Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - kwiecień 2023  (Przeczytany 1870 razy)

Offline Światus

PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - kwiecień 2023
« dnia: 10 Czerwiec, 2023, 16:20 »
Paście 04/2023 nareszcie trafia pod strzechy.
Do tego 6-stronicowy Dodatek.

Zapraszam do czytania. Książka świetna do samoobrony.  :)

Paście 04/2023: https://drive.google.com/file/d/1Ax5YtiwT0piuza9lh1EGIlThIkBYOi30/view?usp=sharing
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline cichybob

Odp: PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - kwiecień 2023
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Czerwiec, 2023, 21:52 »
Dzięki serdeczne!
Teraz pytanie co się zmieniło od października ;)


Offline Światus

Odp: PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - kwiecień 2023
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Czerwiec, 2023, 00:20 »
Teraz pytanie co się zmieniło od października ;)

O tym napisali w Dodatku.
Z samego brzegu: Dwaj starsi w sprawie o wykorzystywanie seksualne dzieci, mają dzwonić do Działu Służby, a nie tak jak do tej pory, do Działu Prawnego...
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline donadams

Odp: PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - kwiecień 2023
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Czerwiec, 2023, 09:51 »
Ciekawa jest też ostatnia część dodatku dotycząca głoszenia na posesjach, co do których właściciele mogą nie życzyć sobie wstępu. Nie pamiętam, czy tak było kiedyś, ale teraz napisali dość wprost, że na takie posesje się nie wchodzi. Ileś lat temu na pewno było to "pozostawione kwestii rozwagi głosiciela". Teraz jednak dość wprost wskazano, że nie wchodzą, raczej docierają listami.

To kolejny ruch w kierunku przerzucenia jeszcze większej ilości czasu spędzanego "w służbie" na pisanie listu. Jak wiadomo, ten czas jest jakościowo daleki od czasu, który "uczciwie" spędza się w terenie.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline janeczek

Odp: PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - kwiecień 2023
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Czerwiec, 2023, 09:17 »
Życie najbardziej pokazuje nasze miejsce, całe lata próbowali udowodnić to organizacja jehowy jest religią.
W Rosji pyskowali że głoszenie to indywidualne działanie wyznawców, że niby jehowcem można zostać nie stając się akwizytorem towarzystwa strażnica.
A tu cyk i u nas zaczęły powstawać osiedla, gdzie nie ma jehowców łażących i zawracających dupę bzdurami z ameryki.
Trwało to trochę czasu zanim zrozumieli że tak się nie da, my ludzie mamy Boże ograniczniki żeby kłamcy oszuści za długo nie działali przyszła kryska na jehowców.
Lata temu słyszałem wiesz przez twoich to płot postawiłem w polu, tak naprawdę jakby nie łaziły to po co. zarobiłem z twoich taki pożytek.
Tak jestem odbierany jako jehowiec a jak mam być, w sumie dawniej unikałem identyfikacji ale mentalnie osobowością już się zrobić nic nie da.
Świętować nie potrafię niedziela porobić lubię wigilia żarcie koszmar cała atmosfera wszystkich świąt nic nie znaczy dla mnie, ale nie jest zile spełniam zadania faceta nawet ponad normę.
Cały jehowizm wyrabia twardość tak ogólnie, żadnych zasad robię co muszę organizacja kłamała zmyślała byle więcej akwizytorów budynków mienia jehowy, uczciwy sprzeciw wobec strażnicy i już przegrałeś leżysz i kwiczysz.
Ujki naprawdę wypracowali psycho manipulację, to paście zawiera mnóstwo metod zmęczenia znękania przesłuchanie przez 3 ty jeden, wiadome facet może unikać zastraszać ale dziewucha nie da rady.
Presja ty nie kłam my możemy nie mówić całych znanych nam okoliczność, tylko że tak robiąc hodujesz takich jak ja i robi się słabo.
No miło poczytać że dotarło ze są sektą i zawracają ludziom głowę, tak rozumiem ten punkt.
 14. Wywieszki „akwizytorom dziękujemy”, „zakaz roznoszenia reklam”. Wywieszki „teren prywatny”, „zakaz wstępu” czy „nie wchodzić” mają inne znaczenie niż wywieszki „akwizytorom dziękujemy” czy „zakaz roznoszenia reklam”. Jeśli organ władzy lokalnej będzie
starał się wymusić zastosowanie takich wywieszek do naszej działalności kaznodziejskiej,
należy skontaktować się z Działem Prawnym. Natomiast jeśli to mieszkaniec w którymkolwiek momencie poinformuje głosiciela, że taka wywieszka umieszczona na jego drzwiach
albo posesji odnosi się do naszej służby, głosiciel powinien go zapewnić, że jego życzenie
będzie uszanowane.
             
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwiec, 2023, 09:22 wysłana przez janeczek »
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Światus

Odp: PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - kwiecień 2023
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Czerwiec, 2023, 11:24 »
Paście kwiecień 2023 zostało wstawione do Archiwum WTS.
Teraz można pobrać książkę również stąd:

https://wtsarchive.com/pub/sfl-p_pascie-trzode-boza-2019
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwiec, 2023, 11:29 wysłana przez Światus »
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Vilgefortz

Odp: PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - kwiecień 2023
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Czerwiec, 2023, 20:45 »
ahhhh, pokarm na czas jakże słuszny :)

V.


Offline Aliki

Odp: PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - kwiecień 2023
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Czerwiec, 2023, 06:24 »
Odnośnie Archiwum WTS - świetnie że książka tam trafiła. Dlaczego nie można tam znaleźć listów do starszych i zborów z ostatnich miesięcy? To byłoby bardziej wygodne gdy podsyłam takie materiały aktywnym jeszcze SJ, jeden link i sprawa załatwiona... Czy ktoś ma możliwość się tym zająć?


Offline cichybob

Odp: PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - kwiecień 2023
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Lipiec, 2023, 20:59 »
Ma ktoś z Was może w formacie jwpub? Będę bardzo wdzięczny. Byłaby lektura na kongres... ;)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - kwiecień 2023
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Lipiec, 2023, 22:19 »
Odnośnie Archiwum WTS - świetnie że książka tam trafiła. Dlaczego nie można tam znaleźć listów do starszych i zborów z ostatnich miesięcy? To byłoby bardziej wygodne gdy podsyłam takie materiały aktywnym jeszcze SJ, jeden link i sprawa załatwiona... Czy ktoś ma możliwość się tym zająć?
Witam Alliki-taką propozycję złożyłem ''Szefostwu" ale brak odzewu, jest jak jest -pozdrawiam


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 858
  • Polubień: 648
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Odp: PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - kwiecień 2023
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Lipiec, 2023, 12:21 »
Ma ktoś z Was może w formacie jwpub? Będę bardzo wdzięczny. Byłaby lektura na kongres... ;)
Jak otworzyc plik jwpub?
Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]


Offline cichybob

Odp: PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - kwiecień 2023
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Lipiec, 2023, 13:33 »
Jak otworzyc plik jwpub?

JW Library albo open source.


Offline Panter

Odp: PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - kwiecień 2023
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Lipiec, 2023, 00:24 »
Ma ktoś z Was może w formacie jwpub? Będę bardzo wdzięczny. Byłaby lektura na kongres... ;)

Mam ale wersję z 2019r., jeśli kogoś interesuje to proszę  ;)
Do pobrania z dysku
https://drive.google.com/file/d/1JEkLAEXxos1Lte254XcD6LwDjEjT7rnu/view?usp=sharing