NA DOBRY POCZĄTEK > POWITANIE

Dzień dobry

(1/8) > >>

Lidia:
     Witam wszystkich uciekinierów w imieniu własnym oraz męża. Za wiele nie napisze, rozumiecie przecież. Nie lubimy słowa (odstępcy) to pogardliwa pełna nienawiści nazwa nadana przez przywódców korporacji świadków Jehowy.

     Forum czytamy od kilku lat, to skarbnica informacji, mąż nawet na zebraniu w tablecie czyta. Obudziliśmy się już dawno po skandalu australijskim zgwałconych dzieci. Czytaliśmy też o księgowym mafii z betel w Nadarzynie, napisali że go wykluczają bo mówi o (rzekomej) pedofilii w australii. Nie ma się co dziwić jeśli to mówią baranki-matołki jak tu ktoś napisał. Ale że zwrotu (RZEKOMEJ) uzywają funkcjonariusze z betel w Nadarzynie, to ja się bardzo wkurzyłam. We wszystkich krajach z premedytacją wypierają ten fakt funkcjonariusze, ale gdy są zapraszani do TV by rozmawiać o tym, to już nie. Temat oboje zgłębiliśmy dokładnie. Postanowiliśmy działać.

     Za bardzo rozpoznać nas w gronie braterstwa nie można bo jesteśmy okropnymi klakierami dla Ciała Kierowniczego i czesto w rozmowie mówimy Jehowa  :). Aha, obrabiamy dwa młode diamenciki, że internet to skarbnica wiedzy, trzeba czytac i porównywać, wyciagać wnioski.

     W następnym wpisie zaprosimy wszystkich do ogólnopolskiej akcji internetowej przeciw funkcjonariuszom świadkom Jehowy z betel w Nadarzynie. Szczegóły wkrótce.

     To tylko ja Wasza skromna siostra Lidia, pozdrawiam wraz z moim ukochanym :).

     

Nadaszyniak:
Witaj LIDIA:
Miło poznać   :) pisz, dyskutuj .... itd
Zasilili-łaś  Nasze szeregi przeciwko (Ww) - pozdrawiam

Gremczak:
Powitać Lidia.

Disorder:

--- Cytat: Lidia w 21 Kwiecień, 2023, 10:58 ---     Czytaliśmy też o księgowym mafii z betel w Nadarzynie, napisali że go wykluczają bo mówi o (rzekomej) pedofilii w australii.
   

--- Koniec cytatu ---

Witamy na forum.

O co chodzi z tym księgowym mafii, bo ja  chyba nie w temacie?

Gandalf Szary:
Witam i Ja ;)


--- Cytat: Disorder w 21 Kwiecień, 2023, 15:34 ---Witamy na forum.

O co chodzi z tym księgowym mafii, bo ja  chyba nie w temacie?

--- Koniec cytatu ---
[/b][/size]
Najpewniej chodzi o jednego z naszych byłych forumowiczów, który był księgowym w JWorg. Odszedł z organizacji, a jego komitet był tutaj głośno komentowany. Z forum także odszedł z hukiem. Tak mi się kojarzy!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej