Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: OGŁOSZENIE ws. Hamburga - 16 marca 2023  (Przeczytany 2580 razy)

Offline Estera

Odp: OGŁOSZENIE ws. Hamburga - 16 marca 2023
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Marzec, 2023, 15:44 »
   Ponad 94 tysiące oglądających.
   Imponujące.

   Nie rozumiem po niemiecku, ale nie wątpię w to, że wykorzystają tę okazję do wygłaszania swoich prawd o życiu wiecznym na ziemi.
   Tak zawsze wyglądały pogrzeby u śj, na których byłam.
 

« Ostatnia zmiana: 25 Marzec, 2023, 15:56 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Gostek

Odp: OGŁOSZENIE ws. Hamburga - 16 marca 2023
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Marzec, 2023, 15:56 »
Nie mogę już tego dłużej znieść. Bo przemawiający ma wyraz twarzy jak komik w kabarecie chcący rozbawić publiczność. Jak długo żyję, to w takim stylu przemówienia na pogrzebie nie widziałem. 😏
Poprzez te głupkowate uśmieszki chcą przekazać, że tak naprawdę śmierć to tylko chwilowe czekanie w wagonie sypialnym, jak to świadkowie lubią powtarzać.
« Ostatnia zmiana: 25 Marzec, 2023, 16:03 wysłana przez Gostek »


Offline Estera

Odp: OGŁOSZENIE ws. Hamburga - 16 marca 2023
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Marzec, 2023, 15:58 »
Nie mogę już tego dłużej znieść. Bo przemawiający ma wyraz twarzy jak komik w kabarecie chcący rozbawić publiczność.
Jak długo żyję, to w takim stylu przemówienia na pogrzebie nie widziałem. 😏
Poprzez te głupkowate uśmieszki chcą przekazać, że tak naprawdę śmierć to tylko chwilowe czekanie w wagonie specjalnym,
jak to świadkowie lubią powtarzać.
   Gostku :)
   Też zwróciłam na to uwagę.
   Czy potwierdza się to, co wyżej napisałam?
   O wygłaszaniu swojej doktryny?
 
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Gostek

Odp: OGŁOSZENIE ws. Hamburga - 16 marca 2023
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Marzec, 2023, 22:36 »
Oto nagłówek z jednej niemieckiej gazety odnośnie uroczystości pogrzebowej w Hamburgu.

-"Jak Świadkowie Jehowy z uśmiechem odpowiadają na przerażenie" -
https://www.noz.de/deutschland-welt/panorama/artikel/amoktat-in-hamburg-trauerfeier-der-zeugen-jehovas-in-sporthalle-44416663

Można było też w przemówieniu usłyszeć jak brat powiedział nawet, że z pewnością  jeden z braci był kierowany duchem Bożym, bo wygasił światła podczas tej strzelaniny, przez co  zginęło mniej osób. 😳
« Ostatnia zmiana: 28 Marzec, 2023, 22:55 wysłana przez Gostek »


Offline Gostek

Odp: OGŁOSZENIE ws. Hamburga - 16 marca 2023
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Marzec, 2023, 22:57 »
Dzisiaj miałem okazję rozmawiać z jednym starszym od Świadków. Powiedział mi, że to dzęki "ręce Jehowy" zginęło tylko siedem osób, bo to sam Jehowa sprawił, że w pobliżu przejeżdzali policjanci i po dwóch minutach mogli rozpocząć interwencję. Ten starszy, to młody człowiek po studiach. Mnie normalnie zatkało jak to usłyszałem. Słyszałem już podobne brednie od starszych wiekiem nawiedzonych braci. Ale ludzie młodzi, którzy pokończyli szkoły wyższe, że też takie rzyczy wygadują. Włos się na głowie jeży. 🙈


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: OGŁOSZENIE ws. Hamburga - 16 marca 2023
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Marzec, 2023, 05:54 »
Wiadomo już coś definitywnego o motywacji sprawcy albo relacjach jakie miał ze zborem, wykraczające poza to co ustalono na samym początku?


Offline Gostek

Odp: OGŁOSZENIE ws. Hamburga - 16 marca 2023
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Marzec, 2023, 09:09 »
Niestety, ale w Niemczech w odróżnieniu do Polski bardzo szybko wszelkie sprawy zamiata się pod dywan i nie nagłaśnia. Bo tego wymaga poprawność polityczna.. 🤓 Tak, że na chwilę obecną sprawa ucichła i pewnie tylko my odstępcy możemy się domyślać, co spowodowało, że sprawca w akcie zemsty postanowił ukoić swoje żale w taki a nie inny sposób. 🙄


Offline PoProstuJa

Odp: OGŁOSZENIE ws. Hamburga - 16 marca 2023
« Odpowiedź #22 dnia: 31 Marzec, 2023, 22:46 »
Oto nagłówek z jednej niemieckiej gazety odnośnie uroczystości pogrzebowej w Hamburgu.

-"Jak Świadkowie Jehowy z uśmiechem odpowiadają na przerażenie" -
https://www.noz.de/deutschland-welt/panorama/artikel/amoktat-in-hamburg-trauerfeier-der-zeugen-jehovas-in-sporthalle-44416663

Można było też w przemówieniu usłyszeć jak brat powiedział nawet, że z pewnością  jeden z braci był kierowany duchem Bożym, bo wygasił światła podczas tej strzelaniny, przez co  zginęło mniej osób. 😳

Rozumiem, że ten nagłówek o uśmiechu to nie jest pochwała w kierunku Świadków?
Bo już zgłupiałam...

Ja widziałam kawałek tego filmu z ich przemówieniami. Oni nie zachowywali się jak żałobnicy... Nie wyglądali na załamanych! Wręcz na ludzi w dobrym humorze... na pogrzebie - po masowej strzelaninie!
Są bez serca czy to choroba psychiczna?