Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy mozna wlaczyc opcje usuwania swoich postow?  (Przeczytany 359 razy)

Offline Turbulent_Business

Czy mozna wlaczyc opcje usuwania swoich postow?
« dnia: 25 Styczeń, 2023, 13:33 »
Czy mozna prosic o mozliwosc usuwania wlasnych postow? I moderacja by miala mniej roboty i czlowiek czasami krocej by sie wstydzil swoich postow.
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Sebastian

Odp: Czy mozna wlaczyc opcje usuwania swoich postow?
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Styczeń, 2023, 14:34 »
Czy mozna prosic o mozliwosc usuwania wlasnych postow? I moderacja by miala mniej roboty i czlowiek czasami krocej by sie wstydzil swoich postow.
na razie można edytować i wstawiać kropkę.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Turbulent_Business

Odp: Czy mozna wlaczyc opcje usuwania swoich postow?
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Styczeń, 2023, 15:14 »
na razie można edytować i wstawiać kropkę.

Mozna, ale u mnie po czasie opcja "modifikuj" ginie...
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Gostek

Odp: Czy mozna wlaczyc opcje usuwania swoich postow?
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Styczeń, 2023, 16:09 »
Powinna być taka możliwość powiedzmy do godziny po napisaniu posta.. Działałoby to jak taki zawór bezpieczeństwa. 🙂


Offline Stanisław Klocek

Odp: Czy mozna wlaczyc opcje usuwania swoich postow?
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Styczeń, 2023, 17:08 »

Mozna, ale u mnie po czasie opcja "modifikuj" ginie...
Powinna być taka możliwość powiedzmy do godziny po napisaniu posta.. 7
Niestety, ale różne propozycje mają swoje wady. Zazwyczaj "Moyfikuj" działa ok. 15 min., o ile ktoś nie da odpowiedzi na ten post, to wszystko ok. Przyjmijmy jednak, że gdyby była możliwość modyfikowania w ciągu godziny bez względu na okoliczności, to, gdyby w ciągu tej godziny było pięć odpowiedzi, a pierwszy mój post byłbym modyfikował, ze względu uzasadnioną moją gafę, którą mi wytknięto. To co by się stało? Stałoby się, że ci, którzy wytknęli mi tą gafę w sposób uzasadniony, a potem ktoś nowy zaczął czytać, to dostrzegłby, że zarzut jest oczernianiem mnie z powodu braku podstaw, gdyż po modyfikacji by nie było tych podstaw.


 Druga sprawa, że gdyby była możliwość usunięcia w całości ten pierwszy post, to wówczas napisane po nim straciłyby sens. Na YT zazwyczaj po usunięciu początkowego komentarza, usuwane są kolejne, które jego dotyczą. Ale wówczas właściciel kanału oskarżany jest o usuwanie niewygodnych komentarzy dla siebie, choć nie robi tego on, lecz program, aby nie wyglądało na jakieś bezsensowne komentarze. Modyfikuję o 1756
« Ostatnia zmiana: 25 Styczeń, 2023, 17:54 wysłana przez Stanisław Klocek »


Offline Turbulent_Business

Odp: Czy mozna wlaczyc opcje usuwania swoich postow?
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Styczeń, 2023, 17:45 »
Niestety, ale różne propozycje mają swoje wady. Zazwyczaj "Moyfikuj" działa ok. 15 min., o ile ktoś nie da odpowiedzi na ten post, to wszystko ok. Przyjmijmy jednak, że gdyby była możliwość modyfikowania w ciągu godziny bez względu na okoliczności, to, gdyby w ciągu tej godziny było pięć odpowiedzi, a pierwszy mój post byłbym modyfikował, ze względu uzasadnioną moją gafę, którą mi wytknięto. To co by się stało? Stałoby się, że ci, którzy wytknęli mi tą gafę w sposób uzasadniony, a potem ktoś nowy zaczął czytać, to dostrzegłby, że zarzut jest oczernianiem mnie z powodu braku podstaw, gdyż po modyfikacji by nie było tych podstaw.


 Druga sprawa, że gdyby była możliwość usunięcia w całości ten pierwszy post, to wówczas napisane po nim straciłyby sens. Na YT zazwyczaj po usunięciu początkowego komentarza, usuwane są kolejne, które jego dotyczą. Ale wówczas właściciel kanału oskarżany jest o usuwanie niewygodnych komentarzy dla siebie, choć nie robi tego on, lecz program, aby nie wyglądało na jakieś bezsensowne komentarze.

Dobre argumenty.
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac