Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wybuch bomby przed kościołem Świadków Jehowy w San Salvo  (Przeczytany 614 razy)

Offline janeczek

Wybuch bomby przed kościołem Świadków Jehowy w San Salvo
« dnia: 10 Kwiecień, 2023, 17:24 »
Muszą coś w centrali więcej wiedzieć, ten list o bezpieczeństwe.
Wydaje się że jednak mocno się narazili ludziom, jak jesteś w szambie bardzo długo to smród tak nie wali.
Ja jak wielu z nas tak ma no cóż, strażnica nas dorwała i po glebie szarpie.
Tylko że nowi już tego nie tolerują, jest oczywiste że wcześniej czy później padnie na kogoś z CK.
A tak w kwietniowym broku kazał chronić CK jak Gedeon, w sumie ja tam łżę nigdy nie sądziłem że mogę oberwać ale.
Bomba tym razem we Włoszech dosłownie pali im się pod kuprem.

SAN SALWA. Bomba została podłożona przed drzwiami wejściowymi do Sali Królestwa Świadków Jehowy w San Salvo przy via Montenero.

Bomba spowodowała rozległe uszkodzenia bocznych drzwi. Na miejscu interweniowali Carabinieri z miejscowego posterunku i zbierają przydatne wskazówki dla śledztwa. Przeglądaj i przechwytuj obrazy z nadzoru wideo na zewnątrz.
Najprawdopodobniej była to osoba ze zniekształconą twarzą, która działała w nocy między 4 a 6, oświetlając konstrukcję tylnym wejściem po przecięciu płotu.
Poprosiłem o interwencję saperów z Chieti w celu zweryfikowania charakteru bomby, najprawdopodobniej była to bomba papierowa.
Odkrycie odcinka miało miejsce dziś rano około godziny 9.20.

https://www.vastoweb.com/news/cronaca/1118535/ordigno-esplode-davanti-la-chiesa-dei-testimoni-di-geova-a-san-salvo?fbclid=IwAR2Qcb89FqRnOMJTa_EVK2u8eUZu2XP50Qq_58VdQkDYhKsKm4sGvGy4js4
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline debata

Odp: Wybuch bomby przed kościołem Świadków Jehowy w San Salvo
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Kwiecień, 2023, 18:22 »
no i pierdykło


Offline Gremczak

Odp: Wybuch bomby przed kościołem Świadków Jehowy w San Salvo
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Kwiecień, 2023, 18:50 »
Czyżby karma zadziałała?



Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14344
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Wybuch bomby przed kościołem Świadków Jehowy w San Salvo
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Kwiecień, 2023, 20:23 »
Czyli rady o drzwiach zamykanych na klucz można wyrzucić? ;D Teraz wejdzie nowy pomysł cielca kierowniczego o zbiórkach forsy na drzwi pancerne.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Do

Odp: Wybuch bomby przed kościołem Świadków Jehowy w San Salvo
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Kwiecień, 2023, 20:56 »
Wygląda na to że ten zbór nie ma bogosławięstwa Jehowy.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14344
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Wybuch bomby przed kościołem Świadków Jehowy w San Salvo
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Kwiecień, 2023, 22:18 »
Wygląda na to że ten zbór nie ma bogosławięstwa Jehowy.
Zapewne z powodu masturbacji jednego z młodych członków zboru. ;D Albo ktoś inny papierosy popala.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Estera

Odp: Wybuch bomby przed kościołem Świadków Jehowy w San Salvo
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Kwiecień, 2023, 13:48 »
   Jak Wam się wydaje?
   Czy po takich tekstach w przemówieniach tej ich tv?
   W zborach nastaną wskazówki, żeby usuwać każdego, kto w jakikolwiek sposób podważy autorytet ck?
   Kto będzie pełnił rolę tych "Gedeonów", żeby pomóc popierać ck?
   Każdy starszy, sługa pomocniczy, pionier?
   Czy każdy będzie inwigilował każdego?
   :o  ::) ??? :-\ :-X
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Siedemtwarzy

Odp: Wybuch bomby przed kościołem Świadków Jehowy w San Salvo
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Kwiecień, 2023, 14:45 »
Ogólnie  robi się niebezpieczny trend. Pomijając pojebaną organizację, zaczynają ginąć ludzie, albo mogli zginąć. To co w tym uderza, to infantylność CK. Nie ma stanowczych reakcji. Nie ma szybkich reakcji. Zaden z członków CK nie zrobi filmiku w ktorym to potępia. Odczekają, zobaczą gdzie nastroje zmierzają i bedą podsycać paranoje końca świata. Jak ci ludzie mają czuć sie bezpieczni jak CK gra ich uczuciami...


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 547
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Wybuch bomby przed kościołem Świadków Jehowy w San Salvo
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Kwiecień, 2023, 23:15 »
To co w tym uderza, to infantylność CK. Nie ma stanowczych reakcji. Nie ma szybkich reakcji. Zaden z członków CK nie zrobi filmiku w ktorym to potępia.
Z jednej strony myślą globalnie jak zbić na tym kapitał ,,prześladowania bla bla bla,,
Z drugiej strony każdy z nich w pojedynkę jest bezradnym niedorajdą bez cywilnej odwagi