu krajach.
Wydaje mi się, że pewnie zależało by księciom z Worwick, żeby właśnie te zbory włączyć do struktur WTSu.
Jednak, podobnie jak w przyrodzie - wszystko jest możliwe i w tym przypadku. Pożyjemy i zobaczymy, jak się sprawy rozwiną w tej kwestii .
Jedno jest pewne. Jest to nie na rękę centrali z USA.
« Ostatnia zmiana: 15 Sierpień, 2023, 16:22 wysłana przez Gostek »


Offline Sebastian

Odp: Teokrat Свидетели Иеговы Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Sierpień, 2023, 16:24 »
a może takie zbory mają szansę na rozwój?
spotykają się dwie emerytki, Gienia i Stasia i wspominają "stare dobre czasy", gdy głosiło się z Biblią w ręku, od domu do domu, gdy nie było stojaków, epidemii i internetu...
mówią: "stare dobre czasy ale to już nie wróci..."
i nagle dowiadują się że taki "stary dobry zbór" istnieje w ich województwie, można wsiąść w autobus i przyjechać na zebranie niedzielne
jak myślicie, czy Gienia i Stasia skuszą się? :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Gostek

Odp: Teokrat Свидетели Иеговы Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Sierpień, 2023, 16:33 »
a może takie zbory mają szansę na rozwój?
spotykają się dwie emerytki, Gienia i Stasia i wspominają "stare dobre czasy", gdy głosiło się z Biblią w ręku, od domu do domu, gdy nie było stojaków, epidemii i internetu...
mówią: "stare dobre czasy ale to już nie wróci..."
i nagle dowiadują się że taki "stary dobry zbór" istnieje w ich województwie, można wsiąść w autobus i przyjechać na zebranie niedzielne
jak myślicie, czy Gienia i Stasia skuszą się? :)


Może  i  by się skusiły. Jest tylko jeden problem, a mianowicie, Genia i Stasia przyzwyczaiły się już do tego, że głosić z biblią w ręku już wcale nie trzeba, bo wygodniej jest sobie postać przy stojaczku w towarzystwie innego brata, czy siostry a i na  zebranie  jak się nie ma ochoty pójść, to też to można obejść, siedząc (lub nie) przed zoomem. 😁


Offline BetMan

Odp: Teokrat Свидетели Иеговы Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Sierpień, 2023, 09:41 »
Z jednej sekty do drugiej, chyba podziękuję...
Informację traktuję jako ciekawostkę! Dobrze, że jest jeszcze ktoś kto nie uznaje CK >:D


Offline janeczek

Odp: Teokrat Свидетели Иеговы Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Sierpień, 2023, 21:09 »
Mnie to przypomina ruch zielonoświątkowy liderów, no tak czy tam jest lider nie wiem.
Tak na poważnie to oni chyba nie zakładali ze można im podebrać brand świadkowie jehowy.
Mają towarzystwo strażnica jakieś pensylwańskie coś tam, a swojego jehowy jakoś prawnie nie zabezpieczyli, i takie bezpańskie się włóczyło i kasę dawało no to przyszli inni i sami próbują.
To nie kwestia czy u nas są głosiciele tamtej strony, bo są ale jak pójdzie czy odsetek ateizmu po kontakcie z jehowizmem CK nie za duży w Polsce i to że Ukraińcy widziałem reklamówkę z Niemiec teokratu .
Na fejsie sporo tego teokratu tam gdzie celują, powiedzmy w takich nas to nie za bardzo ale tylko lekko wybudzonych możliwe do pozyskania.
Bojo się nas że ich pokażemy wystawimy na cel, dlatego fejsa nie pokazuje a po co to org dostaje lanie. Nasze klimaty dzisiaj na zebranku było o CK ta nowa książeczka do agitki.
No padło pytanko ilu jest w CK braci namaszczonych żeby służyć jehowie, padło 8 ale no nie bracie ale następny powiedział 10 i Moriska wymienił zamurowało prowadzącego.
Mało nie parsknąłem śmiechem a chipsy jadłem zapaprał bym monitor, kosz na śmieci i dopiero umyje żadna strata.
Koleś od Moriska brnął jest w książce nie zauważył że wywali Moriska z elektronicznej wersji, prowadzący powiedział przestał usługiwać w CK jest 9.
Już tak otępili słuchaczy że tylko my wiemy co się dzieje w organizacji komunikat za szybko zniknął, to może być łatwa zdobycz jak otępieni wierni a dobrze się nie dzieje.
Brak nowej literatury te stojak wózki nuda, marudzą ze dwie osoby na terenie z nimi rozmawiają bo spowszednieli jehowcy łaziły i łazić będą bo ameryka każe, ogólnie jakoś bardzo im przeszkadza że ameryka a to przecież jehowa tylko każdy kto tam wie kto każe.     
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Online NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Teokrat Свидетели Иеговы Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Sierpień, 2023, 10:11 »
Może i by się Gienia ze Stasią skusiły, ale jak zobaczyły, że zabranko jest dwa razy dłuższe niż u Świadków, to pomyślały -Господи помилуй.


Offline Gostek

Odp: Teokrat Свидетели Иеговы Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Sierpień, 2023, 10:53 »
Może i by się Gienia ze Stasią skusiły, ale jak zobaczyły, że zabranko jest dwa razy dłuższe niż u Świadków, to pomyślały -Господи помилуй.



Dokładnie, 4h z hakiem siedzieć i słuchać tych wypocin, to trzeba być w pewnym sensie masochistą. 🤢


Online NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Teokrat Свидетели Иеговы Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Sierpień, 2023, 11:09 »


Dokładnie, 4h z hakiem siedzieć i słuchać tych wypocin, to trzeba być w pewnym sensie masochistą. 🤢

A wyjść w trakcie to gorzej niż nie przyjść ;D


Offline Sebastian

Odp: Teokrat Свидетели Иеговы Świadkowie Jehowy
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Sierpień, 2023, 14:17 »
Może i by się Gienia ze Stasią skusiły, ale jak zobaczyły, że zabranko jest dwa razy dłuższe niż u Świadków, to pomyślały -Господи помилуй.
Dokładnie, 4h z hakiem siedzieć i słuchać tych wypocin, to trzeba być w pewnym sensie masochistą.
A wyjść w trakcie to gorzej niż nie przyjść ;D
te 4h to oni tak co niedzielę 52x w roku? Czy to jakiś odpowiednik letniego kongresu?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)