Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kongres 2023  (Przeczytany 2434 razy)

Offline Grazyna

Kongres 2023
« dnia: 03 Styczeń, 2023, 09:39 »
Hasło tegorocznego Kongresu brzmi "Okazujmy cierpliwość". Kto wie w jakim terminie odbedzie się w Warszawie?


Offline Gwałcidusza

Odp: Kongres 2023
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Styczeń, 2023, 11:12 »
Hasło tegorocznego Kongresu brzmi "Okazujmy cierpliwość".
..... Ciału Kierowniczemu.  ;D


Offline Stanisław Klocek

Odp: Kongres 2023
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Styczeń, 2023, 12:23 »
Czy będę mógł kamerować i upubliczniać w Internecie? Spytają w jakim celu? Co odpowiedzieć?


Offline cichybob

Odp: Kongres 2023
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Styczeń, 2023, 13:18 »
Czy będę mógł kamerować i upubliczniać w Internecie? Spytają w jakim celu? Co odpowiedzieć?

Będzie nagranie przygotowane przez BO dla osób, które być nie mogły. Trzeba będzie znajomego starszego poprosić, który ogarnia stream.jw i tyle ;) A może i wstawią na głównej... puste stadiony będą :)


Offline Stanisław Klocek

Odp: Kongres 2023
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Styczeń, 2023, 15:45 »
Będzie nagranie przygotowane przez BO dla osób, które być nie mogły.
To wiem, że wszystko ma być ocenzurowane. Nic ponad, co by pokazać wbrew "ck".


Offline Jaskier

Odp: Kongres 2023
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Styczeń, 2023, 17:17 »
Czy będę mógł kamerować i upubliczniać w Internecie? Spytają w jakim celu? Co odpowiedzieć?
Kamerować można, wystarczy powiedzieć że to wyłącznie na twój osobisty użytek. Teoretycznie nie możesz upublicznić w internecie. W praktyce - jak cię łapią za rękę, to mów, że to nie twoja ręka.
⛧ Ave Lucifer, Princeps Umbrarum, Dominus Abyssi ⛧


Offline Turbulent_Business

Odp: Kongres 2023
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Styczeń, 2023, 18:09 »
Kamerować można, wystarczy powiedzieć że to wyłącznie na twój osobisty użytek. Teoretycznie nie możesz upublicznić w internecie. W praktyce - jak cię łapią za rękę, to mów, że to nie twoja ręka.

To mnie od zawsze zastanawialo. Czy znacie jakiegos swiadka, takiego nie przebudzinego lub sami jeszcze bedac mentalnym swiadkiem ogladaliscie kiedykolwiek nagrane na uzytek wlasny powtorki tych bredni? Przecież to jest tak nudne, ze raz to jest nawet dla betona norma nudy przekroczona o 500%...
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Grazyna

Odp: Kongres 2023
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Styczeń, 2023, 10:33 »
Dzwoniłam teraz do Nadarzynu zapytać kiedy będzie kongres w Warszawie, odebrała bardzo nieprzyjemna Pani i powiedziała że w tym roku jeszcze Kongresow na stadionach nie będzie. Niedoinformowana czy co?


Offline cichybob

Odp: Kongres 2023
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Styczeń, 2023, 14:31 »
A może  faktycznie nie będzie na stadionach... tylko zrobią na Ursusie w 10 turach  ???


Offline Grazyna

Odp: Kongres 2023
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Styczeń, 2023, 14:53 »
W sensie że nie będą na żywo w tym roku o to jej chodziło. Co jest nieprawda bo było ogłoszenie że kongresy beda
« Ostatnia zmiana: 04 Styczeń, 2023, 15:00 wysłana przez Grazyna »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Kongres 2023
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Styczeń, 2023, 15:12 »
(mtg): telefonistka w twierdzy, nie może udzielać jakichkolwiek informacji, tylko skierować petenta/kę w odpowiedni dział, albo przerwać dyplomatycznie  połączenie.


Offline Grazyna

Odp: Kongres 2023
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Styczeń, 2023, 15:19 »
Ona wprost powiedziała. Proszę Pani kongresow w tym roku nie będzie. Zapytałam jak to nie będzie? A ona jeszcze raz powtarzam nie będzie. Czy w czyms mogę jeszcze pomoc? Ja chyba nie. To dziękuję do widzenia
« Ostatnia zmiana: 04 Styczeń, 2023, 15:21 wysłana przez Grazyna »


Offline Technolog

Odp: Kongres 2023
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Styczeń, 2023, 16:03 »
Ona wprost powiedziała. Proszę Pani kongresow w tym roku nie będzie. Zapytałam jak to nie będzie? A ona jeszcze raz powtarzam nie będzie. Czy w czyms mogę jeszcze pomoc? Ja chyba nie. To dziękuję do widzenia
Jeszcze w listopadzie 2022 było ogłoszenie, że będzie kampania zapraszania na kongresy i do końca listopada zbór musi złożyć zamówienie na zaproszenia.
Nie minęło dwa miesiące. Co więcej, sierpniu w liście było napisane "Ciało Kierownicze podjęło decyzję o tym, że jeśli będzie to wolą Jehowy, w  2023  roku wznowimy  organizowanie  kongresów  regionalnych  z  osobistym udziałem obecnych."
Co jest, więc wolą boską?


Offline Profesor Tutka

Odp: Kongres 2023
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Styczeń, 2023, 17:32 »
Wiem że niektóre miasta mają już terminy.Obiekty nie są podane,terminy tak.


Offline Grazyna

Odp: Kongres 2023
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Styczeń, 2023, 18:07 »
Czy jest ktoś z Warszawy i moze podać termin?