Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dla nowych........Co czujesz? Jak się masz?  (Przeczytany 256 razy)

Offline Szymon Miś

Dla nowych........Co czujesz? Jak się masz?
« dnia: 28 Lipiec, 2023, 01:39 »
Wiecie... Jestem tu ponad 20 lat ( w sensie też na byłym forum). Dużo spoko hejtu, obalania silnie obwarowanego, faktów itp.. :D  i to jest piękne. Widzę, że są tu też cherubowie trzymający miecz niczym przed Edenem, by nikt nie wszedł - z głupim, czy z dawnym pytaniem.. (Roszada i koledzy nie komentujcie - taki żywy roust :) )..... Tak sobie myślę, bo wreszcie wyszedłem z wierzy i biegnę....... Spotykam wiele piękna - drzewa, mchy i najważniejsze - genialnych ludzi. Tak sobie myślę o nich i pragnę zapytać... Czy znajdzie się miejsce dla nowych?????? Myśl////////// Wpada i pyta.. Może to gość co ma 90 lat i nie kuma co to wyszukiwarka,  a może 16- latka, która dostała po życiu i na szybko szuka POMÓŻ MI!!!!!!!!!, albo "siostra" = żona starszego/ albo jednego lub zerowego, który jest terrorystom, a może ja - ziomek któremu w depresji nie chce się szukać....... Otwartość, zwykła chęć pomocy.. Nie hejt - 'stary to było już milion razy, wysil się..' (czytaj - gnoju byłeś w org, więc dalej bądź gnojem..... szukaj co forum (jakby org) mówi...; pytasz.........? - trzym ryj bo wylecisz.. ; Wybaczcie - doświadczyłem tego 1-0, a właściwie 1:1.... Mam uczucie, że to forum umarło, ktoś pisał, że to cmentarz ale czasem nawet tam można spotkać człowieka, albo świeczkę nad którą można się zatrzymać, pochylić się i zadać pytanie w kosmos... Dlatego jeśli jesteś Einsteinem życia i religii, to proszę zamknij swój szanowny ryj. Marzę o miejscu w którym ktoś w 2023, 2024,2025,6,7,8,9..... 2999 itd, wchodzi tu i szukając, czytając, pytając.. natrafia na wątek - co czujesz, jak się masz... i pisze.. Pisze po to, ażeby się podnieść... Jeśli przetrwa ten wątek/post - to znaczy, że możesz zapytać, stwierdzić, wypłakać się i poszukać, albo się wy(nie lubię tego słowa) rzygać się.. Jeśli są tu wybudzeni, a przy tym ludzcy, to błagam - dawajcie innym. Jestem nowy, to daj mi trochę ognia. Moderator proszę usuń co tam uznasz, ale otwórz POMOC dla nowych...


Offline Estera

Odp: Dla nowych........Co czujesz? Jak się masz?
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Lipiec, 2023, 02:47 »

   Misiu Szymonie :) :)

   Tak świetnie, że zwracasz na to uwagę.
   Też uważam, że to forum powinno temu służyć.
   Służyć temu, żeby można było zadać pytanie, wypłakać się, "wyrzygać" z siebie to co jest do "wyrzygania".
   W sensie opowiedzenia bez obaw, co się przeżyło w tej sekcie, jak się czuło i czuje, prosić pomoc.

                          TO FORUM MA MIĘDZY INNYMI TEMU SŁUŻYĆ :-* :-* :-*

   Takie jest moje zdanie, zdanie które miałam od początku mojej tu obecności.
   Nigdy nie podobało mi się to, że niektórzy starzy forumowicze, oblatani w różnych sprawach, dobrze zorientowani w różnych forach ...
   Byli nieuprzejmi wobec nowych poszukujących tu pomocy na cito !!!
   A tak niekiedy niestety się zdarzało :'(
   Powinno być miejsce dla nowych, powiedziałabym przede wszystkim dla nowych.
   Poszukujących drogi wyjścia.
   Oni nie chcą tu takich mędrkujących się, co to się uważają za alfę i omegę.
   I jeszcze myślący, że inni też tacy obcykani mają być.
   Bo jak sobie przypomnę, jak byłam uczona tu przez życzliwą mi osobę pisania tu postów.
   Jak uczyłam się podstawowych spraw związanych z forum.
   To dzisiaj uśmiecham się sobie pod nosem, jak wielkim byłam laikiem.
   Ile się tu nauczyłam, właśnie dzięki okazanej mi życzliwości od wielu osób.



Jeśli są tu wybudzeni, a przy tym ludzcy, to błagam - dawajcie innym.
Jestem nowy, to daj mi trochę ognia (...) ale otwórz POMOC dla nowych...

   TO JEST BARDZO DOBRA UWAGA I PROŚBA :-*

   Od siebie proszę.
   Mam taki apel do tych co tu już długo goszczą: ... pomagajcie tym, którzy proszą o pomoc :-* :-* ...
   O poszukanie informacji czy tematu.
   Nie strofujcie ich, że czegoś nie wiedzą.
   Czy nie potrafią znaleźć.
   Bardzo o to proszę.
   Jesteście w stanie pomóc, pomóżcie :-*
   Życzliwość wiele nie kosztuje.
   Pozdrawiam.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: Dla nowych........Co czujesz? Jak się masz?
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Lipiec, 2023, 19:58 »
Szymon Miś, Ty potrzebujesz przyjaciela na żywo,  nie w internecie. Kogoś z kim możesz pogadać, posiedzieć a  nawet pomilczeć. Tutaj będzie z tym trudno....
Jeśli jesteś z mojej okolicy to możemy się spotkać. Bo ja też kogoś takiego potrzebuję.