Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK  (Przeczytany 8444 razy)

Online Gostek

Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« dnia: 22 Luty, 2023, 17:58 »
W poniedziałek na stronie jw.org w wersji angielskojęzycznej podano informację, że Anthony Morris nie jest już członkiem CK.
https://www.jw.org/en/news/jw/


Offline Do

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Luty, 2023, 18:25 »
Chyba za duży przypał robił.
Gdzieś słyszałem że  mówili na niego Miotła bo przez jego wypowiedzi  wymiatał braci poza org
« Ostatnia zmiana: 22 Luty, 2023, 18:28 wysłana przez Do »


Offline janeczek

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Luty, 2023, 18:40 »
No tak pisze.

Ogłoszenie

W środę 22 lutego 2023 roku w siedzibie światowej ogłoszono, że brat Anthony Morris III nie pełni już funkcji członka Ciała Kierowniczego Świadków Jehowy.

Ale jak tego w Paście nima, że do nieba tyż zabrali bilet pomazany był i nima.
Na zagranicznych forach trzeba sprawdzić, bo w szoku jestem a taki mądry był i wszystko wiski przyprawiał. 
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Estera

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Luty, 2023, 19:02 »
Gdzieś słyszałem że  mówili na niego Miotła bo przez jego wypowiedzi  wymiatał braci poza org
   Ja słyszałam wersję, że jak zrobił wizytację kontrolną w Polsce chyba jako nadzorca strefy to taką ksywę otrzymał.
   Bo co poniektórych powymiatał między innymi za pochowane listy w nadarzyńskim gnieździe niepowysyłane do zborów w Polsce.
   I "poustawiał" po amerykańsku wszystkie "mebelki".
   Uczynił w pewnych sferach "wszystko nowe"  ;D ;D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline paragraf4N wg.CK

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Luty, 2023, 19:27 »
Na polskiej stronie JW informacja jest po angielsku ( dlaczego ? ) Ja idę sobie nalać Whisky . Na zdrowie


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Luty, 2023, 19:41 »
A nadzieję niebańską to zachował, czy też mu odebrali wraz z funkcją króla królów??
A kto za niego??
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Estera

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Luty, 2023, 19:45 »
A nadzieję niebańską to zachował, czy też mu odebrali wraz z funkcją króla królów??
A kto za niego??
   No przecież dwóch ostatnio dobrali  >:D >:D
   Tu o tym pisałam.
   https://sjwp.pl/index.php?topic=9163.msg249475#msg249475
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Janek

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Luty, 2023, 19:46 »
Na polskiej stronie JW informacja jest po angielsku ( dlaczego ? ) Ja idę sobie nalać Whisky . Na zdrowie
Już jest po polsku. Szkoda ze nie na głównej 🤓


Offline Światus

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Luty, 2023, 19:50 »
Skoro przyjęli 2 nowych, to niedługo pewnie członkiem CK "przestanie być" następny... Może Herd.
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Luty, 2023, 20:17 »
Skoro przyjęli 2 nowych, to niedługo pewnie członkiem CK "przestanie być" następny... Może Herd.
(mtg): o Flaszeczce nie znalazłem dodatkowych info ale ....
o nowych dwóch kłamczuszkach- tak Gage Fleegle i Jeffrey Winder
przetłumaczył wujek Google:

Dwóch nowych członków Ciała Kierowniczego


''Symboliczne przywództwo Świadków Jehowy znane jako Ciało Kierownicze będzie się teraz składać z 10 mężczyzn. W najbliższą środę (18) organizacja religijna ogłosiła kolejne nazwiska, które dołączą do pozostałych ośmiu, które symbolicznie przewodzą jej całej strukturze świata.

„Z przyjemnością informujemy, że dwóch kolejnych braci zostało powołanych do Ciała Kierowniczego Świadków Jehowy: Gage Fleegle i Jeffrey Winder. Obaj bracia są namaszczonymi chrześcijanami, którzy mają długą historię służenia Jehowie. Brat Gage wstąpił do służby Brat Jeffrey w roku 1986 rozpoczął służbę pełnoczasową, a w roku 1991 usługiwał w Betel. W roku 1986 pracował jako pomocnik w Komitecie Służby Ciała Kierowniczego, a w roku 1990 zaczął usługiwać w Betel. Pracował jako pomocnik w Komitecie Personalnym Ciała Kierowniczego. Jesteśmy bardzo wdzięczni naszemu niebiańskiemu Ojcu, Jehowie, za udostępnienie takich wiernych braci do pomocy w pracach Ciała Kierowniczego.
czytamy w ogłoszeniu na oficjalnej stronie internetowej Świadków Jehowy o tych dwóch oznaczeniach.''



https://testemunhasdejeova.forumeiros.com/t5821-dois-novos-membros-do-corpo-governante#94550





« Ostatnia zmiana: 22 Luty, 2023, 20:42 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Luty, 2023, 20:20 »
To Ciało Kierownicze nie jest dożywotnie, z wyłączeniem odstępstwa?

W komunikacie nie podano, że przestał być ŚJ, a przypadków, że rezygnują jak papieże nie pamiętam.

Były już takie przypadki?


Offline cichybob

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Luty, 2023, 20:22 »
Bardzo ciekawie na reddicie ludzie kminią ocb.
Ogłoszenie wyraźnie mówi o tym, że w środę (dziś) poinformowano Butelczyków w biurze głównym. Zwykle spotkania CK mają w środy, więc musieli mieć specjalne. Do tego sposób przekazania informacji - w jakimś newsroomie mglista wiadomość bez zdjęcia. Pewnie wypił o jednego kielona za dużo. Ale fajnie jakby poszedł w ślady Raya.


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Luty, 2023, 20:30 »
Ale jak to jest w ogóle możliwe? Przecież sam jehowa go wybrał i namaścił aby był członkiem nieomylnego Niewolnika Wiernego i Rozumnego w ośmiu/dziesięciu osobach jedynego. To co, przedtem brat Morris był Bratem Króla i choćby mówił bez sensu to należało go słuchać a teraz już nie? Tak się jehowie nagle odwidziało? Coś kapryśny ten jehowa.
nihilista


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2166
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Luty, 2023, 20:32 »
Duchowa czy alkoholowa choroba go dopadła, a może obie naraz?


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Anthony Flaszeczka nie jest już członkiem CK
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Luty, 2023, 20:35 »
Ale jak to jest w ogóle możliwe?

Będzie kłopotliwie, bo o ile nie zostanie usunięty z Organizacji, to samą swoją obecnością i udziałem w życiu zboru może robić kłopoty. To tak, jakby papież po zejściu z urzędu zamiast schować się w watykanie, w zakonie albo w jakiejś pustelni, uczęszczałby jako zwykły wierny do kongregacji w dużym mieście. Anthony jest zbyt duży by być po prostu zdegradowanym głosicielem. Pewnie dadzą mu jakieś inne zajmujące stanowisko albo w ogóle wywalą.

Nawet nie wiem czy po tym wszystkim co wie i co znaczył, potrafiłby żyć jak zwykły szarak.