Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023  (Przeczytany 2202 razy)

Offline Światus

OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023
« dnia: 01 Luty, 2023, 10:50 »
Shakin Dudi śpiewał: Goście idą szykuj się.
(...)
Siedzą, gadają, jak zwykle o niczym
Może, może przyszli, by kasę pożyczyć?
***
Tym interesującym wstępem chciałem zapowiedzieć kolejny list  :D
List jest monotematyczny i dotyczy wizyty brata Paula Crudassa z Biura Głównego.
Wizyta odbędzie się 22 kwietnia 2023 r.
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline Estera

Odp: OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Luty, 2023, 02:15 »
Tym interesującym wstępem chciałem zapowiedzieć kolejny list  :D
List jest monotematyczny i dotyczy wizyty brata Paula Crudassa z Biura Głównego.
Wizyta odbędzie się 22 kwietnia 2023 r.
   Drogi Światusie.
   Dziękuję Ci za te wieści trochę marnej treści.
   Ale i tak założę się, że my brać odstępcza szybciej o tym wiemy niż brać zborowa.
   Masz gdzieś niezłe chody, skoro jako osoba "ze świata" masz dostęp do tych zborowych listów.
   Zdradź no że jakimże to duchem jesteś natchniony, że one do Ciebie właśnie spływają? >:D >:D
   Bo prawie, że jesteś jak Cyrus, którym to wg świadków Jehowa się posługiwał do wypełniania swojej woli ;D
   Pozdrawiam Cię serdecznie i żyj nam długo.
   I żeby Twój kanał łączności nie wysechł.
   Tego Ci z serca życzę.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Siedemtwarzy

Odp: OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Luty, 2023, 06:58 »
Tradycyjnie weekend rozpieprzyć kompletnie. Sobota, słuchanie od 11 tych mądrosci, czyli wykład  ważniaka z Polski, streszczenie i godzina bla bla od namiestnika z Warwick. Gorzej mają ci co mają na drugą zmianę w sobotę. No ale czegóż się nie robi dla bycia przykładnym SJ... no niech tam się zgromadzają, co nam uczciwym ludziom do tego...


Offline Sebastian

Odp: OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Luty, 2023, 10:17 »
takie refleksje "z przymróżeniem oka" :)
.a więc... "przymróżmy oko" :) jak zięć celujący do teściowej z dubeltówki :)
.
co roku 22 kwietnia przypada pogańskie święto ku czci pogańskiej bogini imieniem Gaja.
kiedyś unijne środowiska lewicowo-ekologiczne świętowały (nie wiem czy nadal świętują) dzień 22 kwietnia jako "dzień sprzątania Ziemi".
.
W ten dzień (22 kwietnia) młodzież szkolna segregowała i zbierała śmieci itd itp.
.
ten "ważniak" skojarzył mi się z (urządzonym parę lat temu) "sprzątaniem Nadarzyna" :) które urządził "papież" Antoni III zwany Flaszką :) .
.
jak obstawiacie? Czy tym razem także odbędzie się "sprzątanie Nadarzyna"? :) A może ten Paul to za słaby zawodnik?
« Ostatnia zmiana: 02 Luty, 2023, 10:22 wysłana przez Sebastian »
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline janeczek

Odp: OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Luty, 2023, 10:53 »
Nisko nas cenią ten Paul Crudass to nisko na drabinie organizacji.
Prezydent do nas przyjeżdża z USA a organizacja jehowy co takiego pionka.
Na 1 z 10 z biletami do nieba zasługujemy, jak za wysokie progi to pomocnika [przydupasa] CK.
Nawet foci nie ma na orgu, tylko taki wpisik.

Radosne wydarzenie — zakończenie nauki przez 104 klasę Szkoły Gilead
Paul Crudass, absolwent 79 klasy Gilead, usługujący od 12 lat w Liberii, zauważył: „To prawda, że rodzice tęsknią za dziećmi. Ale niekiedy misjonarz bardzo stara się przyzwyczaić do nowego kraju, jego mieszkańców, środowiska i zwyczajów. Równocześnie jednak bije się z myślami o wyjeździe. Wówczas może wystarczyć list od najbliższych ze słowami: ‚Bardzo nam ciebie brakuje, nie umiemy sobie bez ciebie poradzić’, żeby się spakował i wrócił do domu. Koniecznie powinni o tym pamiętać obecni tutaj krewni”.
https://www.jw.org/pl/szukaj/?q=Paul+Crudass&link=%2Fresults%2FP%2Fall%3Fsort%3Drel%26q%3D
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Światus

Odp: OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Luty, 2023, 11:17 »
   Bo prawie, że jesteś jak Cyrus, którym to wg świadków Jehowa się posługiwał do wypełniania swojej woli ;D

Estero, nie zapominaj, że Jehowa posłużył się też Nabuchodonozorem, królem Babilonu, aby ukarać swój lud...  ;D

A gdy CK twierdzi, że odstępcy mówią same złe rzeczy o organizacji, warto im zacytować Iz 58:1

Krzycz na całe gardło, nie przestawaj!
Podnoś głos twój jak trąba!
Wytknij mojemu ludowi jego przestępstwa
i domowi Jakuba jego grzechy! (BT)
« Ostatnia zmiana: 02 Luty, 2023, 11:19 wysłana przez Światus »
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline BetMan

Odp: OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Luty, 2023, 12:01 »
Ciekawe jakie nowe "światło" ogłosi ten burek Złotego "Cielca" Kierowniczego z Warwick?
Może wiedzą kiedy zakończy się wojna na Ukrainie...
Chyba że wcześniej nadejdzie Armagedon i trzeba znowu strzyc owieczki ;)


Offline cichybob

Odp: OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Luty, 2023, 12:36 »
Przecież taki "ważniak" przyjeżdża zawsze dla osiągnięcia tych samych celów:
1. Słupki się nie zgadzają: mało godzin, mało studiów. W naszym kraju też jest słaba konwersja dzieci na ŚJ, dużo z nich odchodzi
2. Hajs się nie zgadza - trzeba by docisnąć śrubkę, bo Ramapo z samego modlenia to się nie zrobi
3. Porządki w BO - zdjąć tych, którzy już zaczynają kwękać i obsadzić nowych - najlepiej takimi jak Kazuś - po Gilead czy innym szkoleniu, byleby ślepo podążał za radami, a nie Biblią i sumieniem


Offline paragraf4N wg.CK

Odp: OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Luty, 2023, 18:15 »
Pozwolę sobie dorzucić coś do uwag przedmówcy. Wizyta Nadzorcy Strefy dla przeciętnego głosiciela to okazja spotkania w większym audytorium i RADOŚĆ że tym razem NIE w długi ,majowy weekend . Ale w Nadarzynie to zawsze jest panika. TO jednak jest kontrola. Bracia,czy wszystkie wydatki były uzasadnione ? Czy macie pomysły ,jak je obniżyć ? Jak realizacja zeszłorocznych wniosków pokontrolnych ? I najważniejsze : przegląd wszystkich stanowisk pracy .Czy brat X lub siostra Y są niezbędni ? Czy ich obowiązków nie można rozdzielić między pozostałe osoby zespołu lub kogoś z zewnątrz ? ( kto nie kosztuje ) Jak za MNIEJ zrobić WIĘCEJ ? Więcej i taniej - to bardzo raduje przełożonych NS.
No cóż ,życzę aby jak największa ilość butelczyków mogła ZNÓW prowadzić normalne życie ku chwale ( czyt. w imię interesów ) organizacji.


Offline janeczek

Odp: OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Luty, 2023, 17:45 »
Taka słowna zmiana w tym tygodniu na zebranku w tygodniu, już było ogłoszenie ze w wrześniu kończą rozważnie będziesz żył wiecznie.
Idzie to jak po grudzie te filmiki , poziom zakłamania wciskany zainteresowanym nie dział na tych co w tym siedzą lata i znają realia.
Przysłowiowe CK nie są przywódcami śj są granice, tak nawiasem to jak demokratyczne wybory w PISie mógł każdy wygrać ale Prezes wygrał.
Podali nową publikacje nie pamiętam i nic mnie to nie obchodzi, wiem o czym jehowa ustanowił CK i mu ufa.
Ale do sedna użył słów publikacja studiowana zawiera nasze nowe wierzenia ustanowione przez niewolnika.
Może ja opóźnionym w nowomowie ale po raz pierwszy słyszałem nowe wierzenia, i drugi raz użył zrewidowane wierzenia.
Były światła następnie dokładniejsze zrozumienia, a teraz nowe wierzenia.
 
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Grazyna

Odp: OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Luty, 2023, 19:34 »
Nic nie zrozumiałam


Online Gremczak

Odp: OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Luty, 2023, 20:41 »
Bo to jest napisane jak biblia. :)


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Luty, 2023, 00:01 »
Dzięki Światus , już wpisałem w kalendarz żeby iść na rower bo rodzina będzie słuchać odnowionego od życia gościa


Offline Turbulent_Business

Odp: OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Luty, 2023, 09:04 »
Nic nie zrozumiałam

Bo czytanie Janeczka to jak proba zrozumienia nauki o zazebiajacym pokoleniu:) Trzeba pare razy przeczytac zeby zakumac o co chodzi :)

Z tym ze Janeczek pisze z sensem:)

Po paru postach czyta sie ok:)
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: OGŁOSZENIE - 31 Stycznia 2023
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Luty, 2023, 10:48 »
Mam podejrzenie, że Janeczek nie operuje j. polskim w stopniu zaawansowanym i używa translatora. Stąd ten ciąg liter.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,