Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Koniec wakacji pionierow - od marca wracaja wymagania godzinowe  (Przeczytany 922 razy)

Offline Turbulent_Business

https://www.reddit.com/r/exjw/comments/zk75g6/holiday_joy_for_pimo_pioneers/

W skrocie (nie mam czasu na tlumaczenie slowo w slowo)

1. Spotkac sie z kazdym pionierem. Wywrzec poczucie winy w pionierze tak aby na pewno zapitalal 70 godzin

2. W Czerwcu 2023 przejrzec statystyki, ponownie spotkac sie z tymi ktorzy nie daja rady robic 70 godzin i potworzyc zabieg z punktu nr 1 (wersje rozszerzona).

3. Limity wracaja od 1 marca 2023
« Ostatnia zmiana: 14 Grudzień, 2022, 11:55 wysłana przez Turbulent_Business »
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Koniec wakacji pionierow - od marca wracaja wymagania godzinowe
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Grudzień, 2022, 17:57 »
(mtg):  >:D >:D >:D


Offline Roszada

Odp: Koniec wakacji pionierow - od marca wracaja wymagania godzinowe
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Grudzień, 2022, 18:49 »
No tak, w kwietniu Pamiątka, to muszą tych zaproszeń naroznosić w marcu:

*** w23 styczeń s. 20  ***
We wtorek 4 kwietnia 2023 roku miliony osób na całym świecie będą obchodzić Pamiątkę śmierci Chrystusa. Wielu przyjdzie na nią po raz pierwszy. Inni, którzy przestali aktywnie uczestniczyć w działalności zboru, dołączą do nas być może pierwszy raz od lat. Z kolei niektórzy będą musieli pokonać poważne przeszkody, żeby wziąć udział w tej uroczystości. Możesz być pewien, że Jehowa będzie z ciebie zadowolony, jeśli bez względu na swoją sytuację podejmiesz wysiłki, żeby być obecny na Pamiątce.


Offline Turbulent_Business

Odp: Koniec wakacji pionierow - od marca wracaja wymagania godzinowe
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Grudzień, 2022, 19:01 »
Troche sobie po raz kolejny strzelili w kolano, bo:

- Ci ktorzy zostali pionierami w czasie pandemii sobie odpuszcza,
- Ci ktorzy zobaczyli ze da sie zyc bez gonitwy moga sobie dac spokoj
- Koszty zycia zmusza czesc do wiekszej checi jedzenia niz gloszenia

Bardzo dobry ruch ze strony CK! Spadek liczby pionierow za 3...2....1...
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Siedemtwarzy

Odp: Koniec wakacji pionierow - od marca wracaja wymagania godzinowe
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Grudzień, 2022, 22:16 »
To wspaniałe postanowienie. Teraz wszystkie te osóbki, które, zostały stałymi, bo nie było limitu, do zapierdalania zostaną zmuszone... albo też zrezygnują z tego przywileju, nie dając rady udawac ze przez 70 godzin są zajeci sprzedaza...


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Koniec wakacji pionierow - od marca wracaja wymagania godzinowe
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Grudzień, 2022, 22:38 »
(mtg): z byłego podwórka st.pioniera, to wyczerpujące zadanie w zborze, kiedy podpisałem wniosek do stałej służby pionierskiej w tamtym czasie nie siedemdziesiąt ale dziewięćdziesiąt godzin trzeba było wytupać czy były dni upalne czy siarczysty mróz, jednak szczęście dopisało bo sprytnie brałem karty terenu gdzie mieściły się bloki szczególnie wieżowce (dziesięć pięter), miałem takich kolosów dziesięć, więc teren korzystny nie licząc parków, skwerków czy zwykłej ulicy. Wypracować kwantum to nie mały wyczyn a szare życie to nie tylko tuptanie po okolicach osobistego terenu: praca zawodowa, obowiązki domowe itp... (kto był pionierem z Was) doskonale wie, jak pionier musi skrupulatnie wyliczyć szary dzień w tym wszystkim, dodatkowo przygotowanie się do zebrań, zadanych punktów, prowadzenie studium książki czy ośrodków letnich i zimowych (od 10/25 osób)  ... itp  a gdzie w tym wszystkim jakaś prywatność, rozrywka (kino, teatr, koncert ...), wolny czas ? - to czysta ''zapiermandalanka'' niewolnicza służalczość dla (Ww).
Efekt był karkołomny tegoż wyczynu i podziw z strony starszych jak również dla nadzorcy obwodu  czy okręgu.
Nie chciałbym się chwalić, bo nie ma czym, jednak dla obrazu czytelnika mogę napisać - roczna średnia m-ca to: 14 studiów, 160 odwiedzin, 16 książek, 130 broszur, 210 czasopism, nie liczę zniszczonych butów i straconych lat w tej służalczości dla ''przenajświętszej'' korporacji (Ww).
Prosta droga do betonu, a potem ''brata króla'' nie uwierzycie jak pluję sobie w pysk do lustra za utracone lata, ale dziękuje Bogu i partii - że jestem obecnie ex-sem i mogę się podzielić naiwnością jaką przez wiele lat żyłem w zakłamaniu.  :'( :'(


Offline Czuwający

Odp: Koniec wakacji pionierow - od marca wracaja wymagania godzinowe
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Grudzień, 2022, 12:32 »
To wspaniałe postanowienie. Teraz wszystkie te osóbki, które, zostały stałymi, bo nie było limitu, do zapierdalania zostaną zmuszone... albo też zrezygnują z tego przywileju, nie dając rady udawac ze przez 70 godzin są zajeci sprzedaza...
co bardziej rozgarnięci  będą sobie przez jakiś czas dopisywać :):):) w końcu kto to kontroluje.....


Offline Turbulent_Business

Odp: Koniec wakacji pionierow - od marca wracaja wymagania godzinowe
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Grudzień, 2022, 13:05 »
Ten  kto dopisuje to raczej juz jest PIMO/PIMQ:)

PIMI by za takie cos doznal by autozaglady spowodowanej wyrzutami sumienia:)
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline cichybob

Odp: Koniec wakacji pionierow - od marca wracaja wymagania godzinowe
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Grudzień, 2022, 14:01 »
Ja jestem PIMO i dopisuję, ale nie bawię w się bycie frajerem pionierem.
Niech latają.
Potem tylko czekać aż miłościwie panujący bracia Chrystusa obniżą kwantum na "50 godzin" a pomocniczego na "30" z powodu słabych statystyk miłości do owieczek.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Koniec wakacji pionierow - od marca wracaja wymagania godzinowe
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Grudzień, 2022, 23:41 »
Znów pora obniżyć wymagania godzinowe albo błysnąć jaśniej światłem i liczyć czas wraz z myciem zębów i prasowaniem koszuli  :)


Offline falafel

Odp: Koniec wakacji pionierow - od marca wracaja wymagania godzinowe
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Grudzień, 2022, 00:38 »
A limity dla usługujących? Już trzeba mieć znowu 10h?


Offline Gwałcidusza

Odp: Koniec wakacji pionierow - od marca wracaja wymagania godzinowe
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Grudzień, 2022, 00:51 »
A ja tak jak w zborze tak i poza zborem dziwię się nadal co ludzi ciągnie do pionierowania skoro w Biblii nie ma takiej funkcji. A i tak wszyscy wierni świadkowie tę sama nagrodę dostaną. Niby tacy wyzwoleni ci świadkowie spod wymagań ludzkich a sami tkwią w nich po uszy. Aż mnie teraz wzdryga jak o tym myślę.


Offline Sebastian

Odp: Koniec wakacji pionierow - od marca wracaja wymagania godzinowe
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Grudzień, 2022, 01:24 »
A ja tak jak w zborze tak i poza zborem dziwię się nadal co ludzi ciągnie do pionierowania
TEORETYCZNIE: miłość do Boga i do bliźniego (może uratuję kogoś od śmierci w armagedonie)

PRAKTYCZNIE: ambicja (może mnie zauważą? może zostanę starszym w młodym wieku? itp)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Estera

Odp: Koniec wakacji pionierow - od marca wracaja wymagania godzinowe
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Grudzień, 2022, 20:49 »
TEORETYCZNIE: miłość do Boga i do bliźniego (może uratuję kogoś od śmierci w armagedonie)
PRAKTYCZNIE: ambicja (może mnie zauważą? może zostanę starszym w młodym wieku? itp)
   O to, to, to, to.
   Błyszczenie na zborowej mównicy, w pokazach, wcześniej w wywiadach na zgromadzeniach.
   Dobrze głaskało ego takich niespełnionych w świecie życiowo ludzi.
   A pionier w zborze to już coś, a do tego jakiś jeszcze inny przywilej.
   Drabinka awansu zapewniona.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.