NA DOBRY POCZĄTEK > POWITANIE

Dzień dobry

<< < (7/8) > >>

Nemo:
Otóż dostałem od Lidii, albo od jej męża taką wiadomość prywatną, którą dostało też kilku innych userów. Przeczytajcie Wszyscy, żebyście wiedzieli z kim mieliśmy do czynienia na tym forum.

--- Cytuj ---Do Nemo.
Na kolana chamie gdy mówisz do Polskiej Pani, zapamiętaj to na całe życie socjopato.
Mąż Lidii.
--- Koniec cytatu ---
Pozostawię to bez komentarza, bo tego nie da się kulturalnie skomentować. Jeszcze jeden podobny tekst a Polska Pani Lidia otrzyma pięknego Polskiego bana  od "chama"! ;D
Edit: Aż mnie świerzbi, żeby odpisać na tą wiadomość w takim samym rynsztokowym stylu, w jakim rzekomy mąż Lidii do mnie napisał. Ale nie dam się sprowokować, żeby dać mu satysfakcję.

donadams:
Od czasu do czasu forum najwyraźniej musi być doświadczane przez takich "performerów".

Ja jednak wiem, że tej wiadomości nie pisał jej mąż, ponieważ podpis kategorycznie się nie zgadza (Miś).

Lu_Ke Sky_Walker:

--- Cytat: Nemo w 24 Listopad, 2023, 14:57 ---Otóż dostałem od Lidii, albo od jej męża taką wiadomość prywatną, którą dostało też kilku innych userów. Przeczytajcie Wszyscy, żebyście wiedzieli z kim mieliśmy do czynienia na tym forum.Pozostawię to bez komentarza, bo tego nie da się kulturalnie skomentować. Jeszcze jeden podobny tekst a Polska Pani Lidia otrzyma pięknego Polskiego bana  od "chama"! ;D
Edit: Aż mnie świerzbi, żeby odpisać na tą wiadomość w takim samym rynsztokowym stylu, w jakim rzekomy mąż Lidii do mnie napisał. Ale nie dam się sprowokować, żeby dać mu satysfakcję.

--- Koniec cytatu ---

Dostałem dokładnie taką samą wiadomość od " męża Lidii".
Nemo,  podziwiam Twoją cierpliwość!!!

Profesor Tutka:
Czemu ja nie dostałem?Zawsze wiatr w oczy.

Nadaszyniak:

--- Cytat: Lu_Ke Sky_Walker w 24 Listopad, 2023, 16:14 ---Dostałem dokładnie taką samą wiadomość od " męża Lidii".
Nemo,  podziwiam Twoją cierpliwość!!!

--- Koniec cytatu ---
(mtg): ja również dostałem taki ''pasztet'' albo prezent mikołajowy

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej